انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2015-12-04 05:15 PM)Hiha نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام عصر همه ي دوستان بخير
خيلي دنبال جواب سوالم گشتم اما ب نتيجه اي نرسيدم خواهش ميكنم راهنماييم كنيد!
دنبال دوربين خوب با مقاومت بالا و كيفيت اپتيكي عالي براي ديانا 52 ميگردم تا سقف قيمت 1200
خواهشا راهنماييم كنين
رفیق من الان یه دو سه سالیه برای 52 از سنترپوینت استفاده می کنم و تا الان هم مشکلی باهاش ندارم.فکر کنم بچه هایی که از یوتی جی یا لیپرز هم استفاده می کنن هنوز راضین.
ولی دوربین هایی مثل بی اس ای سری ایررایفل یا تاکتیکال و هاوک هم مطمئنا خوبن.البته به احتمال زیاد پیدا کردن اصل هاشون سخت تره و هزینه بیشتری هم داره.من مدتیه از قیمت ها بی خبرم ولی فکر کنم برای یه هاوک نسبتا معمولی باید حدود 1400 هزینه کنید.
برای اربعین رفته بودیم کربلا یه سری هم به کاظمین زدیم نزدیک حرم یه کوچه بود که مغازه هاش لباس و پوتین و جلیغه میفرختن که یکی از اونا چنتا تفنگ بادی و دوربین داشت من فک کردم که برای تفنگ بادیه وقتی ازش قیمت پرسیدم گفت ایرانی نیشه بفروشیم پلیس میگیره بعد به دوربین یه نگاهی کردم یکم خط و خش داشت روش نوشته بود بونشل زومش از 3 تا 9 بود سنگین و محکم بود با دست گرفتن میشد بفهمی که استحکام بالایی داره ریتاکلش یه خط منحنی داشت و چنتا خط عمودی و افقی و عدد که برای تخمین مسافت بود کلیک خور نبود و طبلکهاش خیلی کوچیک بودن طوری که فک میکردی اونا پیچن اما سیستم تنظیم پارالکس داشت واونجا بود که فهمیدم دوربین نظامیه بعد از اون بیشتر به سلاحهای سربازای کاظمین دقت میکردم و دیدم که از اون دوربین روی چنتا کلاشینکو و چنتا اسلحه دیگه که نمیشناختم بسته بودن حیف شد که نشد.در ضمن یه قنداق نظامی هم داشت به همراه دوپایه و ریل دوربینی که همه رو به هم وصل کرده بود
اقا سجاد زیارت قبولKhansariha (8)
لطفا تا اونجا که حافظتون یاری میکنه قیمت اقلامی که گفتین رو بفرمایید.
نگفتن چرا با فروش تفنگ بادی به ایرانیها پلیس برخورد میکنه؟ کسی از فروشندگان این سوالو نپرسیده بود؟

برای اینکه پست مربوط باشه
هر کلیک روی تورتهای دوربین بشرط اینکه نوشته شده باشه ۱/۴ اینچ در صدمتر ، برابر میشه با یک میلیمتر در بیست متر.
ارادت
سلام اصلا قیمتو بهم نگفت چون دوربین نظامی بود فک میکرد توی مرز گیر میدن که اشتباه بود اصلا کاری نداشتن ضررش برای من بود البته انشاالله خیرش در این بوده یا علیKhansariha (256)
از دوستان کسی دوربین کونوس پرو مدل 3 به 9 در 40 روی گلوله زن مثل 270 یا برنو بسته؟میخواهم بدونم ازش راضی بوده تحمل لگد تفنگ گوله زن رو داره؟از تنظیم خارج میشه یانه؟
(2015-12-17 10:27 PM)esmaeelkia نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از دوستان کسی دوربین کونوس پرو مدل 3 به 9 در 40 روی گلوله زن مثل 270 یا برنو بسته؟میخواهم بدونم ازش راضی بوده تحمل لگد تفنگ گوله زن رو داره؟از تنظیم خارج میشه یانه؟

