انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2015-01-10 09:57 PM)arshia نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان گرامی
من قصد خرید یه دوربین لیپرز 3*9*40 دارم برا دیانا 34
از فروشگاه سمسارزاده قیمت گرفتم 275 هزار تومان
می خواستم بدونم لیپرز درجه یک یا دو داره
چه مشخصه ای برای تشخیص داره
با تشکر

اینهایی که الان تو بازار هستند و جدید وارد شدند همگی یه کیفیت دارند( نشنیدم که سری متفاوت داشته باشند همگی سه چراغه و ao با سانشیلد) عالی نیستند ولی خوبند
سلام دوستانKhansariha (8)
پیچ زوم دوربین نایت ایتر 6-24 فقط بین 10 تا 20 کار میکنه
خارج این محدوده خیلی سفت میشه
چیکارش کنم؟Khansariha (8)
موضوع مطروحه به این تاپیک ربطی ندارد بروید به این تاپیک و درضمن یک موضوع را خواهشا یکجا بیشتر ننویسید . ممنون
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حق باشماستKhansariha (8)
سلام . اقا کدوم دوربین بهتره سنتر پوینت 32*3-9یا لیپریز 40*3-9 Khansariha (214)
من لیپرز 3*9 رو پیشنهاد میکنم
Khansariha (8)
ممنون داداش علتش را هم لطف کنید بفرمایدKhansariha (8)
دوربین های سنتر کیفیتشون به شدت خراب شده و اگر مفت هم بدن من پیشنهاد نمیکنم که ببندید روی سلاح
اما خب لیپرز ها همچنان همون کیفیت قبلی رو دارن و میشه ازشون استفاده کرد
من هر دو دوربین رو داشتم و تست کردم لیپرز فقط رتیکلش کمی ضخیم تر از سنتر هست اما واقعا کیفیت بهتری داشت
Khansariha (8)
(2014-12-13 03:22 PM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش از امریکا خریدن با پست سفارشی امریکا واسه من فرستادن ایران همچین قانونی وجود نداره
تازه ایران که تحریمه را دوربین با پست به ایران فرستادن دیگه شخص که بخواد بیاره که خیلی خیلی راحت تره و مشکلی نداره
البته رنج فایندر هم همینطور واسم اوردن کلا من سالی بالای ۱۰ بار از امریکا لوازم شکار خرید دارم که تنها و تنها مشکلش وارد کردن توی ایران هست و اولین باره همچین چیزی رو میشنوم
دوست عزیز میشه روند خرید و ارسالشو توضیح بدید؟چقد طول میکشه برسه و با کدوم پست؟توراه بسته رو باز میکنن و گیر میدن بهش؟من دوستم اونجاس و میتونه برام بخره.لطفا راهنمایی کنین
نه داداش گمرک ایران ترخیص نمیکنه و پس میفرستن امریکا و هزینه پس فرستادنشم شما باید بدین
جریان سوال اون دوستمون چیز دیگه بود و موضوع خروج از امریکا بود وگرنه از گمرک ایران دوربین در نمیاد البته بعضی دوستان رد کردن ولی من یک هفته دویدم و نتونستم اگه اینجور میشد که دوربین 800 دلاری اینجا 5 میلیون نبود
لینک مرجع