انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
جناب گرشاسب فکر میکنم 60 متر و 80 متر فواصل مناسبی برای صفر کردن دوربین نیست.میشه بفرمایید این اعداد رو چرا پیشنهاد دادید ؟ (جدا از این که صفر کردن تفنگی مثل ای تی 44 در فاصله ی 60 متر کار راحتی نیست !
ثانیا چرا پیشنهاد میکنید ایشون از ماکسیموم زوم ممکن استفاده کنند ؟ ایا دلیل خاصی داره ؟
(2015-07-03 06:05 PM)AMIRKHAN نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت همه دوستان
من یه دوربین گامو 3.9.50 با تیوپ 3 cm دارم خواستم بدونم بهترین نقطه صفراول و دوم باساچمه JSB 18 gr روی AT44 درچه فاصله میباشد بیشتر برای شکار تا فاصله 60 متر نکته اینکه دوربین من میل دات نداره و طبلک ها نیز یکبار تنظیم میباشد و همچنین بهتر میباشد برای تنظیم دوربین زوم دوربین روی چند باشد ببخشید سوال دیگر اینکه این دوربین قبلا روی 52 بسته بودم برای برگرداندن به حالت اولیه کارخانه چه باید کرد منظور تعداد کلیک طبلکها میباشد . ممنون

دوست عزیز باتوجه به این که احتمالا دوربین شما فاقد میلدات هست باید حتی المقدور دوربین رو در فاصله ای صفر کنید تا موقع شکار و هدف زنی در این فواصل مشکل نداشته باشید !
حتی اگر دوربین میلدات هم داشته باشه بهتره شما دوربینتون رو در فاصله ی 30 تا 40 متر صفر کنید و در فواصل دورتر رو با قلق گیری شلیک کنید
مثلا اگر در فاصله ی 40 متری در حال هدف زنی هستید بهتره دوربین رو در همین فاصله صفر کنید !
(2015-07-03 10:38 PM)AMIRKHAN نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون از پاسخ شما . اگر در 60 متری صفرش کنم از فاصله 10متری تا 60 متری چند سانت خطا دارد وسوال دیگر برای تنظیم زوم دوربین روی چه عددی باشد .ممنون

