انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
لئوپولد 3.5-10*40
از همه لحاظ عالیه
سبک محکم و از دوسال پیش تا حالا تنظیمش بهم نخوردهKhansariha (8)
(2012-09-05 01:49 AM)HALFMAN2010 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لئوپولد 3.5-10*40
از همه لحاظ عالیه
سبک محکم و از دوسال پیش تا حالا تنظیمش بهم نخوردهKhansariha (8)
ممکنه ازش عکسی بزارید و بفرمایید قیمتش چنده و پایه اش به چه شکل سوار میشه ، آیا باید کپ رو دستکاری کرد ؟
(2012-09-05 12:54 AM)HALFMAN2010 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نظر من بهترین کار خرید دوربین 4*32 گامو هست
اگه امیر حسین زوم بالاتر و تا قیمت 120 میخواد
اگه من جای اون بودم 3-9*40 گامو تمیز پیدا میکردم ولی مثل اینکه از 3-9*40 هم خوشش نمیاد
پس یا باید یه دوربین مثل دوربین bsa اهورا بگیره که کیفیتش هم خیلی خوبه
یا هم منتظر بمونه تا شاید یکی بخواد یه مدل دوربین رو زیر قیمت بفروشهKhansariha (8)

سلام احسان جان.
دقیقاً حرفهات درست بید!Khansariha (226)
4*32 میخواستم یه دست دومش بخرم که نشد...نوش هم با این قیمت به صرفه نیست...Khansariha (226)
و تازه هم زومش کمه و هم دهنش کوچیکه...
با اون زوم متغیر های گامو هم حال نمی کنم، اگر مهره و فنر طبلکش در بره چی؟
و چون عجله دارم برای خرید فکر کنم باید از اون بی اس آ هم صرف نظر کنم و برم تو کار لئوپولد 6*42 Khansariha (368)
(2012-09-04 11:47 PM)ahura نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-09-04 11:26 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اهورا جان واقعاً قیمت فوق العاده ای گرفتید چون قیمت جهانیش 130 دلار هست!

دوست گرامی خوشبختانه تو شهر ما مردم علاقه زیادی به این رشته ندارند و فروشنده هم بعد

یه مدت طبیعیه که خسته میشه. قیمت این دوربین با دلار 1200 تومنی همون 80 الی 100 تومن بود

این قیمتی هم که من خریدم از پارسال تا به حال همون برچسب 95 تومن روش بود.در مورد کیفیتش

باید بگم که وضوح خیلی بالایی داره و از کیفیتش خیلی راضی هستم. در ضمن این رفیق گل ما یه وایرخ در حد

آک هم برامون همون پارسال 320 تومن حساب کرده بودند. در کل برای من که خوبه، هر از چند گاهی شکارهای خوبی به پستم

میخوره فقط از بابت ساچمه اوضام خوب نیست و ساچمه خوب اصلا این طرفا گیر نمیاد. راستی قیمت این دوربین تو تهران الانه

چقدره؟

با تشکرKhansariha (8)

اهورا جان ممنون از لطفت بابت ارسال عکس ها.دوربین های سری سوییت جزو بهترین های بی اس آ هستن و همونطور که ذدوستان تو عکسل می بینن کیفیت ساختش هم قابل قبوله.با این قیمت باید بگم بسیار عالی خریدی.الان تو تهران زیر 150 تومن نیست.
وضوح تصویرش هم واقعا خوبه و تصویر کاملا شفافی میده.امیدوارم به خوبی برات کار کنه.Khansariha (8)
دوستان نميدونم جاي درستي براي پرسيدن اين سوال هست يا نه ولي ميپرسم! عمو من بهم سپرده تا براي نخجير٣ كه تازه خريده دوربين بخرم ولي نميدونم چه دوربيني براي نخجير مناسب هستش اگر دوستان لطف كنند و راهنماييم كنند كه چه مدلهايي واسه نخجير خوبه كه بعداً جلوي عموم شرمنده نشم!!!
داداش چقدر میخوای هزینه کنی؟
دوربین خوب حداقل یک میلیون هست
ولی یکی از اقوام ما چند ماه پیش یه دوربین گرفت 500 که بد نیست
مارکش لئوپولد بود 3-9*40
تو زوم آخر یه مقدار تصویر رو تار میکرد
ولی دوربین 3.5-10*40 لئوپولد که روی تفنگ خودمون بستیم و الان دو میلیون قیمتشه اصلا تصویر رو تار نمیکنه و بسیار بسیار شفافه
الان باهاش صحبت كردم گفت نهايتاً تا ٧٠٠-٧٥٠ ميخواد هزينه بكنه حالا گزينه ديگه غير اون لئوپولد كه گفتيد چي هست؟!
فکر کنم بهترین گزینه لئوپولدباشه
دوستان چرا بعضی دوربینا تیوب یک اینچ دارن وبعضیا سی میلیمتر؟
به نظرتون برتری خاصی داره؟یا ضعف خاصی داره؟
دوستان کسی مزیت یا عیب تیوب 30 میلیمتری رو نمیدونه؟
دوستان یه سوال داشتم.
شنیدم ایران دوربین برای اسلحه های شکاری درست میکنه،ایا این حقیقت داره؟قیمتش چنده؟و اصلا به درد بادی میخوره؟آیا میصرفه ادم دوربینی را که قبلا امتحانش را پس داده نگیره و بره یه دون از اینا بگیره؟
خواهشا یه وقت نزنین تو سرم،فقط شنیدم میخواهم ببینم چه طوری هستن؟
لینک مرجع