انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام به همه دوستان میخوام ی دوربین برای وایرخ80 بگیرم ولی از هر کی مپرسم میگه برای تفنگ بادی نگیر ولی از انجایی که بیشتر دوستان با دوربین شکار می کنند توی دوراهی گیر کردم اگه ممکن راهنمایی کنید. و اگر خوب نوع دوربین هم ذکر کنید ممنونKhansariha (226)
(2013-07-27 06:34 PM)mozahem نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام به همه دوستان میخوام ی دوربین برای وایرخ80 بگیرم ولی از هر کی مپرسم میگه برای تفنگ بادی نگیر ولی از انجایی که بیشتر دوستان با دوربین شکار می کنند توی دوراهی گیر کردم اگه ممکن راهنمایی کنید. و اگر خوب نوع دوربین هم ذکر کنید ممنونKhansariha (226)

داداش کی گفته نگیر؟؟؟

لذت تیر اندازی با دوربین مناسب دو چندان میشه

بودجتون رو بگید تا بهترین دوربین با توجه به بودجتون بهتون معرفی بشه
1: لیپرز
2: سنتر پوینت
3: بی اس آ
4: گامو
(2013-07-27 06:34 PM)mozahem نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
بقیه هم درست میگن هم غلط
شما میتونی برا تفنگتون دوربین بزاری ولی باید دوربین خوب بزاری تا قدرت تفنگ اونو به هم نزنه
مثلا خود من رو وایرخم دوربین نورکونیا بود که بعد از 30 تا تیر به هم میخورد چون دوربینم مناسب این تفنگ نبود ولی دوربینمو عوض کردم که به این راحتیا به هم نمیخوره
بهترین دوربین ها در حال حاظر لیپرز و سنترپوینت هستن که تقریبا قیمتشون کمی بالاست حدود 400-500
یا علی

با سلام

دوست عزیز سلاح وایرخ 80 سلاح بسیار خوبی است ،به نظر بنده شما دوربین نیکو استرلینگ مدل ایر کینگ 3-9*42 را بخر دوربین فوق العاده خوبی است
شفافیت تصویر فوق العاده بالا
ضد شوک ,ضد بخار ,ضد آب ,میل دات ،پارالکس دار
تنظیم دوربین بسیار سریع
تنظیماتش به هیچ وجه به هم نمی خورد
این نکته را عرض کنم این مارک اصل است و خود بنده
از آن استفاده می کنم و بسیار راضی هستم

ببین دوست عزیز بستگی به اندازه شکار شما و فاصله مورد نظر برای شکار داره .وایرخ 80 یه سیستم نشانه روی واقعا عالی داره و اگر مشگل فاصله ندارید بنظر من میتونید با همون مگسکش عالی شکار کنید .دوربین در حین خوب بودن سرعت نشانه رویش از مگسک کمتر هست و نیاز نه تنظیم و تخمین فاصله و ... داره .

در مورد دوربین هم بنظر من میتونید یه سنترپوینت 3-9*32 براش بگیرید .
ممنون از همه دوستان بودجه ام حدود 300-400تومن هستش
همون سنترپوینت 3-9*32 بهترین انتخاب در این بودجه هست .
هم سبک هست و هم بسیار شفاف و با کیفیت و روی تفنگ شما هم راحت جواب میده .
دوست خوبم
همانطور که جناب nobody2000 عزیز اشاره کردند،همون سنتر 32-9*3 خیلی خوبه که در همین سایت برای فروش به قیمت 340 موجوده و میتونی بخری و قیمتش هم مناسبهKhansariha (8)
اگه قرار باشه من برای HW80 دوربین بخرم 100% سنتر یا لیپرز میخرم
اینم آدرس دوربین سنتر
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته یه لیپرز دیگه هم برای فروش هست،البته اگه جدا بفروشه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود دوباره

کسی کاربرد گاز نیتروژن تو دوربین تفنگ رو میدونه ؟
لینک مرجع