انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2013-11-11 11:40 PM)اشکان نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-11-11 09:15 PM)nasergafari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
سان شیلد برای دوربینای خاصی هست یا روی هردوربینی میشه سوارکرد

سلامKhansariha (8)
در قسمت عدسی جلویی دوربین محلی تعبیه شده است که سان شیلد داخل آن پیچ می شود ، اگر از قبل برای دوربینی این امکان در نظر گرفته شده باشد می توان سان شیلد به همان سایز را رویش نصب نمود در غیر این صورت باید از روش های دیگری برای جلوگیری از ورود انعکاس نور استفاده نمود ، مثلاً من برای دوربین خودم که سنتر پوینت 4-16-40 است و قابلیت نصب سان شیلد دارد ولی سان شیلد آن را در بازار پیدا نکردم از لوله پولیکا استفاده کردم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.

با سلام Khansariha (8)
دوستان با عرض معذرت ، لینکی که در پست قبل قرار دادم اشتباه بوده و درستش این می باشددیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(2013-11-12 08:38 AM)KIARASHHU نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان عزیز . من یه دوربین خوب واسه52 میخوام . با دوام و زوم بالا . ظاهر زیبا و بزرگ. و تنظیم راحت . لطفا یه دوربین خوب معرفی کنید .قیمت مهم نیست. خیلی ممنون Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام و ارادتKhansariha (8)
دوست عزیزم دوربین لیپرز4-16-40 ظاهری زیبا ودوام خوبی و زوم بالایی متناسب با برد تفنگ فنری دارد ، در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هم موجود است . موفق باشید
سلام دوستان
اقا اشکان دوربین من والتر3-9*40 AOهستش سایزش بادوربین شما یکی هست یاهردوربین فرق داره.تواون قسمت تنظیم پارالکسش جای پیچ هست.سان شیلدایی که برا لیپرز هست بدردش میخوره ایا؟اخه این سان شیلد قیافه دوربینو خیلی باحال میکنه میشه مثل تفنگای اسنایپرمنم خیلی دوست میدارم
(2013-11-12 08:38 AM)KIARASHHU نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان عزیز . من یه دوربین خوب واسه52 میخوام . با دوام و زوم بالا . ظاهر زیبا و بزرگ. و تنظیم راحت . لطفا یه دوربین خوب معرفی کنید .قیمت مهم نیست. خیلی ممنون Khansariha (8)Khansariha (8)

با سلام

دوست عزیزدوربین نیکو استرلینگ مدل
Air king 3-9*42
برای 52 بگیر حرف ندارد ضد شوک و وضوحیت تصویر بسیار بالا
(2013-11-12 11:07 AM)nasergafari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
اقا اشکان دوربین من والتر3-9*40 AOهستش سایزش بادوربین شما یکی هست یاهردوربین فرق داره.تواون قسمت تنظیم پارالکسش جای پیچ هست.سان شیلدایی که برا لیپرز هست بدردش میخوره ایا؟اخه این سان شیلد قیافه دوربینو خیلی باحال میکنه میشه مثل تفنگای اسنایپرمنم خیلی دوست میدارم

سلامKhansariha (8)
عرض کنم که فکر میکنم که بهش بخوره ،من که گیرم نیامد ولی از جنبه زیبایی که بگذریم در کاهش انعکاس نورهای مزاحم و کمک به شفافیت و وضوح دید کمک شایانی میکند
دوستان سلام
من یه اسلحه دیانا 35 دارم
به نظرتون چه نوع دوربینی براش خوبه؟البته خیلی بزرگ نباشه ولی کیفیت خوبی داشته باشه؟
ممنون اگه راهنمایی فرمایید.
(2013-11-12 11:49 AM)shekarchikoohestan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلام
به نظرتون چه نوع دوربینی براش خوبه؟البته خیلی بزرگ نباشه ولی کیفیت خوبی داشته باشه؟

با سلام
دوست عزیز شما دوربین نیکواسترلینگ مدل
Mountmaster 6x40 or Mountmaster 3-9x40

برای 35 بگیرید خیلی خوبه ضد شوک ،ضد بخار ،پارالکس دار ،ضد آب ،دارای گاز نیتروژن ،میل دات
وضوحیت تصویر بسیار بالا

