انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
محمد جان سلام.میتونی بگی سنتر پوینت رو برای چه تفنگی میخوای.
دوست عزیز در حال حاضر سنتر تو بازار تهران گیر نمیاد
باسلام خدمت دوست عزیز سهیل و تشکر از جوابتون.
در مورد دوربین سنتر که پیشنهاد کردین میخاستم بگم من سنتر زیاد دیدم ولی اثلا قابل مقایسه با این مدل لئوپولدی که من گفتم و قیمتش هم تقریبا 900 هزار تومنه نیست و تو شیراز هم فراوون گیر میاد به نظر من سنتر بیشتر به درد تفنگ بادی میخوره تا گلوله زنی
بهتر نبود اول میرفتین اطلاعات کافی رو در باره ی لئوپولد مدل vx ll یا vx 2 کسب میکردین بعد جواب میدادین؟
من متاصفانه چندین بار دیدم که دوستان بدون داشتن کوچک ترین اطلاعاتی در مورد موضوع یا جنس سوال شده سر خود به سوالات پاسخ نادرست میدن یا اون چیزی که به نظرشون میرسه بدون در نظر گرفتن اینکه درست هست یا نه میگن و این یک معضل بسیار بزرگ برای اینده و اعتبار این سایت هست که امیدوارم مسئولین تدابیری برای این مشکل بیندیشن تا دوستان قبل از نظر دادن برن اطلاعات کافی کسب کنن بعدا نظراتشون منتقل کنن
من احساس میکنم بیشتردوستان اطلاعاتشون در مورد تفنگ بادیه واطلاعات زیادی در مورد تفنگ گلوله زنی ندارن به همین دلیل بعضا نمیتونن اطلاعات درستی در مورد تفنگ گلوله زنی و تجهیزات انها در اختیار کاربران بذارن که بنده پیشنهاد میکنم هر کی میخاد در مورد موضوعی نظر بده ابتدا بره در بارش تحقیق کنه تا بتونه بهترین جواب رو پیدا کرده و در اختیار کاربران قرار بده نه هرچی به نظرش رسید بگه که کاربران هم به اشتباه بیفتن.
باسلام به دوستان:
کسی قیمت یک دوربین GAMO MODEL MD 4-12x44 AO را میدونه چنده.
البته دوربین نو هستش.
مرسی دوستان
دوستان تا 250 چه دوربینی برای دیانا 52 پیشنهاد میکنن.سنتر با این قیمت گیر نمیاد؟؟Khansariha (8)
امین فکر نکنم سنتر این قیمت باشه
حالا بپرسی هم بد نیست
دوربین دیانا اگه گیر بیاری خیلی خوبه
من بهت بی اس آ سوییت رو پیشنهاد میکنم و قیمت اصلیش باید همین حدود باشه
البته اگه بتونی گیر بیاریKhansariha (8)
کلا دوربین های اصلی بی اس آ برای فنری ها خوب جواب میدنKhansariha (8)
راست میگه.منم بی اس ا دارم که 2 سال رو 54 بستم اخ نگفت و الانم رو هاتسان بستم
ممنون احسان جان بی اس ای دوربین محکمی هست؟؟زومش چقدره؟؟اخه من شنیدم بی اس ای اصل گیر نمیاد.Khansariha (8)
تا چند ماه پیش نمایندگی گامو به اسم گلک یه چندتا داشت و میگفت خرید سال قبلش بوده و ارزون هم میداد ولی الان تموم کرده
زوم های مختلفی داره ولی معمولش 3-9 هست
شفافیتشون عالیه و رتیکل حکی دارن
مدل سوییت 22 زیرولاک هم داشت
Khansariha (8)
(2012-10-21 01:02 PM)meshkal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام خدمت دوست عزیز سهیل و تشکر از جوابتون.
در مورد دوربین سنتر که پیشنهاد کردین میخاستم بگم من سنتر زیاد دیدم ولی اثلا قابل مقایسه با این مدل لئوپولدی که من گفتم و قیمتش هم تقریبا 900 هزار تومنه نیست و تو شیراز هم فراوون گیر میاد به نظر من سنتر بیشتر به درد تفنگ بادی میخوره تا گلوله زنی
بهتر نبود اول میرفتین اطلاعات کافی رو در باره ی لئوپولد مدل vx ll یا vx 2 کسب میکردین بعد جواب میدادین؟
من متاصفانه چندین بار دیدم که دوستان بدون داشتن کوچک ترین اطلاعاتی در مورد موضوع یا جنس سوال شده سر خود به سوالات پاسخ نادرست میدن یا اون چیزی که به نظرشون میرسه بدون در نظر گرفتن اینکه درست هست یا نه میگن و این یک معضل بسیار بزرگ برای اینده و اعتبار این سایت هست که امیدوارم مسئولین تدابیری برای این مشکل بیندیشن تا دوستان قبل از نظر دادن برن اطلاعات کافی کسب کنن بعدا نظراتشون منتقل کنن
من احساس میکنم بیشتردوستان اطلاعاتشون در مورد تفنگ بادیه واطلاعات زیادی در مورد تفنگ گلوله زنی ندارن به همین دلیل بعضا نمیتونن اطلاعات درستی در مورد تفنگ گلوله زنی و تجهیزات انها در اختیار کاربران بذارن که بنده پیشنهاد میکنم هر کی میخاد در مورد موضوعی نظر بده ابتدا بره در بارش تحقیق کنه تا بتونه بهترین جواب رو پیدا کرده و در اختیار کاربران قرار بده نه هرچی به نظرش رسید بگه که کاربران هم به اشتباه بیفتن.

دوست عزیز خوش امدین به انجمن در خصوص دوربینهای لئوپولد رینگهای گلد و سیلورش جز دوربنهای خوب برای گلوله زنی هستن و هر دو 5 ستاره. اگه اشتباه نکنم مدل VX-2 3-9x40mmاز 370 دولار استارت میخوره بستگی به نوع رتیکلش داره و... در کل دوربنهای بسیار خوبی هستن که مثال Duplex Matte باشه یا Wide Duplex یا LR Duplex

و در خصوص راهنمای که اقا سهیل کردن حق با ایشونه و دوربین لئوپولد اصل خیلی خیلی کم توی بازار ایران گیر میاد

من حتی خودم دیدم یکی از دوستان دوربین سنتر 4*16*40 رو روی 308 بسته و ( Schmidt & Bender) اشمیت بندر Klassik 6x42 رو باز کرده و خیلی خیلی ازش راضیه . نه اینکه سنتر بهتر باشه اصلا" قابل مقایسه نیستن ولی از این دوربین هم خیلی خیلی راضیه .
لینک مرجع