انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
البته گویا آقا میلاد با خود دوربین مشکل نداره.وقتی سان شید میبنده با دستگاه نشانه روی تداخل داره.
دقیقا من هم بهمین دلیل و تجربه تلخ مشابه که مطرح شد از خیر سان شید گذشتم.
بغیر از اون باید توجه داشت که اگر سان شید ببندیم ممکنه،سلاح دیگه در اغلب کاورهای معمول و موجود بازار جا نشه
مرسی از تجربه شما
حالا چیز مهمی نیست اینو یه کاریش میکنم یا بر میدارم یا میذارم...
کاورو خوب اومدی اقا سعید خخخخخخ بدون سانشید هم جا نمیشه خخخخ
امروز داشتیم گروپ میگرفتیم با یکی از دوستان
یهو دوربین این دوست ما رینگ درجه پارالکسش شل شد ... دست زدیم و رینگ قابل جدا شدن است و زیرشم یه چسب مشکی داره و بعد از جا زدن که چند شلیک میشه دوباره شل میشه ...

اینم عکس رینگ درجه مربوطه:

[تصویر: 13472179571.jpg]

خواستم قبل اینکه اقدام کنه از دوستان مشورت بخوام که با چی بچسبونه؟
علی القاعده باید نقاط ابتدا و انتهای گردش پارالاکس رو پیدا کنید و مجددا با چسب بهتری بچسبونید
فکر کنم اگه از چسب قطره ای استفاده کنید بهتر باشه
مثل رازی یا لیزر
یک مدل آلمانی هست به نام اشمیتس که واقعا عالیه
ولی با دقت استفاده کنید Khansariha (8)
(2012-09-09 11:10 PM)saeedaria نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
علی القاعده باید نقاط ابتدا و انتهای گردش پارالاکس رو پیدا کنید و مجددا با چسب بهتری بچسبونید
عکسی از نقطه ابتدایی و انتهایی موجود هست که ببینم...
میخوام بدونم چرخش ابتدایی و انتهایی دقیقا کجا قرار میگیره...
هر چند با دوربین خودم نقاط رو میتونم بدست بیارم حواسم نبود
(2012-09-09 11:30 PM)old.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فکر کنم اگه از چسب قطره ای استفاده کنید بهتر باشه
مثل رازی یا لیزر
یک مدل آلمانی هست به نام اشمیتس که واقعا عالیه
ولی با دقت استفاده کنید Khansariha (8)
اون حوصله نداره خودم با دقت باید براش بزنم...
سلام بعد از این که کل این تایپک را خوندم چند تا سوال دارم.
1-چه شکلی میشه اصل(مخصوص سلاح های شکاری)یا تقلبی(همین تقلبیا برای تفنگ بادی)بودن دوربین leopold را تشخیص داد؟(یه دونه تو عراق دیدم که روی در بالایی کلاش بسته بود میگفت 100 تومن)
2-ایا دوربین دیانا4-16*42 در ایران است؟اگه اره چنده؟
محراب جون دوربین لئوپولد رو باید تو سایت خودش چک کنی
میشه با ارسال ایمیل اصل و فرع بودنش رو تشخیص داد
همه دوربینای لئوپولد بیشتر از 500 قیمت دارن
کیفیت ساختشون بسیار بالاست و شفافیت عالی دارن
دوربین 4-16 پیدا نمیشه ولی 6-24 پیدا میشه و حدود 330 قیمتشهKhansariha (8)
محراب همین که احسان گفت برای ایرکینگ خیلی خوبه...
متشکر از اقا احسان و اقا سیدKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
من اصلا به شماره سریال که روی دوربین باشه دقت نکردم.گفتم اگه کسی میخواهد بهش ادرس بدم(البته ادرس چند جا دیگه تو عراق را دارم که جنساشون با ایران اختلاف قیمت بالایی داره(هزینه سفرش در میاد))
برای دوربین هم شاید همین دیانا و شاید یه سنتر بگیرم.
البته دیروز که تو فردوسی دنبال دوربین بودم فقط تو فروشگاه مرکزی لیپرز دیدم.و منم چند سوال پرسیدم که گفت برای54 دوربین دیانا را تضمین نمیکند.(همین یکم مرددم کرده)البته گفت از 170 براش دارم(که یکم برام عجیب بود)
البته یکی از دوستان برادرم است که سمت جنوب هستن زیاد میره انور و میاد(البته یه اخلاق بد داره اینه که نمیزاره ادم پول جنس را حساب کنه،یه بار نزدیک بود ترقوم را بشکنه که فقط دستم از جیب با پول درنیاد بیرون)میخواهم بهش بگم یه لیپرز 6-24*50 بگیره،فقط نمیدونم سمت کشور های حاشیه خلیج فارس قیمتش چنده؟میشه یکی بگه؟(قیمت جهانیش 124 خورده ای اودلار است)
در اخر ببخشید اگه چند مطلب تقریبا مختلف را یک جا گفتم.Khansariha (8)
لینک مرجع