انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
اگه تفنگتون پایه واسه بستن دوربین داره که هیچ اگه نداره باید پایه واسه بستن دوربین هم بخرید که یه مدل پایه اسمش وارن هست پایه مدلهای دیگه هم وجود داره
به به برام جالبه
این پایه ها که برا گلوله زنی میبندن با پایه های معمول تو بازار فرق دارن ؟ اگه آره چه فرقی و اینکه حدود قیمتشون چنده ؟
تفنگهای گلوله زنی مثل برنو و کلا طرح ماوزر که تو ایران هست مثل اکثر بادی ها ریل ندارند که این پایه های معمول روشون بسته بشه پایه های گلوله زنها از دو قسمت تشکیل شده یه قسمت زیرین که شمش مانند هست و زیرش نیمداره ای هست که به کپ بسته میشه و قسمت بالایی هم همون ۲ تا حلقه گیرنده دوربین هست که روی اون پایه شمش مانند بسته میشوند و پایه ها بر خلاف نمونه بادی امکان جابجایی اندک دوربین به طرفین را داره قیمت هم در مورد مدل لوپولد ۱ اینچ به صورت کامل یعنی پایه و حلقه ها ۳۵۰ و ۳۰ میل ۴۵۰ هست البته حدودا چون هر روز یه قیمت هست
پایه وارن هم تقریبا همینجوره ول کمی متفاوت هست قیمت هم احتمالا اقا رضا بهتر در جریان باشند چون من فقط روی گلوله زنهای جدید دیدم فروشی جایی ندیدم
ممنون دوست عزیز بابت راهنمایی
خواستم ببینم آیا تفنگ 270 هم نیاز به این نوع پایه ها داره یا پایه ی معمولی هم روش جواب میده ؟
داداش پایه معمولی نداریم که یکی از این دونوع پایه که عرض کردم باید روی تفنگ حالا برنو یا ۲۷۰ بسته بشه یا لوپولد یا وارن البته روی تمام تفنگهای گلوله زنی که جنگ افزار سازی تولید میکنه یه دست پایه به صورت فابریک هست روی قدیمیتر ها پایه لوپولد (البته طرح لوپولد) بود و روی جدیدها وارن هست (احتمالا طرح) چون از امریکا جنس وارد نمیکنند.
ولی اگه شما برنو های قدیمی بخری معمولا پایه روشون نیست و باید واسش تهیه کنید مگر اینکه صاحب قبلی زحمتشو کشیده باشه و اسلحه فروش هم مرد شریفی باشه
درود بر دوستان

دوربین من لوپولد 6*42 من طبلک هارو زیاد چرخوندم و الان نمی دونم چطور دوربین رو ریست کنم که مثل اول بشه ...
طبلک (مثلا تنظیم ارتفاع) رو به طور کامل بچرخونید(فرضا به سمت بالا) تا دیگه جای حرکت نداشته باشه و حالا در خلاف جهت (به سمت پایین)اون رو برگردونید و همزمان تعداد دورها یا کلیک ها رو بشمارید و انقدر ادامه بدید که دیگه جای حرکت نداشته باشه.حالا که (مثلا 5 دور کامل چرخید/یا مثلا 100 کلیک ) اون رو 2.5 دور برگردید تا به نقطه ی وسط برسید
همین کار رو برای طبلک دیگه هم تکرار کنید تا دوربین ریست بشه
ممنون خوب توضیح دادین انجام شد

دوستان من شیم گذاری برای تنظیم دوربین به بالا و پایین بلدم ولی نمی دونم آیا روشی هست که یک جور شیم گزاری برای راست و چپ محسوب بشه؟
(2014-06-15 02:34 AM)sasanfitness نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من شیم گذاری برای تنظیم دوربین به بالا و پایین بلدم ولی نمی دونم آیا روشی هست که یک جور شیم گزاری برای راست و چپ محسوب بشه؟
چون دسترسی به پایه های مناسب و مخصوص برای دوربین در اینجا کم هست به دو روش ابتکاری نیز تا حدودی میشود برای چپ و راست کردن بدنه دوربین شیمگذاری کرد
اول در صورتیکه اندازه حلقه های پایه اجازه بدهند یعنی خیلی پیچ کوتاه نباشه و یا امکان اینکه بدنه دوربین یکی دو میل جابجائی را داشته باشد مقداری از شیم را در کناره دیواره (طوقها) یا همان حلقه های پایه قرار دهید بطوریکه بدنه دوربین بمقدار کمی تحت تاثیر چپ و یا راست رفتن قرار گیرد و پیچها را متناسب با این وضعیت کمی سفت کنید .
دوم بوسیله قرار گذاشتن یک تیکه ورق فلزی خیلی نازک و باریک در یک سمت پایه دوربین و داخل شیار و بست گیره ای آن البته فقط برای تفنگهای که شیار بزرگ و عمیقی دارند و یا از ریلها استفاده میکنند امکانپذیر هست .
اینطوری کمی پایه از محل اتصال بسمت چپ و یا راست متمایل میشود البته در این حالت کار کمی حساس هست و باید مواظب بود که گاهی تا حد زیر یکی دو دهم میل اجازه تغییرات ندارید چون گیره ها ممکنه از لبه ریل جدا شوند ولی درکل شدنی هست و اگر اصولی و با ظرافت کار شود مشکلی نخواهد داشت . Khansariha (214)
ممنون از پاسخ پس با این حساب کاره خیلی ظریفی باید باشه

دوربین ثابت مثل همین دوربین لوپولد 6*42 بنده چقدر مقاومت دارند؟ میشه روش برای مگنوم 350 حساب کرد؟
لینک مرجع