انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
لینکو دیدم فقط پایه هست که فکر کردم خود لیزر هست این مشکل گمرک نداره ولی ۲۰ تومن هزینه سفارش میشه و ۲۵ تومن هم پست میگیره واسه ترخیص که توی شهرهای مختلف کم و زیاد داره
سلام
میخواستم نظرتان را در مورد برند زایس و مشخصا دوربین زیر بدونم
terra 3-9x42
rifle scope
این مدل ساخت زایس هست
(2014-09-25 07:47 PM)data19 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام. این پایه چراغ قوه و لیزر برای دوربین خوبه بخرم 5 دلار می ارزه؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام فکر نکنم قابل تنظیم باشه من یه دونه برای وایرخ 80 گرفتم که لیزر رو دوربین نصب بشه ولی شاید اساتید بتونن نصب کنن میتونی از شیراز بخری فلکه اطلسی مغازه جنب درب اسلحه مهات بود فکر کنم 17 تومن خریدم اما خب این که شما از سایت میخای بخری شکیل ترهKhansariha (256)
با سلام خدمت دوستان
بنده بعد عید دوربین هدف گیری مارک اسنایپر 32*9* ao3 بقیمت 240 هزار خریدم که عکساشو در صفحات قبلی همین موضوع گذاشته ام .وکاملا شبیه لایپزره.دارای لایت سبز وقرمز وتنظیم عدسی جلو وعقب .باتوجه به اینکه این دوربینو از ابتدا رو شادو هزار بستم وبه راحتی تونستم تنظیمش کنم وباوجود اینکه همیشه پشت ماشین حمل میشه وتکانهای شدید میخوره حتی یکبار از تنظیم خارج نشده خواستم بگم اگه دوستان یه جایی این دوربین رو دیدن در خریدش شک نکنید فقط نمیدونم چرا اندازه طولی این نوع دوربین ازدیگه دوربینهاکمه وکوچیکه .
دوست عزیزKhansariha (8)
دوربینی که خریداری کردید این شکلی هست؟
[تصویر: 61I-AKUbYrL._SX466_.jpg]
این مدلها بدلیل compact بودن خیلی جمع و جور ساخته شده و برای تفنگ فنری بنظرم بهترین گزینه هست
اتفاقآ پار سال این مدل رو دیدم و بنظرم جالب اومد برای تفنگ دم دستی تصمیم خرید داشتم که متاسفانه بدلیل بدقلق بودن فروشنده و عدم امکان بررسی دقیق دوربین منصرف شدم
برادر بزرگوارآقا بهروز
دقیقاخودشه. فقط فروشنده نتونست پایشو برام پیداکنه .میگفت از عراق براش آوردن ال... اعلم .فقط میشه بفرمایید قیمتش چطوریه ؟ممنون
جناب gafor عزیز
قیمتش نسبت به سایر دوربینهای همرده خودش (سنتر) پارسال بالاتر بود ولی میارزید چون طول کمتری داره بالطبع ساختارش در بخش قطعات متحرک و زوم باید خطای کمتری داشته باشه
ولی حیف که فروشنده نگزاشت بابت جابجا شدن رتیکل در زوم مختلف و خطای پارالکس تست کنیم و ماهم نخریدیمKhansariha (226)
سلام
دوستان برای 460 دیانا دوربین میخوام بخرم
البته این رو بگم
4-16*40 لیپز دارم روش بستم سنگین شده برای پیدا روی تو جنگل و کوه امدم رو خسته میکنه؟
یه دوربین سبک میخوام زومش 9 باشه خوبه اما با دوام میخوام/
دوستان چی پشنهاد میدن؟
Khansariha (8)
(2014-10-01 11:00 AM)andytanha نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
البته این رو بگم
4-16*40 لیپز دارم روش بستم سنگین شده برای پیدا روی تو جنگل و کوه امدم رو خسته میکنه؟
دوستان چی پشنهاد میدن؟
Khansariha (8)
دوست عزیز ، اول کمی به تایپ نوشته هاتون توجه بیشتری داشته باشید و از پس و پیش نوشتن حروف خودداری کنید. (همه ما غلط املایی داشتیم و داریم ، صرفا برای یادآوری بود Khansariha (8) )
دوربین 4-16*40 دوربین خوبی هستش ، ولی اگه دنبال دوربین سبک تری هستید و کاربری شکار دارید حداقل از دوربین هایی با دهنه 40 استفاده کنید مثل 3-9*40 لیپرز ، فکر می کنم آقا احسان یک تایپیک فروش برای این مورد داشتند اگه هنوز تمام نشده ! سری به قسم فروش سایت بزنید.
دوربین های 3-9*32 سنترپوینت هم در بازار هستند ، ولی تجربه خودم و چند تن از دوستان این بود که به درد شکار و هدفگیری سریع نمی خوره ! دهنه کوچیک 32 برای من خوب نبود. (شاید به خاطر کار زیاد و عادت کردن به دهنه 40 و 50 باشه) ولی دوستان زیادی هم هستند که کاربر این مدل بوده اند و ازش راضی ،
دوربین 3-9*32 لیپرز با طول کمتر هم هست که در بازار نایاب هستش ، دوربین کامپک و جمع و جوریه Khansariha (8)
(2014-10-01 11:00 AM)andytanha نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
البته این رو بگم
دوستان چی پشنهاد میدن؟
Khansariha (8)
با سلام
دوست عزیز به نطر من سنتر 3-9*32 انتخاب خوبی هست چون خودم هم الان دارمش . طبق
گفته دوستان شاید اولش سخت باشه پیدا کردن هدف ولی به مرور زمان عادت می کنید وزنش هم بدون پایه دقیق تا اونجایی یادم میاد 410 گرم هست
لینک مرجع