انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام خدمت دوستان من تازگی شادو1000گرفتم راهنمایی کنیدچه دوربینی مناسبش هست با تشکر
دوست عزیز رنج وسیعی از دوربین ها مناسب این تفنگ هستند(از 130هزار تومن به بالا...)
بودجه رو مشخص کنید.
به نظر حقیر bsa3-9*40 AO(میلدات)ابتیاع کنید.
از ویژگی ها بازر این دوربین داشتن میلدات،تصحیح پارالکس،وضوح خوب و قیمت مناسب میباشد.
قیمت:200
لطفا مدلش هم بگید با تشکر دوباره
دوست عزیز سپاس گزارم
دوست عزیز مدلش رو که نوشتم!Khansariha (290)
bsa3-9*40 AO
اسمش بی اس ا هست
9-3یعنی زومش از زوم3 شروع میشه و به زوم 9 منتهی میشه
40 (40میلیمتر یا 4 سانت)نشانگر اندازه ی دهنه ی خروجی دوربین(لنز شیئی)
AOهم نشانگر داشتن تصحیح پارالکس (خطای دید)

اگر بودجتونو مشخص کنید،بهتر و راحتر میشه راهنمایی کرد.
با250 تومن چه مدلی خوبه؟
(2014-01-01 11:00 PM)mohammadmasroor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با250 تومن چه مدلی خوبه؟

دوست من درسته الآن شما شادو هزار دارید و دوربین ارزون روش به خوبی جواب میده ولی به نظر من یه دوربین بخرید که عمری باشه و زمانی که تفنگتون رو عوض کردید و تفنگ قوی تر خریدید به راحتی روش جواب بده و نخواهید به خواطر یه دوربین دیگه هزینه کنید
شما که الان دارید 250 هزینه میکنید مبلغ رو به 400 برسونید و خیال خودتون رو کاملا راحتت کنید ( البته اگه بودجه دارید )
نظر من دوربین 40*16-4 لیپرز هست
درسته خودم از این نوع دوربین ندارم ولی واقعا عاشق این دوربینم
دوست عزیز دوربینهای زیر 150 تومن چطورند؟ رو گامو جواب میدن؟
(2014-01-01 11:07 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-01-01 11:00 PM)mohammadmasroor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با250 تومن چه مدلی خوبه؟

دوست من درسته الآن شما شادو هزار دارید و دوربین ارزون روش به خوبی جواب میده ولی به نظر من یه دوربین بخرید که عمری باشه و زمانی که تفنگتون رو عوض کردید و تفنگ قوی تر خریدید به راحتی روش جواب بده و نخواهید به خواطر یه دوربین دیگه هزینه کنید
شما که الان دارید 250 هزینه میکنید مبلغ رو به 400 برسونید و خیال خودتون رو کاملا راحتت کنید ( البته اگه بودجه دارید )
نظر من دوربین 40*16-4 لیپرز هست
درسته خودم از این نوع دوربین ندارم ولی واقعا عاشق این دوربینم

دوست عزیز ، بله درست می فرمایید ولی برای سلاح شادو هزار اینقدر هزینه زیاده !!! پیشنهاد دوستمون احسان یعنی BSA 3-9*40 AO هم خوبه ! قیمت به مراتب مناسب تری داره ، گرچه به شخصه خودم برای شادو 1000 دوریبن های زوم ثابت رو ترجیح می دم به زوم دارها
سلام دوستان دوربین زیر150تومن برا شادو 1000 چه پیشنهاد میدین؟با تشکر
داداش این نظر شخصی منه یه مدت با مگسک کار کن هم یه مقدار دستتون راه میوفته هم به موقع یه دوربین خوب میخرین که واقعا به درد بخوره چون شما اگه بخوای همین طوری گاهی اوقات تیراندازی کنید که همون مگسک کارتون رو راه میندازه و اگر هم بخواهید هدف زنی یا شکار برید که یه دوربین خوب لازم دارید پس بیهوده 2 تا پول ندید هم اینو بخرید هم چهار روز نشده یه دوربین خوب بخرید
لینک مرجع