سلام
کونوس ارزونترین دوربین درجه یک هست که بر روی اسلحه های نظامی امریکا استفاده میشه . خودم از مدل ۱۰_۴۰*۵۶ ساید فوکوس این مدل استفاده کردم، بسیار شفاف و باکیفیت هست، منتها تو ایران این برند موجود نیست مراقب باشید فیک نباشه، میتونید با همون قیمت زایس یا زاوارسکی بخرید که مطمنتره.
ارادت
(2015-12-05 03:33 PM)NHunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و درود
این دوتا دوربین واسه تفنگ های B3-1 و دیانا 52 و دیانا 470 مناسبه؟
یعنی رو این سلاح ها جواب میده؟مثلا اینکه تنظیمش بهم نمیریزه؟یا قدرت تحمل لگد این تفنگ ها رو داره؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در مورد این دوربین دوم(گلدن ایگل)هم یکم بیشتر توضیح بدید،کلا چجور دوربینیه؟
Khansariha (8)

سلام دوست عزیز. از آشنایی با شما خوشحالم. من بصورت اتفاقی به سوال شما برخوردم. اتفاقا من هم حدود هشت ماه پیش یک دوربین باشنل چینی 40X خریدم و روی یک تفنگ ترک ارزون قیمت (استرانگ) بستم. این تفنگ فاقد ضربه گیر بوده و لگدهای وحشتناکی می زنه (قدرت حدود 23 ژول). یک بار هم اوایل کار هم ابروی من که به دوربین چسبیده بود و هم ابروی دوستم رو شکافته. متاسفانه اوایل کار مرتبا پیچهای پایه و خود دوربین شل می شد و دقتش به هم می ریخت. بعد از دو یا سه بسته ساچمه 250 تایی شاخص دوربین از داخل کنده شد و پیچ چراغ روی اون از جا دراومد. اما تغییراتی دادم به صورتی که تا الان که حدود 3000 ساچمه شلیک کردم دیگه مشکلی نداشته.
کاری که کردم به قرار زیر است:
متوجه شدم تمام اتصالات چسبی داخل دوربین از چسبی خشک مثل چسب قطره ای هستش که به شدت به ضربه حساس هست و با لگد تفنگ خورد می شه. لذا دوربین رو بازکردم و شاخص و اتصالات کناری اون رو با چسب موکت چسبوندم. شاخص رو قبل از خشک شدن چسب موکت دور اون تنظیم کردم و قبل از بستن دوربین، گذاشتم تا کاملا چسب خشک بشه. با دقت تمامی پیچ های ریز دوربین رو بستم. همچنین پیچ های چراغ روی اون رو کاملا محکم کردم و قید چراغ رو زدم و کاری کردم که دیگه باز نشه و باتری چراغ رو هم خارج کردم. پیچها پایه ورو هم تا جایی که شد محکم کردم همین. الان با وجودی که هر هفته با اون شکار می رم (حدود 30 تا 40 شات) ولی هر ماه یک بار تنظیمش می کنم و محکم بودن پیچهاشو چک می کنم. کاملا دقت می کنم که موقع مسلح کردن تفنگ و شکستن لوله فشاری به دوربین وارد نشه که در غیر این صورت تنظیم دوربین قطعا به هم می ریزه. الان بسیار از عملکردش راضیم و در تاپیک های دیگه گروپ گیری اون رو گذاشتم.
اینم عکسش دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موفق باشید

(2016-01-07 12:35 AM)rezapoul نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-12-05 03:33 PM)NHunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و درود
این دوتا دوربین واسه تفنگ های B3-1 و دیانا 52 و دیانا 470 مناسبه؟
یعنی رو این سلاح ها جواب میده؟مثلا اینکه تنظیمش بهم نمیریزه؟یا قدرت تحمل لگد این تفنگ ها رو داره؟

و

در مورد این دوربین دوم(گلدن ایگل)هم یکم بیشتر توضیح بدید،کلا چجور دوربینیه؟
Khansariha (8)

