انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
اساتید محترم
دوربینی مثل تاسکو یا گامو آیا رو تفنگی مثل وایرخ 80 که مدتیه فنرش عوض شده و 200-300 تایی باهاش شلیک شده دوام میاره ؟
(2013-09-30 02:54 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اساتید محترم
دوربینی مثل تاسکو یا گامو آیا رو تفنگی مثل وایرخ 80 که مدتیه فنرش عوض شده و 200-300 تایی باهاش شلیک شده دوام میاره ؟
وایرخ کلا سلاح دوربین خراب کنی نیست.
ولی به نظرم تا 500 شلیک صبر کن و بعد دوربین ببند این دوربین هایی هم که گفتی آره روی اکثر فنری های زیر 20 ژول دوام میارن.
وایرخم مرز 20 ژول هست پس دووم میاره.
راستی مگه یه دوربین zos نداشتی؟
(2013-09-30 03:22 PM)daneshyar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-09-30 02:54 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اساتید محترم
ولی به نظرم تا 500 شلیک صبر کن و بعد دوربین ببند این دوربین هایی هم که گفتی آره روی اکثر فنری های زیر 20 ژول دوام میارن.

آره zos دارم ولی کسی در مورد zos اطلاعاتی نداره و خودم هم دقیقا نمیدونم دوامش چطوره
چون فنرشو عوض کردم نمیدونم دوربین بندازم خراب میشه یا نه
ولی دوربینم هرچی باشه فکر کنم از گامو و تاسکو بهتره
نظرتون چیه ؟
(2013-09-30 09:59 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-09-30 03:22 PM)daneshyar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اساتید محترم

آره zos دارم ولی کسی در مورد zos اطلاعاتی نداره و خودم هم دقیقا نمیدونم دوامش چطوره
چون فنرشو عوض کردم نمیدونم دوربین بندازم خراب میشه یا نه
ولی دوربینم هرچی باشه فکر کنم از گامو و تاسکو بهتره
نظرتون چیه ؟
من که تا حالا zos نداشتم.
رتیکلش حکی است یا سیمی؟
از اساتید به نام مثل آقا مسیح بپرس من به غیر از چندتا مارک با بقیه کار نکردم.
رتیکولش حکی هست
با سلام خدمت همه ی اساتید ! من می خوام واسه cfx royal خودم یه دوربین بگیرم اما موندم چی بگیرم ،دوست دارم یچیزی باشه که هی تنظیماتش بهم نخوره ،reticle حکی باشه ،واسه نصب دنگ و فنگ نداشته باشه ،از اونجاییم که تو شمال زندگی میکنم لازم میبینم ضد بخار هم باشه زومش ماکسیمم 4x باشه کافیه ،درسته cfx royal لگد خاصی نداره اما دوربین انتی شوک هم باشه واسه محکم کاری بد نیست ! حدود قیمت تهش 300.
(2013-10-04 01:20 AM)genesis نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت همه ی اساتید ! من می خوام واسه cfx royal خودم یه دوربین بگیرم اما موندم چی بگیرم ،دوست دارم یچیزی باشه که هی تنظیماتش بهم نخوره ،reticle حکی باشه ،واسه نصب دنگ و فنگ نداشته باشه ،از اونجاییم که تو شمال زندگی میکنم لازم میبینم ضد بخار هم باشه زومش ماکسیمم 4x باشه کافیه ،درسته cfx royal لگد خاصی نداره اما دوربین انتی شوک هم باشه واسه محکم کاری بد نیست ! حدود قیمت تهش 300.
واسه نصب دنگ و فنگ نداشته باشه یعنی چی؟
یعنی همین طوری ببندی بره.Khansariha (290)
با این زومی که شما میخوای بهتره دوربین زوم ثابت بگیری.
ولی به نظر من یه diana 3-9*40 بردار هم ضد شوک هست هم اگه اشتباه نکنم توش با گاز پر شده.
قیمتش تقریبا همون چیزیه که مد نظرته.
(2013-10-04 01:33 AM)daneshyar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-10-04 01:20 AM)genesis نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واسه نصب دنگ و فنگ نداشته باشه یعنی چی؟
یعنی همین طوری ببندی بره.Khansariha (290)
با این زومی که شما میخوای بهتره دوربین زوم ثابت بگیری.
ولی به نظر من یه diana 3-9*40 بردار هم ضد شوک هست هم اگه اشتباه نکنم توش با گاز پر شده.
قیمتش تقریبا همون چیزیه که مد نظرته.

منظورم از دنگ فنگ نداشتن اینه که پایه ی مخصوصی نخواد که نشه پیداش کرد !
ریتکیلش حکیه یا سیمی؟ Khansariha (226)
الان آکش تو بازار پیدا میشه؟
3-9x واسه سی اف ایکس زیاد نیست؟ اونقدر برد نداره رویال، تهش مفید 50 متر.
دم شما گرم Khansariha (8)
دوست عزیز بهترین دوربین برای رویال 3*9*32 سنتر هستش من روی تفنگ خودم بستم غوغا میکنه
(2013-10-04 02:03 AM)royal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز بهترین دوربین برای رویال 3*9*32 سنتر هستش من روی تفنگ خودم بستم غوغا میکنه

اگه اشتباه نکنم این مدل توش چراغ داره،در صورت خاموش بودن چراغ رتیکل قابل رویت هست ؟
لینک مرجع