انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
تصحیح پارالکس خودکار تو دوربین تفنگ من تا حالا ندیدم حتی توی گرونترین هاشون
همشون یا روی 100 متر تنظیم شدن یا در جلو ویا در بغل طبلکها هست
دوربین زیر دهانه 40 هم با تنظیم پارالکس ندیدم شاید باشه ولی اگر هم باشه خیلی خیلی کم هست
اگر فقط وزن واستون مهمه دوربین با وزن کم و مشخصاتی که میخواهید هست ولی بالای 1 تومن در میاد
ولی اگر قیمت مهمه بهترین انتخاب سنتر 3-9 بدون پارالکس یا 4-16 با پارالکس و نیم کیلو وزن
(2014-05-13 09:05 PM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تصحیح پارالکس خودکار تو دوربین تفنگ من تا حالا ندیدم حتی توی گرونترین هاشون
همشون یا روی 100 متر تنظیم شدن یا در جلو ویا در بغل طبلکها هست
دوربین زیر دهانه 40 هم با تنظیم پارالکس ندیدم شاید باشه ولی اگر هم باشه خیلی خیلی کم هست
اگر فقط وزن واستون مهمه دوربین با وزن کم و مشخصاتی که میخواهید هست ولی بالای 1 تومن در میاد
ولی اگر قیمت مهمه بهترین انتخاب سنتر 3-9 بدون پارالکس یا 4-16 با پارالکس و نیم کیلو وزن

میشه بیشتر توضیح بدید یعنی چی که رو 100 متر تنظیم شده، من اگه در فاصله 15 متر زوم رو روی 9 قرار بدم هدفم تار نمیشه؟
در مورد دوربینهای کامپکت و مدلهاشون میشه توضیحاتی بفرمایید
Khansariha (8)
دوربین هایی که تصیح پارالکس ندارند معمولا توسط تولید کننده در فاصله ای (مثلا 50 یارد) تنظیم میشوند و تقریبا در فواصل 30 تا 70 یارد (حدودی عرض کردم)هم تقریبا تصویر شفافی دارند اما در خارج از این فواصل به نسبت زوم،تصویر بی کیفیت میشه !
اگه پارالکس یه دوربین در فاصله ی 100 یارد تصیح شده باشه پس 100% در فاصله ی 15 متر تصویر تار میشه !
ممنون متوجه شدم، میشه درمورد سوال دوم هم توضیح بفرمایید
(2014-05-15 06:40 PM)M107 Sniper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون متوجه شدم، میشه درمورد سوال دوم هم توضیح بفرمایید

متاسفانه من اطلاعاتی در این زمینه ندارم Khansariha (226).شرمنده
دوربینهای تفنگ که معمولا کوچک و جمع و جور هستند و زوم ثابت و یا پایین و دهانه کوچک و معمولا پایه دوربین به خودش متصل هست و بعضی هاشون هم لیزر و چراغ قوه بهشون وصل هست اینا رو کامپکت میگن اگه عبارت compact rifle scope را سرچ کنید انواع مختلفش میاد . و چون کلمه compact کلمه ای هست که استفاده زیادی داره میشه شرکت سازنده به خاطر تغییر خیلی جزئی هم اینو تو مشخصات دوربینش بنویسه ولی عموما همونی هست که عرض کردم.
البته اگه منظورتون دوربینهای دیجیتال مخصوص تفنگ هست که اونا کلا فرق میکنه.
(2014-05-16 01:11 AM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوربینهای تفنگ که معمولا کوچک و جمع و جور هستند و زوم ثابت و یا پایین و دهانه کوچک و معمولا پایه دوربین به خودش متصل هست و بعضی هاشون هم لیزر و چراغ قوه بهشون وصل هست اینا رو کامپکت میگن اگه عبارت compact rifle scope را سرچ کنید انواع مختلفش میاد . و چون کلمه compact کلمه ای هست که استفاده زیادی داره میشه شرکت سازنده به خاطر تغییر خیلی جزئی هم اینو تو مشخصات دوربینش بنویسه ولی عموما همونی هست که عرض کردم.
البته اگه منظورتون دوربینهای دیجیتال مخصوص تفنگ هست که اونا کلا فرق میکنه.
ممنون منظور من همین دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بود، توی بازار داخل پیدا میشن؟ قیمتهاشون نسبت به دوربینهای عادی چطوره؟
درود... Khansariha (8)

از دوستان کسی میدونه که دوربین های مدل TF2 لیپرز تورت هاش هر کدوم چند تا کلیک میخورن؟ (دقیق میخوام لطفا Khansariha (8))

سوال دیگم این هست که هر کدوم از تورت ها در کدوم جهت (Up/Down و Right/Left) بسته میشن؟ آیا همون جهت ساعتگرد هست؟

ممنون... Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
ببخشید دوستان من قصد دارم دوربین رو دوباره رو تفنگم نصب کنم
به نظر شما اونو ریست کنم یا نه ؟؟؟؟
سنتر 40*16-4
(2014-05-17 03:29 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببخشید دوستان من قصد دارم دوربین رو دوباره رو تفنگم نصب کنم
به نظر شما اونو ریست کنم یا نه ؟؟؟؟
سنتر 40*16-4

اگر قبلا رو همون تفنگ بوده باشه و تنظیم باشه که دیگه احتیاجی به ریست نیست. فقط اگر بنظرتون خیلی برای تنظیمش کلیک خورده میتونید شیم گذاری کنید و بعد ریستش کنید و دوباره نصب و تنظیمش انجام دهید.

بعضی وقتها هم تنظیم دوربینها یجورایی به دل آدم نمیشینه و همش احساس میکنید خوب تنظیم نشده یا از تنظیم خارج میشه. بد نیست این موقع ها یه ریست بشه و تنظیم از اول انجام بگیره.
لینک مرجع