سلام دوست عزیز. از آشنایی با شما خوشحالم. من بصورت اتفاقی به سوال شما برخوردم. اتفاقا من هم حدود هشت ماه پیش یک دوربین باشنل چینی 40X خریدم و روی یک تفنگ ترک ارزون قیمت (استرانگ) بستم. این تفنگ فاقد ضربه گیر بوده و لگدهای وحشتناکی می زنه (قدرت حدود 23 ژول). یک بار هم اوایل کار هم ابروی من که به دوربین چسبیده بود و هم ابروی دوستم رو شکافته. متاسفانه اوایل کار مرتبا پیچهای پایه و خود دوربین شل می شد و دقتش به هم می ریخت. بعد از دو یا سه بسته ساچمه 250 تایی شاخص دوربین از داخل کنده شد و پیچ چراغ روی اون از جا دراومد. اما تغییراتی دادم به صورتی که تا الان که حدود 3000 ساچمه شلیک کردم دیگه مشکلی نداشته.
کاری که کردم به قرار زیر است:
متوجه شدم تمام اتصالات چسبی داخل دوربین از چسبی خشک مثل چسب قطره ای هستش که به شدت به ضربه حساس هست و با لگد تفنگ خورد می شه. لذا دوربین رو بازکردم و شاخص و اتصالات کناری اون رو با چسب موکت چسبوندم. شاخص رو قبل از خشک شدن چسب موکت دور اون تنظیم کردم و قبل از بستن دوربین، گذاشتم تا کاملا چسب خشک بشه. با دقت تمامی پیچ های ریز دوربین رو بستم. همچنین پیچ های چراغ روی اون رو کاملا محکم کردم و قید چراغ رو زدم و کاری کردم که دیگه باز نشه و باتری چراغ رو هم خارج کردم. پیچها پایه ورو هم تا جایی که شد محکم کردم همین. الان با وجودی که هر هفته با اون شکار می رم (حدود 30 تا 40 شات) ولی هر ماه یک بار تنظیمش می کنم و محکم بودن پیچهاشو چک می کنم. کاملا دقت می کنم که موقع مسلح کردن تفنگ و شکستن لوله فشاری به دوربین وارد نشه که در غیر این صورت تنظیم دوربین قطعا به هم می ریزه. الان بسیار از عملکردش راضیم و در تاپیک های دیگه گروپ گیری اون رو گذاشتم.
اینم عکسش دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موفق باشید

ببخشید دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
خواستم عرض کنم عجب دوربینیه این Burris 4-16x50mm Eliminator III واقعا تمام نیاز های یک تیرانداز برای هر استایل شلکی بر آورده میکنه.سنجش سرعت باد،سنجش مسافت،و از همه مهم تر میگه دقیقا کجا بگیرید که ب همون جا بخوره ینی تو صفحه ریتکل دقیقا نشون میده گوله یا ساچمه شما دقیقا بد شلیک تو اون فاصله کجا میخوره،به نظر من که فوق العادست تکنولوژی عملکردش.و همین طور شما میتونید تا 1200 یارد با خیال راحت شلیک کنید.و همه این امکانات همش با 1200تا 1400 دلار امکان پذیره،ینی یه چیزه حدوده 4.5 تا 5 میلیون.
Khansariha (8)Khansariha (226)
من دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه ویدیو معرفی و یه ریویو کامل برای دوستان میذارم که بیشتر با این غول دوربین ها ی تیراندازی آشنا بشن.
از این دوربین حسین آقا داره و قیمتش هم اینجا فک کنم ایشون 9 تومن گرفتن و من 11 هم دیدم
یه عیب داره و برای کسایی که میخوان از فشنگ دستپر استفاده کنن کارایی نداره
(2016-01-08 01:16 PM)sajadm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از این دوربین حسین آقا داره و قیمتش هم اینجا فک کنم ایشون 9 تومن گرفتن و من 11 هم دیدم
یه عیب داره و برای کسایی که میخوان از فشنگ دستپر استفاده کنن کارایی نداره

9میلیون؟11 میلیون؟
خوب طبیعتا هم باید با با فشنگ های دست پر که استاندارد نیستن مشکل داشته باشه.
البته شرکت زایس بوشنل هم هر کدومشون مثل این مدل تولید میکردن نمیدونم چرا تو این 2-3 ماه تولیدش متوقف شده،و تو سایتشون هم دیگه نشونشون نمیدن،و فکر کنم در حال حاضر تو این گلوبال مارکت ها فروشگاه های بین المللی فقط همین Burris باشه واسه خریدKhansariha (8)
لینک مرجع