سلام دوست عزیز واقعا متاسفم برای این حادثه ....حال خدا رو شکر خودت خوب باشی دوربین هم
یر میاد //Khansariha (8)
سلام دوستان نظرتون درباره این دوربین چیه؟ اسمش کالیس ساخت اتریش .... البته دست دوم هست میخام ببینم قیمتش نو و دست دومش چنده ؟ مرسی دوستان
[تصویر: 465ab6e0c210.jpg]
[تصویر: a0844cee4fcf.jpg]

با سلام

دوست عزیز دوربینهای کالس دوربینهای بسیار خوبی هستند و قیمتهای بسیار بالایی دارند و از دوربینهای زاواروسکی گرانتر هستند

سلام دوست عزیز واقعا متاسفم برای این حادثه ....حال خدا رو شکر خودت خوب باشی دوربین هم
یر میاد //Khansariha (8)
سلام دوستان نظرتون درباره این دوربین چیه؟ اسمش کالیس ساخت اتریش .... البته دست دوم هست میخام ببینم قیمتش نو و دست دومش چنده ؟ مرسی دوستان

احتمالا قیمت نوی این دوربین با توجه به قیمتهای اینترنتی و مقداری دادن ضریب ورود کالا دورو بره 5 الی 6 میلیون باید باشد
(2013-11-12 11:49 AM)shekarchikoohestan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلام

سلام دوست عزیز به نظرمن دوربین bsa3-9*40 ao گزینه خوبیهKhansariha (8)
(2012-10-29 05:40 PM)kingpaco نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
طبق آخرین رسیده ها از دوستانی که دوربین بارسکا روی فنری بستند باید عرض کنم این دوربین برای تفنگهای فنری قوی مناسب نیست و احتمال تخریب دوربین روی مگنوم خیلی بالاست ولی میگن روی پی سی پی خوب جواب میده

هرچند باز هم انتخاب اول اکثر کسانی که دوربین مقاوم میخواهند(از جمله خود بنده) لیپرز انتخاب اول و آخر خواهد بود ولی بارسکا مدلهای مخصوص مگنوم هم داره که تو ایران دیده نشده
معراج جان مواظب این دوربین باشید و حتی الامکان برای تفنگهای با لگد سنگین استفاده نکنید که انشا... متضرر نشید Khansariha (8)
(برای مدلهای رنجر و مگنومها و تا جایی که شنیدم دیانا 52 و حتی 54 هم زیاد اطمینان بهش نیست ولی 34 و 45 تفنگهای از این دست فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاره)

یک سوال فنی هم از علی آقا خالزن عزیز دارم که حتما باتوجه به دوربینهای بسیار مرغوبی که به چندین تن از کاربران همین سایت رسونده حتما اطلاعات کامل دارند
سوال من اینه: با توجه به کاتالوگ لیپرز مدلهایی موجوده که در کاتالوگ وجود ندارند(برخلاف اونهایی که شما دارید)
ابن دوربینها کار خود لیپرزه یا خیر و ایا کیفیتشون مورد تایید شما هست؟
تشکر میکنمKhansariha (8)

دوربین بارسکا مدل barska swat ac10366 رو یه مدت روی پی سی پی رین استورم و بعدش رو کندر استفاده کردم و کاملا راضی بودم و خیلی عالی جواب داد بعد یه مدتی همون دوربین رفت رو تفنگ گلوله زنی برنو یکی از دوستان و نصب و تنظیم شد که تا الان داره بخوبی کار میکنه و هیچ مشکلی نداشته.

2 نوع دوربین با مارک های sniper و kandar جدیدا تو بازار اومده که البته ظاهرا بد نیست اگه دوستان اطلاعی دارن بگن.

