انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2015-06-03 04:58 PM)shobeir نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نظر دوستان در مورد برند نیکو استرلینگ چیه؟
البته برای گلوله زن 270win

عالیه
نیکو از نظر کارایی و کیفیت خیلی خوبه
ولی اگر یه دوربین عمری با استحکام بیشتر و تصویر شفافتر خواستید باید به دنبال برند های زایس ، ردفیلد ، لئوپولد ، swarovski (آخرش نفهمیدیم اینو به اطریشی چطور تلفظ میکنن) یا بوشنل و این چیزها باشید...البته محصولات این برند ها نسبت به نیکو خیلی گرونتر هستن مخصوصا زایس و swarovski که مدل های ساده و معمولیشون هم بالای دو تومن هستن
صاحب جان درست فرمودید BSA مشکل خطای پارالکس داره و والتر ها هم همه درجه ۲ و ۳ هستن ولی دوربین لیوپلد خطای پارالکسش خیلی خیلی پایین هست د‌وستان توصیه من فقط لیوپلد هست قیمتش هم مناسبه فقط تنها عیبش اینه که برای مصافت ۳۰ متر به بالا خوبه زیر ۳۰ متر تار هست Khansariha (8)
سلام خدمت همه Khansariha (8)
نظرتون راجع به دوربینهای مارک KONUS چیه ؟ کسی تجربه استفاده از این برند رو داشته ؟
روی 54 جواب میده ؟
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
سلام ، نظر دوستان راجع به دوربين سنترپويت 32x9-3 براي بستن روي ديانا ٣٥٠ مگنوم چيه ؟؟؟
دوربين جمع و جور تر چيزي پيدا ميشه ؟ من كلا علاقه به دوربين هاي بزرگ ندارم ...
ممنون ...
باسلام برای تفنگ 270چه دوربینی باقیمت 700تا1ملیون که جواب تا 300؛400متر روبده چند تا مارک تو این رنج قیمت که بهتر بوده
ممنون از شما وراهنمایی های شما
(2015-06-14 02:01 AM)Amiraliv نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ، نظر دوستان راجع به دوربين سنترپويت 32x9-3 براي بستن روي ديانا ٣٥٠ مگنوم چيه ؟؟؟
دوربين جمع و جور تر چيزي پيدا ميشه ؟ من كلا علاقه به دوربين هاي بزرگ ندارم ...
ممنون ...
با سلام
من الان نزدیک یک سال و نیم بستم هیچ مشکلی هم باهاش ندارم و داره جواب میده و مورد کوچکتر هم می خواین اگر اشتباه نکنم sniper 4*32 هست که زوم ثابته و برند اسنایپر هم همون کیفیت لیپرز و سنتر رو داره و جواب میده روی مگنوم.
(2015-06-14 08:31 AM)aminrahimi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام برای تفنگ 270چه دوربینی باقیمت 700تا1ملیون که جواب تا 300؛400متر روبده چند تا مارک تو این رنج قیمت که بهتر بوده
ممنون از شما وراهنمایی های شما

تو این قیمت دوربین Lebo 4_16* 50
چون رتیکل در قسمت شیی قرار دارد مشکل تغییر محل برخورد در زومهای مختلف را ندارد اگر بتوانید بودجتون را افزایش بدید دوربین های نیکو استرلینگ هم گزینه خوبی هستند
(2015-06-07 02:03 PM)mohammadhaghighat نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت همه Khansariha (8)
نظرتون راجع به دوربینهای مارک KONUS چیه ؟ کسی تجربه استفاده از این برند رو داشته ؟
روی 54 جواب میده ؟
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

سلام دوست عزیز. در پاسخ شما باید به عرض برسونم بنده چند ماهی میشه که Konus Pro550 دارم خیلی خیلی ازرش راضی ام و در مقابل با دوربین سنترپوینت هم کارکردم شفافیت و وضوح قابل قبولی داره. ضمن اینکه میل دات های خیلی ظریف و قشنگی داره ( میلدات و نیم میلدات داره ) به قولی یه سر و گردن از سنتر و لیپرز بالاتره.
سلام به همه عزیزان،درباره دوربین leupold چند سوال دارم:
از کجا بفهمم اصلی هست یا نه؟
چند مدل تو ایران الان موجوده(تهران)؟ آیا مدل خاصی از این برند پیشنهاد میکنید؟
(2015-06-15 12:09 AM)shobeir نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه عزیزان،درباره دوربین leupold چند سوال دارم:
از کجا بفهمم اصلی هست یا نه؟
چند مدل تو ایران الان موجوده(تهران)؟ آیا مدل خاصی از این برند پیشنهاد میکنید؟

سلام ، روش خاصي نيست ، داخل سايت لوپولد يك سري عكس گذاشته براي تشخيص اصالت ، ميتونين اون عكس هارو ببينين تا در مورد نوع بسته بندي و بعضي ريزه كاريها اطلاع پيدا كنين ، روش ديگه هم اينه كه شماره سريال روي جعبه كه روي دوربين هم ضرب شده رو به ايميل شركت بفرستين تا جواب بدن ( توي نهايتا ٢٤ ساعت جواب رو ارسال مي كنن )
دوربين هاي پر طرفدارش كه توي ايران هست vx-2 و vx-3 هست كه وي ايكس ٣ بون اند كراكت طرفدار خاص خودشو داره ...( نمونه هاي قديمي تر كه ساخت خود آمريكا هستن با كيفيت تر هستن )
لینک مرجع