انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2013-08-24 10:59 PM)yaserfisher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان گلم
[b]یه راهنمایی میخواستم
برای 270 چه دوربینی پیشنهاد میکنید با قیمت مناسب؟؟؟
[/b]

دوست عزیز با چه زومی میخواید ؟

مثلا الان بوشنل چینی 3-9*40 در بازار هست که روی همه گلوله زن ها از جمله 270 جواب میده و قیمتش حدود 600 هست .

اگر گرونتر و با زوم بالاتر و مثلا میل دات دار میخواید بنظرم هاواک هم دوربینهای خوبی داره در رنج حدود 1500 تا 1700 مثلا 4-16*44 و 6-24*44 سری varmint

سنترپوینت 3-9*32 و یا 4-16*40 هم میل دات هستند و من فکر میکنم روی 270 جواب بدهند .قیمت هم زیر 500 هست .
(2013-08-24 10:59 PM)yaserfisher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان گلم
[b]یه راهنمایی میخواستم
برای 270 چه دوربینی پیشنهاد میکنید با قیمت مناسب؟؟؟
[/b]

سلام یاسرجان بستگی به بودجه شما داره !!

اگه وجه زیادی نمیخواید بدید من پیشنهادم به شما سنتر هستش چون خود من به خیلی از بچه ها از این برند دادم که رو 270 و 308 و 89*7و.. بستن و راضی بودن ولی اگه تا 2و 2.500 بتونید خرید کنید پیشنهادم به شما موپتای چک هستش که عالیه اگه بازهم مشگلی برای هزینه ندارید میتونید از دوربینهای مارکدار با قابلیتهای بالاتر خرید کنید .
ممنونم از راهنمائی های همیشگی و به موقتونKhansariha (8)
مصیح جان سنتر رینگش چنده؟
(2013-08-25 09:17 AM)yaserfisher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنونم از راهنمائی های همیشگی و به موقتونKhansariha (8)
مصیح جان سنتر رینگش چنده؟

32 و 40 هست و قطر تیوپش هم 1 اینچ هست .
بنظر من دنبال دوربین دهانه 50 یا 56 باش و اگر هم تیوپ 30 میلیمتری باشه که چه بهتر .چون برا 270 میخوای فاصله تا هدف بیشتر هست و هرچی دهانه و قطر تیوپ بزرگتر باشه نور بیشتری وارد دوربین میشه و تصویر بهتری میدا و میداد دید هم بزرگتر میشه .Khansariha (8)
سلام دوستان ببخشید
من جایی را برای مطرح کردن سوالم پیدا نکردم این بود که اینجا را برای طر مشکلم انتخاب کردم
من یک برنو دارم که دوربین رویش اینه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اخیرا متوجه شدم که لنزش از داخل بخار اب گرفته
برای پاک کردن اون بخارها چکار کنم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته هر کاری کردم که بتونم عکس بگیرم نشد
pleas help me
(2013-08-27 09:35 PM)josniper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان ببخشید
من جایی را برای مطرح کردن سوالم پیدا نکردم این بود که اینجا را برای طر مشکلم انتخاب کردم

pleas help me

سلام دوست عزیز بخار از لنز جلو زده؟اگه از لنز جلو زده در پوش لنز جلو رو باز کن اونم با احتیاظ .در پوشو اول شل کن شل که کردی انگشت بزار رو لنز دوربین وبعد یواش یواش بچرخون تا باز شه باز که شد اندازه بگیر که چقدر لنز پیچ خورده داخل دوربین بعدبازش کن.اگه اهل شهرمون باشی درستش میکنم واست.اگرم سخته باز کردنش میتونی از سشوار استفاده کنی که تاثیر داره اما کم امتحان کن ضرر نداره
(2013-08-27 09:35 PM)josniper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان ببخشید

pleas help me

سلام Khansariha (8)
سوالتون را دراین تاپیک میتونید مطرح بفرمائید تا بهتر از کمک دوستان برخوردار شوید

و یا دراین تاپیک

موفق باشید.
دوستان كسي در مورد اين دوربين اطلاعاتي داره ؟؟؟
براي برنو خوبه ؟؟؟

[تصویر: 13780511841.jpg]

[تصویر: 13780511842.jpg]

[تصویر: 13780511843.jpg]

[تصویر: 13780511844.jpg]
(2013-09-01 07:30 PM)Amiraliv نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان كسي در مورد اين دوربين اطلاعاتي داره ؟؟؟
براي برنو خوبه ؟؟؟
اگه اشتباه نکنم باید تاسکو باشه.
بله روی برنو جواب میده حالا چه قدرش رو نمیدونم.
ولی دوستان زیادی بودن که این نوع دوربین رو روی گلوله زن بستن.

(2013-09-01 04:44 PM)sabergholamian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برادران بگيد اين دوربين رو52جواب ميده؟اين بهتره يا4*32 گامو؟مورد آخرو خصوصي بگيد ممنون ميشم_مخلصيم

روی تفنگی مثل 52 بهترین دوربین سنتر و لیپرز هست که همه جور روی انواع فنری قوی تست شده و جواب داده.
این دوربین های که شما گفتید روی فنری های ضعیف بهتر جواب میدن.
البته نه این که روی 52 جواب نده ممکنه بعد از چند شلیک تنظیم بهم بخوره دوباره نیاز به تعمیر داشته باشه.
من خودم روی 52 نورکونیا بسته بودم نمیگم بد بود ولی خوب هم نبود.
دوستان شکل رتیکل در مقاومتش فرق داره؟مثلا دوام میلدات بیشتره یا عکس زیر؟
لینک مرجع