انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان سلام ایا برای وایرخ ۸۰ دوربین گامو 50*9-3 مناسبه یا پیشنهاد دیگه ای دارین

فرستاده شده از C6602ِ من با Tapatalk
(2014-01-26 06:33 PM)essssssi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اما سنتر 3_9 آپشن های لیپرز 4_16 یاحتی سنتر 4_16 رو داره ؟
(مثل زیرولاک .میل دات .چراغ وغیره)
باز هم تشکر از راهنمایی اساتیدKhansariha (8)

سنتر 3*9 زیرولاک و تصحیح پارالکس نداره...ولی میلدات داره

(2014-01-26 06:33 PM)mehdidehghani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلام ایا برای وایرخ ۸۰ دوربین گامو 50*9-3 مناسبه یا پیشنهاد دیگه ای دارین

دوست عزیز قیمتش چنده؟
وایراخ لگد سنگین نداره و دوربین خراب کن نیست....

ولی چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی.....
سنتر 3*9*32 حدود 320 تومنه....شاید ارزون تر هم گیر بیاد....یه عمر میتونه برات دوربین باشه...

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2
(2014-01-26 07:15 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-01-26 06:33 PM)essssssi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اما سنتر 3_9 آپشن های لیپرز 4_16 یاحتی سنتر 4_16 رو داره ؟
(مثل زیرولاک .میل دات .چراغ وغیره)
باز هم تشکر از راهنمایی اساتیدKhansariha (8)

سنتر 3*9 زیرولاک و تصحیح پارالکس نداره...ولی میلدات داره

(2014-01-26 06:33 PM)mehdidehghani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز قیمتش چنده؟
وایراخ لگد سنگین نداره و دوربین خراب کن نیست....

ولی چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی.....
سنتر 3*9*32 حدود 320 تومنه....شاید ارزون تر هم گیر بیاد....یه عمر میتونه برات دوربین باشه...

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2

دوست عزیز قیمت ندارم گفتم دبی قیمت بگیرن فقط یکی میگفت دوربین خوبیه وجواب هم پس داده

دوستان کسی تا الان از سایت سمس اوپتیک دوربین خریده؟
قیمت هاش خوبه؟
هر اطلاعاتی بدید ممنون میشمKhansariha (8)
سلام خدمت دوستان.
دوربین های دیانا کیفیت لیپرز رو دارن ؟! (4*16 42)
دوربین های دیانا هم زیرولاک و چراغ و درپوش لنز(مثل لیپرز) و سان شید داره ؟!
حالا بین سنتر و لیپرز کدوم بهترن !؟(در زوم4*16)
با سلام. رویال جان شاید دوربینهای دیانا تا حدودی از نظر شفافیت خوب باشه ولی از نظر کیفیت به هیچ عنوان به پای لیپرز و سنتر نمیرسه. خودم قبلا یه دیانا 4-16-42 داشتم. وقتی رو تفنگ بستم همش به راست میزد. حتی با شیم گذاری هم درست نشد. اگر تصمیم به خرید گرفتی پیشنهادم بهت یا لیپرز یا سنتر است. و مطمئن باش اگه خوب ازش مراقبت کنی برات یه عمر کار میکنه. در ضمن نه زیرولاک داره و نه سان شید. فقط درپوش معمولی لنز داره.
سلام دوربین اشنایدر چطوره
راستش تجربه استفاده از این دوربین رو ندارم ولی تا جایی که میدونم این دوربین برای استفاده اسلحه های گلوله هست و قیمتش هم بالای یک میلیون.
سلام خدمت همه دوستان عزيز.كسي از قيمت دوربين تاسكو 50*24-6 خبر داره؟ ممنون
اگه پیدا بشه 450
لینک مرجع