انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
مرحبا استاد مرحبا
سلام دوستان
ایا این دوربین های سنتر 4-16*40 روی دیانا 52 جواب می ده یا نه؟
باعرض سلام خدمت دوستان.امروز با یک مسیله ای مواجه شدم که خیلی فکرمو مشغول کرد و دوست داشتم نظر شمارم بدونم.امروز وقتی داشتم مرکز به اضافه (+) دوربینمو نگاه میکردم متوجه شدم با یکم چپو راست کردن دید،مرکز به اضافه هم چپ و راست میشه و کلا هدف گیری با مشکل مواجه میشه.آیا دوستان نظر خاصی در این مورد دارند.مدل دوربین زایس ترا۴_۱۲×۴۲
جناب شمی چرا فکر شما مشغول شده؟ مشغولیت فکر نداره ،خب این طبیعی هست، وقتی فاصله چشم ،تا لنز چشمی و زاویه دید چشم، نسبت به دوربین ،مناسب نباشه این حالت پیش میاد ، وقتی شما بعلاوه رو کامل نبینید یا توهم جابجایی بعلاوه داشته باشین یا اطراف صفحه تار بشه یا سایه بیوفته یا دید صفحه تنگ تر بشه میشه همون پارالکس.

حسین حقیقی
حقیقی جان تو تمام دوربین ها به همین شکله یا فقط دوربین های قیمت پایینتر؟

فرستاده شده از HUAWEI G700-U10ِ من با Tapatalk
همه دوربینها این حالت رو دارن ،اما دوربینهای گران قیمت تر کمتر.

حسین حقیقی
آقای حقیقی بسیار سپاسگزارم مثله همیشه از اطلاعات شما بهره بردم.
سلام دوستان
من می خوام از سایت هانترشاب یه دوربین بخرم بین دوتا دوربین موندم یکی لیپرز 4.16.40 به قیمت 300 و هاوک 4.16.40 به قیمت 350 به نظرتون کدوم رو وردارم البته دوربین زایس با قیمت 480 و سنتر باقیمت 450 و یه مدل دیگه هاوک با قیمت 700 هم داره به نظرتون چی بگیرم تفنگم هم دیانا پی 1000 هست و واسه هانتینگ می خوام نه هدفزنی. با تشکر از دوستانKhansariha (8)Khansariha (8)
(2016-06-11 12:00 PM)aghajari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
من می خوام از سایت هانترشاب یه دوربین بخرم بین دوتا دوربین موندم یکی لیپرز 4.16.40 به قیمت 300 و هاوک 4.16.40 به قیمت 350 به نظرتون کدوم رو وردارم البته دوربین زایس با قیمت 480 و سنتر باقیمت 450 و یه مدل دیگه هاوک با قیمت 700 هم داره به نظرتون چی بگیرم تفنگم هم دیانا پی 1000 هست و واسه هانتینگ می خوام نه هدفزنی. با تشکر از دوستانKhansariha (8)Khansariha (8)
سلام دوست عزیزKhansariha (8)
اول از همه تفنگ دیانا که خریدی مبارکت باشه.
در مورد دوربین چون تفنگت بدون لگد هستش یه دوربین معمولی هم بهت جواب میده و به نظرم دوربین سنتر پوینت 4-16*40 بخر ضرر نمیکنی قیمتش هم فکر کنم 220 تومنه که عالیه. البته این یه پیشنهاده و اگه از نظر بودجه مشکلی نداری میتونی انتخابهای بهتری داشته باشی.
سلام
برای تفنگ بادی دیانا 54 ، یک دوربین بارسکا 50*32*8 گرفتم . به نظر کمی سنگین میاد و بزرگ، هنوز نبستمش چون تفنگ نو است و هنوز 500 تیر ننداخته، به نظر شما دوربین مناسب است؟ ممنون میشم توضیح بدین...
لینک مرجع