انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2014-02-17 10:49 AM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-16 08:41 PM)josniper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان کسی در مورد این سه دوربین اطلاعاتی داره؟برای برنو بلند میخام
1-اشنایدر
2-اشتاینر
3-اشتایر
این سه همشون یکیه یانه
قیمتشون چجوره
یک سوال دیگه
ایا میشه کسی بصورت انفرادی از کشور دیگه یک دونه دوربین وارد کنه
اخه من یک دوستم یکی از کشورهای همسایه کار میکنه گفت که اشنایدر اصلی اونجا هست حالا اون میتونه یکی همراه خودش بیاره؟
دوست عزیز من متوجه نشدم یعنی منظورتون اینکه 1 برند به سه اسم فروش میره ؟!!
منظورم اینه که ایا هرسه یکی هستند و فقط تلفظ عامینشون فرق میکنه یا .سه برند جدا هستند؟

راستی کیفیتشون مثلا نسبت به زایس و... چطوره
دوست عزیز درستش همون اشتاینر هست. Khansariha (8)اشتایر که یک مارک خیلی معروف اسلحه ساخت اتریش هست و اشنایدر هم فکر کنم بازیکن تیم ملی آلمان بود یا نبود؟Khansariha (219)

در هر صورت اشتاینر تو کار دوربین جزو بندهای شناخته شده و معتبره.
بچه ها میگم به نظر شما.... سنتر دهنه 40 وکیوم دار بهتره یا لیپرز دهنه 40 ؟
(2014-02-17 10:45 PM)zebra نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من باشم لیپرز 40 بر میدارم البته از اون سر هایی که زیرولاک داره
(2014-02-17 10:45 PM)zebra نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فرخ جان تا حالا در این مورد زیاد بحث شده و بچه ها به این نتیجه رسیدن که فرقی بینشون نیست ولی من خودم به شخصه لیپرز رو به خاطر داشتم سانشید و لایت سه رنگ بیشتر میپسندم
البته یه مورد دیگه هم هست که نظر احسانه و من فقط نقل قولش میکنم ( با اجازه احسان خان )
لیپرز بهتره چون همراهش دستمال هم داره خخخخخخخخخخخخخخ
سلام
یکی از دوستان یه دوربین BSA مدل CATSEYE 3*12-44 گیر آورده ظاهری بسیار با کیفیت داره دوستان کسی در مورد این دوربین و قیمت اون اگه اطلاعی داره مارو هم با خبر کنه.
سنتر و لیپرز 40 زیاد فرقی با هم ندارن.ولی من با توجه به این که از سنتر 40 راضیم اونرو ترجیح میدم.Khansariha (8)
سلام خدمت اساتید گرامی امروز دو دستگاه دوربین بنامهای اسنایپر 32*9-3 /AOویک مارک دیگه بنام تاسکو 32*6-2/AOEرواز فروشگاه گرفتم هردو دارای چراغ وزیرو لاک میباشند سوالی که از دوستان داشتم اینه که این دوربین ها واسه کرال مگنوم مناسبه واگه اشکالی ویا تجربه ای از استفاده از این دوربین ها دارید لطف بفرمائیدقیمت رنج 220تا 240هزارالبته اگه بخوام بردارم یکی از ایندورو انتخاب میکنم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-18 05:47 PM)gafor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت اساتید گرامی امروز دو دستگاه دوربین بنامهای اسنایپر 32*9-3 /AOویک مارک دیگه بنام تاسکو 32*6-2/AOEرواز فروشگاه گرفتم هردو دارای چراغ وزیرو لاک میباشند سوالی که از دوستان داشتم اینه که این دوربین ها واسه کرال مگنوم مناسبه واگه اشکالی ویا تجربه ای از استفاده از این دوربین ها دارید لطف بفرمائیدقیمت رنج 220تا 240هزارالبته اگه بخوام بردارم یکی از ایندورو انتخاب میکنم.

من از این مدل را تو بازار عراق دیده بودم Khansariha (214)
هردوی اینها از سری کمپکت هستند که برای تفنگهای لول کوتاه و کم لگد مناسبه و هردو به یک نسبت خوبند تاسکو بنظر اصلی میاد (ساخت کره) هرچند اسنایپر هم کمی برای لگدی امتحان پس داده هست . البته برای کرال مگنوم نه زیاد مناسب نیستند و ممکنه روی این تفنگ خراب شوند یعنی ریسک بالای داره . Khansariha (8)
(2014-02-18 05:47 PM)gafor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ف
ازدوستان عزیزانتظاردارم بنده رو راهنمایی فرمایند اگه مناسب کرال مگنوم هستن بااین قیمت که نوشتم واگه ایرادخاصی دیده ایدبهم بفرمایید.
لینک مرجع