انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2012-10-29 05:21 PM)nobody2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کسی در مورد دوربینهای مارک Simmons اطلاعی داره ؟برام عجیب هست که دوربیناشون فوق العاده سبک هستند .به عنوان مثال مدل زیر :

Simmons 44MAG Series 6-21x44mm
441056
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این مدل مثلا با زوم 21 و داشتن Side Parallax Adjustment فقط 335 گرم وزن داره که عالی هست بنظر من .در سایت Optic Planet هم review هاش خیلی خوب بوده .

دوستان کسی در این مورد نظری نداره ؟
دوست گرامی برادر من قرار بود یکی از این دوربینهای سیمونس رو از سوئد برای من بفرسته که وقتی برای خرید رفته بود فروشنده ازش پرسیده بود که دوربین رو برای چه تفنگی میخواد. برادر من هم توضیح داده بود که میخواد بفرسته ایران و برای 350 مگنوم میخواد. فروشنده هم گفته بود که این دوربینها بیشتر برای تفنگهای خفیف استفاده میشه و روی بادیهای فنری جواب نداده. من خودم تو فردوسی تو دو تا مغازه این دوربین رو دیدم ولی به دلم ننشست چون دید خوبی نداشت و به نظرم یه مقدار تار بود. البته این نظر بنده است. باز نظر شما چیز دیگه ایه. حال خودت میدونی. فقط قبل از خرید از دوستانی که تجربه بیشتر دارن مشورت بگیر.موفق باشی.
دوستان از دوربینهایی که روی فنری ها بسته میشود کدام یک روی برنو متوسط خوب جواب میدهد. خیلی گرون نباشه .Khansariha (48)
دوربین های سنتر پوینت روی گلوله زنی خوب جواب میدنKhansariha (8)
(2012-11-04 03:42 PM)morteza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان از دوربینهایی که روی فنری ها بسته میشود کدام یک روی برنو متوسط خوب جواب میدهد. خیلی گرون نباشه .Khansariha (48)

سلام
لیپرز ها هم خوب جواب میده .مدل 4-16-50 لیپرز خوبه ولی کمی سنگین هست .اگر سبک میخواین باید بیشتر هزینه کنید و مثلا لئوپولد یا سیمونس بگیرید .البته سیمونس اصل در ایران مغازه دا ندارند مگر اینکه مسافر آورده باشه .

نسبت به قیمت الان لیپرز خیلی بیشتر از سنتر ارزش خرید داره و کیفیت هم دو هم تقریبا یکی هست و شاید لیپرز بهتر .
(2012-11-04 04:13 PM)nobody2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-11-04 03:42 PM)morteza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
لیپرز ها هم خوب جواب میده .مدل 4-16-50 لیپرز خوبه ولی کمی سنگین هست .اگر سبک میخواین باید بیشتر هزینه کنید و مثلا لئوپولد یا سیمونس بگیرید .البته سیمونس اصل در ایران مغازه دا ندارند مگر اینکه مسافر آورده باشه .

نسبت به قیمت الان لیپرز خیلی بیشتر از سنتر ارزش خرید داره و کیفیت هم دو هم تقریبا یکی هست و شاید لیپرز بهتر .
درسته Khansariha (8)
البته لیپرز تفاوت وزنی آنچنانی نسبت به سنتر نداره فقط طفلی سر زبونها افتاده خخخخخ Khansariha (214)
وزن لیپرز مدل Leapers 4-16X50 Full Size AO همینهای که به بچه ها دادیم
Weight: 25.7oz
که دقیقا میشه 728 گرم Khansariha (256)
سلام دوستان کسی ازاین مدل دوربین اطلاعاتی داره ...قیمت.دوام.شرکت سازندش.....؟
[تصویر: cv88.jpg]
روی دوربین نوشته ساخت المان فقط همین دیگه اسمو رسمی نداره...وپایه فابریک چهارسانتی روشه
برای تفنگ برنو به نظرم گزینه لئوپولد از همه بهتر است. چون پدرم قبلا برنو لوله کوتاه داشت و روش لئوپولد بسته بود. یکی از دوستام هم برنو داره که همان دوربین روش بسته شده. در مورد سیمونس تا جایی که اطلاع دارم بدرد خفیف میخوره.
با تشکر از دوستانی که راهنمایی کردند Khansariha (8),از لئوپولد های موجود در بازار کدام مدل را پیشنهاد میکنید .Khansariha (214)
سلام دوستان من چند مدت پیش سه تادوربین سیمونز سری حرفه ایaetec 2.8-10 خریدم کیفیت دوربین بسیار بالا بود به طوری که با سایردوربین های با قیمت مشابه قابل قیاس نبود از نظر کیفیت اپتیکی با زایس دورالیت مثل هم وشاید بالاتر بود این سری دوربین برای گلوله زنی و پی سی پی خوبه وبه هیچ عنوان به درد فنری نمیخوره چون رتیکل اون سیمی هست و به محض اینکه چند شلیک کنی رتیکل و شیشه خورد میشه من این تجربه رو روی دبانا 54 داشتم که رتیکل خورد شد و روی مگنوم 350 که کلا شیشه هم خورد شد.ولی روی پی سی پی عالیه و سکه رو تو 50 متری میزنم کیفیت سری حرفه ای فوق العاده بالاست.
لینک مرجع