ممنون
(2013-11-16 05:12 PM)yazdanjb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-10-29 05:40 PM)kingpaco نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
طبق آخرین رسیده ها از دوستانی که دوربین بارسکا روی فنری بستند باید عرض کنم این دوربین برای تفنگهای فنری قوی مناسب نیست و احتمال تخریب دوربین روی مگنوم خیلی بالاست ولی میگن روی پی سی پی خوب جواب میده

هرچند باز هم انتخاب اول اکثر کسانی که دوربین مقاوم میخواهند(از جمله خود بنده) لیپرز انتخاب اول و آخر خواهد بود ولی بارسکا مدلهای مخصوص مگنوم هم داره که تو ایران دیده نشده
معراج جان مواظب این دوربین باشید و حتی الامکان برای تفنگهای با لگد سنگین استفاده نکنید که انشا... متضرر نشید Khansariha (8)
(برای مدلهای رنجر و مگنومها و تا جایی که شنیدم دیانا 52 و حتی 54 هم زیاد اطمینان بهش نیست ولی 34 و 45 تفنگهای از این دست فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاره)

یک سوال فنی هم از علی آقا خالزن عزیز دارم که حتما باتوجه به دوربینهای بسیار مرغوبی که به چندین تن از کاربران همین سایت رسونده حتما اطلاعات کامل دارند
سوال من اینه: با توجه به کاتالوگ لیپرز مدلهایی موجوده که در کاتالوگ وجود ندارند(برخلاف اونهایی که شما دارید)
ابن دوربینها کار خود لیپرزه یا خیر و ایا کیفیتشون مورد تایید شما هست؟
تشکر میکنمKhansariha (8)

دوربین بارسکا مدل barska swat ac10366 رو یه مدت روی پی سی پی رین استورم و بعدش رو کندر استفاده کردم و کاملا راضی بودم و خیلی عالی جواب داد بعد یه مدتی همون دوربین رفت رو تفنگ گلوله زنی برنو یکی از دوستان و نصب و تنظیم شد که تا الان داره بخوبی کار میکنه و هیچ مشکلی نداشته.

2 نوع دوربین با مارک های sniper و kandar جدیدا تو بازار اومده که البته ظاهرا بد نیست اگه دوستان اطلاعی دارن بگن.

ممنون
sniper همون لیپرز هستش هیچ فرقی نداره. تو چین تولید میشه و قیمتش هم مناسبه .
امروزه تو چین شرکتهای واسط اومدند از شرکتهای اصلی که تحت لیسانس یک برندی یا دوربینی را تولید میکنه دارند ازشون چند قطعه میگیرند و با سرهم بندی از قطعات دیگر برندها محصولی را تولید میکنند (که از نظر من باز این خوبه )‌ و یا اصلا از همون برند کپی کاری میکنند (که این دیگه بدتره یعنی چینی از چینی میشه خخخخ )‌ خلاصه دوربینها هم متاسفانه مدتی هست که به این روز افتادند و شاید بشود گفت چینی اصلی اگر گیر بیاد ما بهش میگیم درجه 1 و اگر هم از متفرقه ها باشه که دیگه درجات پائینتری هست Khansariha (214)
مثال
همه با برندهای لیپرز کمو بیش آشنائی دارید (ساخت شرکت UTG آمریکاست)‌
الان ببینید چند مدل شبیه لیپرز ساخته شده که فقط نامهاشون را عوض کردند
دوربین اسنایپر( Sniper 4-16X40) قیمت 86 دلار
[تصویر: sku_190521_1.jpg]

دوربین کاندار(KANDAR 6-24x50) قیمت 85 دلار
[تصویر: 61f1HHowp2L._SX522_.jpg]

دوربین بی نام و نشان (مدل MZJ-CE41640 4~16X 50) قیمت 98 دلار
[تصویر: sku_248499_2.jpg]
واقعا آدم خنده اش میگیره این سایت فروشگاه را ببینید نوشته بدون نام (Brand NO ) خخخخخخخ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تازه میدونه ایرانیها خیلی تشنه خرید هستند به جمله (Shipping: Free Shipping To IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF) دقت کنید Khansariha (214)

حالا اگر از مدلهای دیگه ای که بنام لیپرز هست و در کاتالوگ هم نیست بگذریم و نخواهیم براشون حرف در بیاریم خخخخ بنظر من باز خدا پدر این شرکتها را بیامرزه که با سرهم بندی یک سری قطعات از بعضی شرکتها تولیدی شبیه لیپرز زدند که جا داره بگیم ایول البته من کیفیت کار اینها را باز بد نمیدونم و بشخصه اعتقاد دارم چون از بعضی قطعات اصلی استفاده کردند دوربینهای نسبتا خوبی بنسبت اونهای که ما تو بازار میشناسیم و بی کیفیت هستند خواهند بود . فعلا Khansariha (214)
لینک مرجع