انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2012-12-01 01:28 PM)ghaplan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام ...
در مورد دوربينهاي ليپرز آيا نوع تقلبي هم توي بازار هست يا اينكه همه اصلا و كيفيت هاي درجه 1و2 دارن و وقتي ميري توي فروشگاه نوع اصلي رو چطور ميشه تشخيص داد (مثلا نوع و رنگ بسته بندي يا پلمپ دوربين -مشخصات دوربين يا جانمايي اجزاي دوربين - چيز خاصي از كمپاني سازنده روي دوربين حك يا نوشته شده و كجاي اون .....) دوستان لطفا راهنمايي كنند؟
Khansariha (8)

سلام دوست عزیز
هر دو مدل اصلی و درجه 2 بقول دوستان یه سریال نامبر دارند .در مدل اصلی زیرو لاک وجود داره و کلید چراغ در کنار تبلک ها هست و رنگ جعبه هم خاکستری هست

در مودل درجه 2 کلید چراغ روی دهانه اولی دوربین هست و جعبه هم مشکی رنگ میباشد و گویا زیرولاک هم نداره .

اگر 4-16-50 اصلی خواستی به من بگو .Khansariha (399)
سلام
چه دوربینی برای اسلحه hornet caliber 22 مناسبه؟
سایز دوربین برام مهم هست (جمع جور باشه) و با دهنه 50 ....چه مارکی بهتره و چه قیمتی هستن؟
دادا اگه دهنه 50 میخوای و جمع و جور مجبوری زوم پایین انتخاب کنی چون که زوم بالاها معمولا سنگین و بزرگ هستن
به نظر من شما یه سنتر 4-16*40 تهیه کن و ببند
دوربین محکم و خوبیه
قیمتشم خیلی مناسبه
370 اگه اشتباه نکنم
اگه هم حتما دهنه 50 میخوای لیپرز 4-16*50 بگیر
یا علیKhansariha (8)
باسلام خدمت اساتید محترم:
یک سوال خدمتتون داشتم دوربین گامو wir49*9 روی تفنگ وایرخ 80 نصب می باشدکه تصویر آن کمی مات شده خواهشمند است جهت رفع عیب اگر کسی تجربه ای دارد راهنمایی کنید
با تشکر
البته ببخشيد دوست عزيز
براي رفع مشكل دوربين به اين لينك مراجعه كنيد سوالتون رو مطرح كنيد Khansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من دوربین لئوپلد با زوم 4*12 دارم خیلی هم راضیم روی برنو بلند در ضمن برا برنو همون زوم 4 هم کفایت میکنه چون از مسافت 300 به بالا دیگه افت گلوله شروع میشه برا شکار هم بیشتر از این فاصله دیگه جایز نیست تیرندازی کنی
با سلام من یه دوربین دیانا 3*9*40AO دارم خیلی بد قلق شده همش قلق عوض میکنه هی با زحمت سینه خیز تو سرما تو دشت میرم جلو کبوتر بزنم بیشرف نمیزنهمیزنه به کاشون منو آسی کرده زمانی که من مگنوم 1000 خریدم به واسطه تجربه دوستان تا کم شدن لگد تفنگ دوربین رو کار نزدم اوایل خوب بود. الان این طور شده یعنی خراب شده آخه در هر جهت قلق عوض میکنه راستی موقع تنظیم مثلا ارتفاع تنظیم شد میخوام چپ راستی رو تنظیم کنم تنظیم ارتفاع هم به هم میخوره . راهنمایی کنید ؟Khansariha (290)
خدمت آقا عادل عرض كنم كه
دوست عزيز احتمالا بايد فكر يك دوربين جديد باشيد Khansariha (8)
ولي مي تونيد يك آزمايش انجام بدين
پيچ تورت ها رو تا آخر باز كنيد و اجازه بدهيد فنر داخلي دوربين خودش رو جمع كنه
مثلا يه شب تا صبح
بعد دوباره به تنظيم دوربين بپردازيد اگه جواب نداد
از دوستان در سايت يك دوربين نو تهيه كنيد Khansariha (8)
احتمال مي دم دوربين به علت يك حالت موندن فنر از حالت فابريك در اومده
اين مشكل رو در سنتر ديدم Khansariha (8)
عادل جان من متوجه شدم که شما هی تغییر زوم میدید...
سعی کنید دوربین رو در یه زوم متوسط تنظیم کنید و همیشه با اون زوم شکار کنید چون با تغییر زوم قلق هم تغییر فوکوله...
راستی تفنگت چیه؟
از این چینی های کپی 350 هست؟
ممنون داداشی ها بقیه هم نظر بدن آقا مسیح کرافسمن وبقیه استاد ها چرا بیکارید به پا خیزید که من محتاج همفکری شما هستم خخخخخ .Khansariha (8)آره از همون کپی های مگنوم 350 هست تفنگ قوی و به نسبت دقیقیه در ضمن امشب دوربین رو باز کردم الان دارم روش کار میکنم راستی چرا فنر داخلی یک دونست فقط برای بالا پایین رفتن رتکیل پس چپ و راست چی فنر نیاز نداره...؟Khansariha (226)
لینک مرجع