انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
نظر دوستان در مورد دوربین سنتر پوینت
3-9x50
چیه ؟ مناسبه برای تفنگ بادی فنری ( مخصوصا وایرخ۸۰)
این مدل بهتره یا
4-16x40
???

باتشکر

Sent from my HUAWEI MT7-TL10 using Tapatalk
(2016-06-22 01:38 PM)mazyarsh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
نظر دوستان در مورد دوربین سنتر پوینت
3-9x50
چیه ؟ مناسبه برای تفنگ بادی فنری ( مخصوصا وایرخ۸۰)
این مدل بهتره یا
4-16x40
???

باتشکر

سلام Khansariha (8)
هر دوشون خوبن و سلیقه ایه و به نظرم سنتر پوینت 4-16*40 مقرون به صرفه تر وبهتر میاد البته اینو بگم وایرخ کمی وزنش بالاست یعنی 4 کیلو هست و به نظرم تا میتونی دوربین سبک بردار که بهترین انتخاب دوربین leapers 3-9*40 هستش هم سبک و هم با کیفیت و زومش هم مناسب تفنگته قیمتش هم 230 تومنه که به نظرم بهترین گزینه برای وایرخ 80 هست.
موفق باشی.
دورببن های سنتر و لیپرز اصل و فرع زیاد داره اختلاف اصل با فرعشون هم ۲۰ تا ۳۰تومنه البته فرع نمیشه گفت من دوتا سنتر دیدم عین هم ولی یکیشون کیفیتش مشخص بود پایین تره.
سلام دوستان سوالی واسم پیش اومده .وقتی دوربین تو فاصله 35متر صفر کنیم.ایا تو فاصله 15 متر زیر هدف میزنه؟؟؟؟

فرستاده شده از GT-I9192ِ من با Tapatalk
(2016-06-23 01:09 PM)Shatur نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان سوالی واسم پیش اومده .وقتی دوربین تو فاصله 35متر صفر کنیم.ایا تو فاصله 15 متر زیر هدف میزنه؟؟؟؟

سلام
بستگی به سرعت ساچمه شلیک شده داره. گاهی در قدرتهای پایین دو صفر شما فواصل 15 و 35 هستش. اگر از تفنگ 40 ژولی استفاده میکنید بله در 15 متر پایین میزنه به شرط اینکه بالای 20 متر صفر کرده باشید.
بهتره ابتدا کمی در تاپیکهای مختلف جستجو کنید تا مطلب براتون جا بیفته و اگه وقتشو نداری بگو تفنگ چیه یا اینکه سرعت ساچمه تونو بهم بگید.
تشکر دوست عزیز.مگنوم 350 ساچمه باراکودا21
تو 35 صفر شده

سلام
چندتا دوربین تا قیمت حدود ۲۵۰ میشه بهم معرفی کنید برای وایرخ۸۰ یا اگر گزینه ای بهتر هست
متشکرم

(2016-06-23 04:45 PM)mazyarsh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
چندتا دوربین تا قیمت حدود ۲۵۰ میشه بهم معرفی کنید برای وایرخ۸۰ یا اگر گزینه ای بهتر هست
متشکرم

سلام Khansariha (8)
1- leapers 3-9*40 قیمت حدود 230 تومن
2- center poin 4-16*40 قیمت حدود 200 تومن
3- center point 3-9*50 قیمت حدود 250 تومن
3- bsa 3-9*40 با قیمت حدود 200 تومن
4- gamo 3-12*40 قیمت حدود 200 تومن
در کل لیپرز 3-9*40 رو بهت پیشنهاد میکنم.
لیپرز چراغ نداره؟ این قیمت کجاست؟ سایت هست؟

(2016-06-23 06:52 PM)mazyarsh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لیپرز چراغ نداره؟ این قیمت کجاست؟ سایت هست؟

عکسی ازش داری بفرستی .جای برای فروش سراغ دارید؟

دوربین لیپرز 3-9*40 رو لوازم شکار های فردوسی بین 230 تا 250 میفروشن. اینترنتی هم اگه بخوای بخری فروشگاه هانت شاپ داره واسه فروش قیمت هم 260 تومن. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لینک مرجع