انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2015-04-16 10:07 PM)jabili نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آره من منظورم همین مدل ها بود.البته بازم میگم فقط یه نظره.چون از نزدیک ندیدمش
ممنون ، این مدل دوریبن (مدل HK3072) رو دیگه Hawke نولید نمی کنه :
[تصویر: 14280506791.jpg]

برای اطلاعات بیشتر هم می تونید به همون تاپیک هاوک مراجعه کنید که یک معرفی کوتاه و مقایسه ای بین این دوربین و سنترپوینت قرار دادم ،
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در مورد مدل Hawke Sidewinder 30 8.5-25*42 tac هم اگر وقت مناسبی پیدا کردم یک ریوی ازش در تایپک مورد نظر قرار می دهم.
Khansariha (8)
Khansariha (399)Khansariha (290)Khansariha (226)Khansariha (172)Khansariha (214) کسی نبود؟!
[تصویر: 14293299971.jpg][تصویر: 14293300921.jpg]
دوستان سلام
دوربین ( باراسکار )
این دوربین رو سایت طبیعت نو گذاشته برا فروش قیمت۹۰۰ تومان اساتید تاییدش میکنید ( وایرخ۱۰۰ )
(2015-04-18 07:42 AM)ziaeianho نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[تصویر: 14293299971.jpg][تصویر: 14293300921.jpg]

دوستان سلام
دوربین ( باراسکار )
این دوربین رو سایت طبیعت نو گذاشته برا فروش قیمت۹۰۰ تومان اساتید تاییدش میکنید ( وایرخ۱۰۰ )

سلام دوست عزیز،والا ما عددی نیستیم که بخوایم با وجود دوستان با تجربه دیگه نظری بدیم
اما بنده فکر میکنم اگر برای تارگت زنی میخواین یه مقدار باید در مورد میزان زومش تجدید نظر کنید،البته این نظر بنده بود، و باز بقیه دوستان هم حتما راهنمایی دقیق تری خواهند کرد
من این دوربین رو روی 270 یکی از دوستان دیدم و تست کردم به نظر من برای سلاح بادی اونم وایرخ 100 گزینه ی مناسبی نیست
رتیکلش اصلا به درد وایرخ نمیخوره در این رنج قیمت به نظر من دوربین بی اس آ‌ 6*24*44 خیلی کارامد تره
Khansariha (8)
سلام بر دوستان
پس از مدتها بالاخره دوربین را روی ای تی 44 نصب کردم. (لیپرز 3-9 در 40 و پایه یک تکه 4 پیچ) در فاصله 15 متری 20 سانت به چپ میزنه. چطور میشه این مساله را اصلاح کرد؟

آیا شیم گذاری برای اصلاح این مساله هم کاربرد دارد؟
چون با توجه به اینکه بدنه دوربین کاملا داخل پایه فیت هست اصولا گذاشتن شیم به نظر من کمک خاصی نمیکند!!!

منتظر راهنمایی دوستان هستم.
(2015-04-19 06:53 AM)peisaz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر دوستان
پس از مدتها بالاخره دوربین را روی ای تی 44 نصب کردم. (لیپرز 3-9 در 40 و پایه یک تکه 4 پیچ) در فاصله 15 متری 20 سانت به چپ میزنه. چطور میشه این مساله را اصلاح کرد؟

آیا شیم گذاری برای اصلاح این مساله هم کاربرد دارد؟
چون با توجه به اینکه بدنه دوربین کاملا داخل پایه فیت هست اصولا گذاشتن شیم به نظر من کمک خاصی نمیکند!!!

منتظر راهنمایی دوستان هستم.

سلام دوست عزیز
بنده بارها این مشکل و داشتم و قطعا باید شیم گذاری انجام بشه و راه دیگه ای برا اصلاح این موضوع وجود نداره .
برا شیم گذاری از هر متریالی که به ذهنتون میرسه مناسب هست میتوتید استفاده کنید اگر سلاحتون به چپ میزنه پایه جلویی نگهدارنده دوربین سمت راست پایه تو پرانتز برا اینکه بدونید پایه راست منظور کدوم هست شما وقتی در حالت تیراندازی پشت اسلحه قرار دارید سمت راست پایه جلویی را انتخاب کنید و به مقدار حدودا 1.5 تا 2 میلیمتر شیم گذاری انجام بدید و سعی کنید شیم گذاری را با ی چسب ساده روی بدنه پایه ثابت کنید تا بعدا به دلیل حرکت دوربین حابجا نشه.
و دو مرتبه در فاصله 10 متری تست بفرمایید اگر تبلکهای دوربین و دستکاری نکردید و مرکز قرار دارند و اسلحه زیر 5 سانت از هر طرف خارج از خال زد مشکلی نیست و باید بوسیله تبلک های سمت و بالا و پایین این مقدار و اصلاح کنید اگر بیش از این مقدار بود باید شیم گذاری و اصلاح کنید.
موفق و پیروز باشید
(2015-04-18 02:16 PM)royall نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من این دوربین رو روی 270 یکی از دوستان دیدم و تست کردم به نظر من برای سلاح بادی اونم وایرخ 100 گزینه ی مناسبی نیست
رتیکلش اصلا به درد وایرخ نمیخوره در این رنج قیمت به نظر من دوربین بی اس آ‌ 6*24*44 خیلی کارامد تره
Khansariha (8)

سلام دوستان این دوربین اصلا برای سلاح گلوله زنی مناسب نیس چه برسه به 270 زیاد دوام نمیاره.در مورد سلاح بادی شناختی ندارم
من پیشنهاد ندادم کسی این دوربین رو روی 270 ببنده ! عرض کردم روی 270 بسته بودند .... (یه سه سالی هم هست که داره برای صاحبش کار میکنه)
Khansariha (8)
منم نگفتم که شما این پیشنهادو دادی گفتم مناسب نیست.این دوربین برای سلاحهای بادی و پی سی پی ساخته شده توی سایتهایی که این دوربینو میفروشن بیان شده.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سایت فروش اینترنتیه دوربین مذکور[/url] البته توی سایت نوع درپوش فرق میکنه که فک کنم اون دوستمون خودش عوض کرده
لینک مرجع