انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
زاواروسکی هنوز تو ایران نمایندگی داره. (شرکت فرا اندیشان ساعی ) آدرس دفتر مرکزی- تهران- خیابان انقلاب- خیابان بهار جنوبی- مرکز اداری تجاری بهار- طبقه اول اداری- واحد 508 - تلفن 77617250 الی 51
(2013-09-05 06:09 PM)omidbehnam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-09-05 04:27 PM)arzhang نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت همه دوستان
یه دوربین میخوام برای برنو متوسط قیمتش زیاد مهم نیست چی پیشنهاد می فرمایید ؟کسی هم اگر داشت پخخخخخ بده ممنون میشم

با سلام
دوست عزیز من حدود 4 ماه پیش دو دوربین نیکواسترلینگ مدلهای

Mountmaster 3-9X40

Air king 3-9 x 42
برای سلاحهای 54 و 34 خود خریدم

واقعا عالی است و ضد شوک ،ضدبخار ،ضد آب داخل دوربین با گاز نیتروژن پر شده است ،میل دات ،پارالکس دار و.....

شما دوربین نیکو استرلینگ مدل
Nighteater 6-24X 44 AO
برای برنو بگیر وضوحیت تصویر دوربینهای نیکو بسیار بالاست و داخل همشون گاز نیتروژن است همچنین ضد شوک است
نمایندگی پخش آن شرکتی در اصفهان است

موفق باشی
مرسی امید جان قیمتش رو هم میتونی بگی چند گرفتی؟؟
سلام
يكي از دوستان يه دوربين دست دوم optima 3-9*32 با پايه دو تيكه براي فروش گذاشته كه روي مگنوم 350 استفاده ميشده .به نظرتون اين دوربين براي وايرخ80 مناسبه ؟ وبا توجه به اينكه براي 350 استفاده ميشده امكان آسيب ديدن هست؟
پيشاپيش ممنون از راهنمايي هاتون
داشتم با دوربین ور میرفتم.تصویرش شفافه ولی رتیکلو واضح نمیبینم.مشکل از کجاس؟از من؟از رتیکل؟از پارالکس؟از؟؟؟؟؟
(2013-09-10 07:49 PM)jabili نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داشتم با دوربین ور میرفتم.تصویرش شفافه ولی رتیکلو واضح نمیبینم.مشکل از کجاس؟از من؟از رتیکل؟از پارالکس؟از؟؟؟؟؟

سلام ، دوست عزیز فقط تجربه شخصیم رو خدمت شما عرض می کنم
بنده عینک به چشم می زنم شماره عینک هم 25 صدم و آستیکمات هست
بنده وقتی باعینک داخل دوربین نگاه می کنم هم تصویر شفافه و هم رتیکل (( بعلاوه )) ، زمانی که بدون عینک تو دوربین نگاه می کنم تصویر شفاف هست ولی رتیکل (( بعلاوه )) کمی کدر و تار میشه
موفق باشید
والا من عینکی نیستم.دوربینی که تو ویترین بود شفاف میدیدمش.ولی مال اینو.....
(2013-09-10 07:49 PM)jabili نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به احتمال قوی عدسی چشمی رو جابه جا کردید اونو به حالت اولش برگردونید خوب میشه.
(2013-09-10 03:08 PM)newclaim نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
يكي از دوستان يه دوربين دست دوم optima 3-9*32 با پايه دو تيكه براي فروش گذاشته كه روي مگنوم 350 استفاده ميشده .به نظرتون اين دوربين براي وايرخ80 مناسبه ؟ وبا توجه به اينكه براي 350 استفاده ميشده امكان آسيب ديدن هست؟
پيشاپيش ممنون از راهنمايي هاتون
این دوربین بیشتر برای گلوله زنی استفاده میشه.
بعید میدونم روی 350 دوام اورده باشه.
وایرخ 80 تفنگ دوربین خراب کنی نیست و دوربین های متوسط هم روش جواب میدن.
به نظرم یه دوربین گامو با دهنه32 یا 40 بردارید بهتر از این دوربین هست.
ممنون دوست عزیز.فک کنم تو تغییر زوم یکم باز شده بود.درست شد
راستی من تا اخر سفتش کردم.باید تا آخر سفت شه؟
(2013-09-10 08:28 PM)jabili نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون دوست عزیز.فک کنم تو تغییر زوم یکم باز شده بود.درست شد
راستی من تا اخر سفتش کردم.باید تا آخر سفت شه؟
بله باید تا آخر سفت بشه.

البته بعضی مواقع ممکنه تا آخر بسته بشه و باز تار بشه که باید اون پیچی که بالای عدسی چسمی هست رو بالا تر ببرید که عدسی بالاتر قرار بگیره.
لالان که مشکل تاری حل شده نیازی به اون کار نیست.
ببخشید منظورتون همون پیچی هست که روی قسمت تغییر زومه؟
لینک مرجع