برای صفر کردن دوربین بهتره زوم رو در حدود عدد 6 قرار بدید تا علاوه بر میدان دید بازتر نسبت به زوم های بالاتر دقت لازم برای هدف گیری رو خواهید داشت در صورت لزوم هم میتونید زوم رو کم و زیاد کنید (در صفر دوربین تاثیر گذار نیست)
ممنون از پاسخ شما دوستان
من درخونه حدود 20 متر فضا جهت صفركردن دوربين دراختيار دارم ميتوان با AT44 وساچمه JSB 18gr صفر رو تنظيم كرد يا بهتر تا 40 متري اين كار را انجام دهم .
(2015-07-04 08:36 AM)AMIRKHAN نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون از پاسخ شما دوستان
من درخونه حدود 20 متر فضا جهت صفركردن دوربين دراختيار دارم ميتوان با AT44 وساچمه JSB 18gr صفر رو تنظيم كرد يا بهتر تا 40 متري اين كار را انجام دهم .
اگر از روی ناچاری باشه فعلا 20 متر صفر کنید ولی طبیعتا برای 40 متر دقیق نیست و بهتره سر فرصت در 40 متر صفر کنیدKhansariha (8)
(2015-07-04 09:52 AM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-07-04 08:36 AM)AMIRKHAN نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون از پاسخ شما دوستان
اگر از روی ناچاری باشه فعلا 20 متر صفر کنید ولی طبیعتا برای 40 متر دقیق نیست و بهتره سر فرصت در 40 متر صفر کنیدKhansariha (8)
امیر خان شما بلندیه پایتونو بفرمایید چند سانته، محاسبه میکنم بهتون میگم چند سانت بالایه هدف زوم کنید تا تویه ۴۰ متر صفر بشه
ممنون دوست خوب پايه يك تيكه قبلي كه فابريك بود باز كردم وپايه دوتيكه گامو روش انداختم اندازه روميگيرم و اعلام ميكنم برام سوال كه با توجه به دو صفر براي صفر اول در40 متر صفر دوم بايد زير 15 متر باشد بخاطر همين نوع ساچمه رو اعلام كردم تا دوستاني كه AT دارند از تجربه خودشون من رو مطلع كنند مطلب بعدي اينكه اگر در حداقل زوم تنظيم گردد تو زوم بالا خطاء دارد و بهتره تو زوم بالا درحالت شفاف بودن تصوير اقدام به تنظيم دوربين نمود در كل ميخوام بدونم تو AT صفر اول و دوم با ساچمه JSB 18 gr به صورت عموم تو چه فاصله اي ميباشد به فرض صفر اول 40 متر صفردوم 12 متر . ممنون
(2015-07-04 02:40 PM)AMIRKHAN نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون دوست خوب پايه يك تيكه قبلي كه فابريك بود باز كردم وپايه دوتيكه گامو روش انداختم اندازه روميگيرم و اعلام ميكنم برام سوال كه با توجه به دو صفر براي صفر اول در40 متر صفر دوم بايد زير 15 متر باشد بخاطر همين نوع ساچمه رو اعلام كردم تا دوستاني كه AT دارند از تجربه خودشون من رو مطلع كنند مطلب بعدي اينكه اگر در حداقل زوم تنظيم گردد تو زوم بالا خطاء دارد و بهتره تو زوم بالا درحالت شفاف بودن تصوير اقدام به تنظيم دوربين نمود در كل ميخوام بدونم تو AT صفر اول و دوم با ساچمه JSB 18 gr به صورت عموم تو چه فاصله اي ميباشد به فرض صفر اول 40 متر صفردوم 12 متر . ممنون
امیر خان ۰ اول اگه زیره ۱۵ متر باشه ۰ دوم بالایه ۸۰ متر هست،
اگر پایه گامویی که من میشناسم باشه فاصله مرکز لوله با مرکز دوربین در شرایطی که تراز و اصولی دوربین نصب شده باشه دقیقا ۵ سانت اختلاف دارند که شما تو بیست متر ۱/۸ سانت بالایه هدف دوربین رو ۰ کنید خودش با جی اس بی تو ۴۰ متر ۰ میشه،
اگر اندازه فاصله دوربین و مرکز لوله بیشتر بود خبر بدید مجدد محاسبه کنم
در مورد زوم بگم که زومه بالا برایه دقیق تر ۰ شدن دوربین هست چون ۰ مطلق در هیچ تفنگی بدست نمیاد،
وگرنه فرقی نداره با چه زومی ۰ بشه
سلام دوستان گرامی
میخواستم برای تفنگ 270 یه دوربین رنج قیمت 800تا 1 تومن معرفی کنید که تا 400متر رو بشه روش حساب کرد
بازم ممنون از لطفتون
با این قیمت دوست عزیز روی 400 متر نمی تونی حساب کنی

فرستاده شده از SM-G530Hِ من با Tapatalk

270 تفنگ قوی هست باید دوربینی بگیری که تحمل شوک رو در دراز مدت داشته باشه

سلام ممنون ازجوابتون
یه دوربین که بشه روش حساب کرد قیمت مناسبی داشته باشه چیه 1تومن تا1400
ممنون میشم راهنمایی کنید
دوربین لیوپلد واسه270 جواب میده اما برای 400 متر باید دوربین مدرج باشه با این قیمت دوربین خوب بعلاوه تنها داره اما دوربین خوبیه و شما باید به اهداف بالای 250 متر بصورت تجربی تیر اندازی کنین

قیمتش 1400/1500 متغیره

لینک مرجع