انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام. دوستان از دوربین visionking اطلاعاتی دارند؟ به درد میخوره؟
(2014-09-10 08:12 PM)mhrSB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-09-10 08:02 PM)lcapitano نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی دوست عزیرKhansariha (8)شما از مارک هاواک چه مدلی رو بیشنهاد میکنید؟؟؟قیمت تا یک میلیون بونصد مشکلی نیست.
؟؟
یادمه قبلا یکی از مغازه ها در تهران داشت و قیمت هاش را دوستان در تاپیک گذارش قیمت ها میزاشتن.ولی تا جایی که یادمه زوم و دهنشون کم بود.اما باز شما توی تاپیک قیمت های یک سوالی بپرسین.
اگه تا 1500 هم میتوانید هزینه بکنید(خرید از ایران)فکر کنم 2 گروه دوربین دیگه هم بشه به مجموعه بالا اضافه کرد.
یک سری دوربین های لیپرز دهنه 56 هستن که ریتایلکشون 36 رنگه هست و تیوپ 30 میلیمتری هست و یک سری بی اس ا تکنیکال دهنه 44 هست که برای عدسی هاش چیزی شبیه دیافراگم داره،اتفاقا یکی از دوستان چند وقت پیش مدل 8-32*44 را برای فروش داشتن.ولی بازم قیمت های جدیدشون را ندارم(بپرسین بهتره)
این دو مورد بالا کیفیتشون بهتر از لیپرز و سنتر های موجود در ایران هست.Khansariha (399)
حقیقتش درباره دوربین های هاک تقلبی که جای اصل بفروشن چیزی نشنیدم و ندیدمKhansariha (397)Khansariha (397)Khansariha (397)
اگه دوستان اطلاعاتی دارن خوشحال میشم بدانم.Khansariha (256)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

سلام

دوربینهای هاواک مدل
3-12 X50 IR AO

که در سایت دجت کمپ و سایت طبیعت نو فروش میرند تقلبی هستند اصلا کمپانی هاواک دوربین

3-12X50 AO IR

تولید نمی کند تو سایتش که بروید نیست

موفق باشید
(2014-09-10 08:27 PM)data19 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جایی سراغ دارید؟چه مدلی؟
(2014-09-11 01:21 PM)omidbehnam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوربینهای هاواک مدل
3-12 X50 IR AO
که در سایت دجت کمپ و سایت طبیعت نو فروش میرند تقلبی هستند اصلا کمپانی هاواک دوربین
3-12X50 AO IR
موفق باشید
سلام
سایت های اینترنتی!!! اوه اوه اوهKhansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)
از اونا هیچی بعید نیست.حیف که این تاپیک مناسب صحبت کردن در اون باره نیست وگرنه خیلی صحبتا بود.
خلاصه این که از اونا هیچی بعدی نیست.من فکر کردم توی فروشنده های فردوسی که دوربین های هاک دارن منظور بوده و برای همین گفتن تا حالا نشنیدم.Khansariha (226)
هر چند بازم بهتره به کارخانه یک ایمیلی زد!!! شاید موارد خاصی باشه.
سپاسKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
(2014-09-11 02:27 PM)mhrSB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-09-11 01:21 PM)omidbehnam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوربینهای هاواک مدل
3-12 X50 IR AO
3-12X50 AO IR
موفق باشید
سلام
سایت های اینترنتی!!! اوه اوه اوهKhansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)
از اونا هیچی بعید نیست.حیف که این تاپیک مناسب صحبت کردن در اون باره نیست وگرنه خیلی صحبتا بود.
خلاصه این که از اونا هیچی بعدی نیست.من فکر کردم توی فروشنده های فردوسی که دوربین های هاک دارن منظور بوده و برای همین گفتن تا حالا نشنیدم.Khansariha (226)
هر چند بازم بهتره به کارخانه یک ایمیلی زد!!! شاید موارد خاصی باشه.
سپاسKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
من این مدلهای تقلبی رو دیدم تقریبا میشه گفت کیفیتش از بی اس ای های 180 تومنی پایینتره فاصله 60 متری رو باید روی 150 متر دوربین فوکوس میکردی . بعضی جاهاش رو هم با چسب حرارتی چسبونده بودند که کامل زده بود بیرون .
(2014-09-11 01:25 PM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-09-10 08:27 PM)data19 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جایی سراغ دارید؟چه مدلی؟

این مدل رو میگم که ارزون ترینشه و از لیپرز گرون تره. فکر کنم برند خوبی باشه چون هم دوربین شکاری هاش گرونه و هم هدف زنیهاش.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان قضیه این دوربین bsa 6-24*44 که تو فروشگاه طبیعت نو و گجت کمپ هست چیه؟ ساید فوکوس هم هست قیمتش خیلی خوبه ،خیلی عجیبه دوربین ساید فوکوس با این قیمت کسی از دوستان از نزدیک دیده ؟ کیفیتش چطوره ارزش خریدن داره به نظرتون؟
(2014-09-12 01:57 PM)serussam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان قضیه این دوربین bsa 6-24*44 که تو فروشگاه طبیعت نو و گجت کمپ هست چیه؟ ساید فوکوس هم هست قیمتش خیلی خوبه ،خیلی عجیبه دوربین ساید فوکوس با این قیمت کسی از دوستان از نزدیک دیده ؟ کیفیتش چطوره ارزش خریدن داره به نظرتون؟

سلام

دوست عزیز بعضی جنسهای سایت گجت کمپ و طبیعت نو تقلبی و بدل است مراقب باش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اون مدل ۸_۳۲*۴۴ را من تو مغازش دیدم اصل نیست و تقلبیه و قیمتش هم همونطور که میبینید ۶۰ دلار هست مدل ۶_۲۴*۴۴ هم نداشت
سلام دوستان نظرتون در مورد دوربین بوشنل 10-40x50 چیه؟ایا برای 56 خوبه؟
لینک مرجع