انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
درود... Khansariha (8)

دوستان نظرتون در مورد این دوربین چیه؟ تا حال کسی دیده و باهاش کار کرده؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (8)
(2014-12-26 05:03 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود... Khansariha (8)

دوستان نظرتون در مورد این دوربین چیه؟ تا حال کسی دیده و باهاش کار کرده؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (8)

سلام

جناب این دوربین تقلبی است و اصلا کمپانی بوشنل چنین مدلی تولید نمی کند
با سلام به دوستان گرامی، من پارسال دوربین bsa که تو عکس زیر می بینید رو از یه مغازه تو فردوسی خردیم. از اونجا هیچ شناختی روش نداشتم ، مغازه داره گفت 100% رو 350 مگنوم جواب میده. ولی الان بعد از یکسال (البته زیاد ازش استفاده نکردم) فکر می کنم که رو 350 مگنوم جواب نمیده.
لطفا دوستانی که واقعا این دوربین رو تست کردن و کاملا می شناسنش، بگن آیا جواب می ده و یا مشکل داره.
( عکس مربوط میشه به یکی از پست های دوستان ) [تصویر: DSC_0140.jpg]
با سلام. آقا شروین بهتون پیشنهاد میدم از این مدل دوربینها روی 350 استفاده نکنید چون جواب نمیده . خودم قبلا مدل بالتر این دوربین رو رو 350 بسته بودم و بعد از مدت کوتاهی بعلاوه اون پاره شد.
ایشالا اگه بشه میفروشمش، یه سنتر پوینت می گیرم ، ممنون .
سلام دوستان روی تفنگ هاتسان رنجر 1100 چه دوربینهای مناسب است باتشکر
سلام دوستانKhansariha (8)
چند وقتیه شاهد کاهش کیفیت در دوربینای سنتر بودیم میخواستم ببینم برا لیپرزم همینجور بوده؟
بله برادر لیپرزها از سنتر بدتر هم هستن
(2014-12-30 02:36 PM)shervinf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام به دوستان گرامی، من پارسال دوربین bsa که تو عکس زیر می بینید رو از یه مغازه تو فردوسی خردیم. از اونجا هیچ شناختی روش نداشتم ، مغازه داره گفت 100% رو 350 مگنوم جواب میده. ولی الان بعد از یکسال (البته زیاد ازش استفاده نکردم) فکر می کنم که رو 350 مگنوم جواب نمیده.
لطفا دوستانی که واقعا این دوربین رو تست کردن و کاملا می شناسنش، بگن آیا جواب می ده و یا مشکل داره.
( عکس مربوط میشه به یکی از پست های دوستان ) [تصویر: DSC_0140.jpg]

یدونه دقیقا همین روی دیانا ۳۵ دوستم بود که بعد از حدود ۶۰ شلیک دیگه تنظیم نمیشد و الان افتاده یه گوشه و دیگه استفاده نمیشه...
یدونه همین bsa مدل ۳-۹ رو یکی دیگه از دوستام روی ۳۵۰ بسته بود که توی شلیک پنجم رتیکلش پاره شد!! از وسط پاره شد
به هیچ عنوان توصیه نمیکنم روی ۳۵۰ بسته بشه چون روی ۳۵ هم جواب نداده
مشکل اینه که وقتی خراب شد دیگه نمیشه فروختش...بهتره که زودتر بفروشیدش که حداقل قسمتی از پولتون برگرده...وگرنه ۲۰ تومن هم نمیتونید بفروشید
اون دومیه که رتیکلش پاره شد تصحیح پارالکس نداشت. البته از نظر ساخت و کیفیت تفاوتی با این نداره
با سلام خدمت دوستان گرامی
من قصد خرید یه دوربین لیپرز 3*9*40 دارم برا دیانا 34
از فروشگاه سمسارزاده قیمت گرفتم 275 هزار تومان
می خواستم بدونم لیپرز درجه یک یا دو داره
چه مشخصه ای برای تشخیص داره
با تشکر
لینک مرجع