انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2015-08-17 11:54 AM)nakhjir نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود بر اساتید و دوستان عزیز
سوالی در خصوص دوربین اسلحه داشتم، از لحاظ کیفیت، شفافیت و رتیکل دوربین از دوستانی که از نزدیک باهاش کار کردن ممنون میشم اطلاعاتشون رو در اختیار من بزارن، و آیا برای تارگتیگ در فواصل بالا کارای داره؟
لینک دوربین:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس
سلام
راستی دوست گرامی فکر کنم وزنش 700 گرم هستش که با وزن سنتر 4*16*40 که الان میفروشن یکی هست
یا حق
اولا در معقوله ی شکار و هدف زنی دوربین های اف اف پی بسیار پر کاربرد تر هستند چون باتغییر زوم هیچ نیازی به محاسبه ی میلدات ندارید
ثانیا سری دوربین های لبو به مراتب از دوربین های هم رده ی قیمتی خودش بهتر و کارامدتر هستند و حتی از دوربین های باراسکا و نیکواسترلینگ که حدود 1500 قیمت دارند هم خوش ساخت تر هست.
دوربین بی اس آ که خطای پارالکس زیادی داره و اصلا قابل تحمل نیست
دوربین های سنتر هم کیفیت خیلی پایینی دارند و ماشالله هر مشکلی رو بگید دارند از جمله خطای پارالکس و خطای کلیک خوردن و عدم شفافیت در زوم های بالا و .....
حالا من نمیدونم شما چه مواردی رو تجربه کردید که میفرمایید لبو در سطح این دوربین ها قرار داره !؟
من فکر میکنم شما بیشتر دنبال جدل کردن هستید تا تبادل اطلاعات.
بله کار رو راه میاندازه.شما گامو زوم ثابت هم بگیرید کارتون رو راه میاندازه مشخصه شما فقط مصرف کننده بودید و اصلا درگیر برسی و مقایسه نیستید
حق با شماست
دوستان نظرتون رو راجب قیمت دوربین نفرمودید، آیا توی بازار هم همین قیمت هست؟ یا ارزونتر هم گیر میاد؟ روی تفنگ های فنری و نیترو پیستونها جواب میده؟ و مشکلی براش پیش نمیاد؟
سپاس
اگه دوستان لطف کنند و پستهای آخر هم حذف بشه بسیار ممنون میشم. لطفا یکمی رعایت کنید.
باز من از دوستان معذرت میخوام
(2015-08-17 11:04 PM)royall نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اولا در معقوله ی شکار و هدف زنی دوربین های اف اف پی بسیار پر کاربرد تر هستند چون باتغییر زوم هیچ نیازی به محاسبه ی میلدات ندارید
ثانیا سری دوربین های لبو به مراتب از دوربین های هم رده ی قیمتی خودش بهتر و کارامدتر هستند و حتی از دوربین های باراسکا و نیکواسترلینگ که حدود 1500 قیمت دارند هم خوش ساخت تر هست.
دوربین بی اس آ که خطای پارالکس زیادی داره و اصلا قابل تحمل نیست
دوربین های سنتر هم کیفیت خیلی پایینی دارند و ماشالله هر مشکلی رو بگید دارند از جمله خطای پارالکس و خطای کلیک خوردن و عدم شفافیت در زوم های بالا و .....
حالا من نمیدونم شما چه مواردی رو تجربه کردید که میفرمایید لبو در سطح این دوربین ها قرار داره !؟
سلام.شما با دوربینهای نیکواسترلینگ کار کردین ؟؟؟؟؟

یکی از دوستان ی مدل نیکو استرلینگ بهم پیشنهاد داد اما نظرخودم بیشتر سمت دوربین هاک 8-32*56هست/
سید جان اغلب دوستان دنبال بهترین هستن که پرسو جو میکنند ولی برخی از دوستان نمیدانم چرا به فکر را انداختن هستن مگر تو بیابان گیر کردیم که را بندازیم دنبال مقایسه تو این رنج قیمت باشید برای بهترین انتخاب که بعد پشیمان نشید چون بیشتر از نصف ضرر میکنیدKhansariha (8)
(2015-08-18 07:00 AM)nakhjir نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان نظرتون رو راجب قیمت دوربین نفرمودید، آیا توی بازار هم همین قیمت هست؟ یا ارزونتر هم گیر میاد؟ روی تفنگ های فنری و نیترو پیستونها جواب میده؟ و مشکلی براش پیش نمیاد؟
سپاس
اگه دوستان لطف کنند و پستهای آخر هم حذف بشه بسیار ممنون میشم. لطفا یکمی رعایت کنید.
باز من از دوستان معذرت میخوام
سلام
دوست گرامی تا جایی که من اطلاع دارم قیمتش همین حدود هست شاید با کمی اختلاف و روی تفنگهایی که میگید هم جواب میده البته باید مواظب خرید اینترنتی بود به هر حال خرید حضوری شاید بهتر باشه
حتما من پستهامو حذف کردم که مسیر تاپیک به حاشیه کشیده نشه
یا حق
با سلام خدمت دوستان گرامی
من جدیدا یه تفنگ دیانا پی هزار خریدم ولی دوربین هنوز نگرفتم و قصدم هم از خرید تفگ فقط شکار هست با توجه به تجربه دوستان و نیاز من که نهایتا برای فاصله 60 تا 70 متر (البته اونم گاهی اوقات و بیشتر تا 50 متر ) می باشد و ضروریات شکار که یکیشون سبک بود ن سلاح و دوربین می باشددوستان چه مدل دوربینی رو به من توصیه میکنن ؟
با تشکر از دوستان گرامی
دوست عزیز تا چه مقدار میخواهید هزینه کنیدKhansariha (8)
زیر 1 ملیون
لینک مرجع