انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2014-02-06 07:07 PM)rkh.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
سانشید چیه؟ چه تاثیری تو دوربین داره؟

فقط باعث میشه نور خورشید چشم تیرانداز رو ازار نده Khansariha (8)
سانشید توی روز های افتابی خیلی خیلی مفیده.Khansariha (256)
چون قشنگ نور های اضافی و ازار دهنده خورشید را میگیره.من یک بار یادم رفت سانشید ببندم و عینک افتابی هم نزده بودم و نزدیک به 2 ساعت توی دوربین نگاه کردم برای تیراندازی،و تا 1 روز چشمم میسوخت.Khansariha (367)
لطفا اگه دوربینتون سانشید نداره و توی روز های افتابی میخواهید تیراندازی کنید حتما از عینک افتابی مناسب استفاده بکنید تا چشمتون اسیب نبینه،البته من که دیگه هم سانشید میبندم و هم عینک میزنم(کار از محکم کاری عیب نکنه)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
با سلام خدمت دوستان و اساتید
دنبال یه دوربین که حتما دارای ساید فوکوس باشه برای دیانا52 می گردم. زوم زیاد و لنز بزرگ نیاز ندارم
فکر می کنم در حد 3.9.40 باید خوب باشه
چیزی به ذهن دوستان میرسه؟؟؟
حدود قیمتش هم اگر دارید بفرمایید
ممنون
(2014-02-08 11:59 PM)kingzax نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان و اساتید
دنبال یه دوربین که حتما دارای ساید فوکوس باشه برای دیانا52 می گردم. زوم زیاد و لنز بزرگ نیاز ندارم
فکر می کنم در حد 3.9.40 باید خوب باشه
چیزی به ذهن دوستان میرسه؟؟؟
حدود قیمتش هم اگر دارید بفرمایید
ممنون
دوربین های ساید فوکوس خیلی کمیاب هستن و قیمت های خیلی بالایی دارن که بالطبع برای یه سلاح بادی مثل 52 مناسب نیست.
من فقط یه مدل دوربین هاواک میشناسم که ساید فوکوس هست و توی بازار هم فکر کنم یافت بشه که تقریبا 1 میلیون هست و زوم و دهنه بزرگتری نسبت به اون مدلی که مد نظرتونه داره.
برای 52 یه سنتر یا نهایتا لیپرز توصیه میشه.
(2014-02-09 12:25 AM)daneshyar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوربین های ساید فوکوس خیلی کمیاب هستن و قیمت های خیلی بالایی دارن که بالطبع برای یه سلاح بادی مثل 52 مناسب نیست.
من فقط یه مدل دوربین هاواک میشناسم که ساید فوکوس هست و توی بازار هم فکر کنم یافت بشه که تقریبا 1 میلیون هست و زوم و دهنه بزرگتری نسبت به اون مدلی که مد نظرتونه داره.

اینو پرسیدم چون جایی شنیده بودم که به کسی می گفتن با 200 میشه یه ساید فوکوس ساده گرفت.
پس با تو جه به گفته شما از این خبرها نیست
الان یه بی اس آ سویت17 3.12.40 روشه
ممنون
نظر دوستان در مورد این دوربین چیست ؟

از لیپرزها خیای بهتر هست ؟
در مقایسه با Hawk چطوره ؟
یکی از بچه ها دست دوم خیلی تمیز داره چند قیمت میخوره ؟Khansariha (8)

BSA Stealth Tactical 4-16x44
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر: 43943552618316456671.jpg]
دوست عزیز این دوربین وزن بالائی داره،میدان دیدش خیلی کمه،تعدادمیلداتهاش هم 4تاست وکیفیت اپتیکیش هم معمولیه .لیپرز وسنتر از اون بهتر هستند .هاک اصلا قابل مقایسه نیستKhansariha (8)
(2014-02-09 11:40 AM)kingzax نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-09 12:25 AM)daneshyar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینو پرسیدم چون جایی شنیده بودم که به کسی می گفتن با 200 میشه یه ساید فوکوس ساده گرفت.
پس با تو جه به گفته شما از این خبرها نیست
الان یه بی اس آ سویت17 3.12.40 روشه
ممنون

الان تو نت داشتم میگشتم اینارو هم دیدم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نظر اساتید چیه؟؟؟ اصلا هست اینا تو ایران؟؟؟
بازم ممنون
کلا دوربین های سری سوییت (البته اگر واقعا بی اس ای باشن،چون من غیر ریمارکش رو هم دیدم.) دوربین های خوبین.از گاموها خیلی بهترن.بی اس ای یه سری هم داره که برای تفنگهای بادی طراحی شده و متاسفانه من تو بازار ندیدمش.
(2014-02-09 11:48 AM)vahidba نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نظر دوستان در مورد این دوربین چیست ؟

از لیپرزها خیای بهتر هست ؟
در مقایسه با Hawk چطوره ؟
یکی از بچه ها دست دوم خیلی تمیز داره چند قیمت میخوره ؟Khansariha (8)

BSA Stealth Tactical 4-16x44

[تصویر: 43943552618316456671.jpg]

دوست عزیز آک این دوربین بازار شیراز حدود 900 قیمتش هست....به شما چند قیمت دادند؟؟؟

من این دوربین رو از نزدیک دیدم...کیفیت بدنه و لنز هاش خوبه...دید شفافی هم میده...ولی نمیدونم دوامش چقدره
لینک مرجع