انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام
دوست عزیز به نطر من سنتر 3-9*32 انتخاب خوبی هست چون خودم هم الان دارمش . طبق
گفته دوستان شاید اولش سخت باشه پیدا کردن هدف ولی به مرور زمان عادت می کنید وزنش هم بدون پایه دقیق تا اونجایی یادم میاد 410 گرم هست

[/quote]

سلام دادا
میتونه رو لگد های 460 دوام بیاره؟
قیمتش چنده؟
سلام دوستان من عضو جدید هستم وبی تجربه هفته قبل طی سفری که به مشهد داشتم یه بادی رنجرآپاچی1100th خریدم دقتش تو فاصله تا 40 متری خوبه.میخوام براش دوربین هم براش بگیرم با کیفیت و قیمت مناسب چی بگیرم فکر میکنم با زوم ثابت برا این تفنگ بهتر باشه.لطفاراهنمایی بفرمایید.
مبارک باشه
accurate
jgbm7
بین بدون زوم ها خوبه
4در 30
لیز هم داره
لطفا تو هر چه که خریدید اطلاعات تکمیلی بگذارید
(2014-10-02 03:36 PM)negar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان من عضو جدید هستم وبی تجربه هفته قبل طی سفری که به مشهد داشتم یه بادی رنجرآپاچی1100th خریدم دقتش تو فاصله تا 40 متری خوبه.میخوام براش دوربین هم براش بگیرم با کیفیت و قیمت مناسب چی بگیرم فکر میکنم با زوم ثابت برا این تفنگ بهتر باشه.لطفاراهنمایی بفرمایید.

سلام دوست عزیز... Khansariha (8)
با توجه به لگد این سلاح بهتره حداقل تا ۴۰۰ تا ۵۰۰ شلیک دوربین نبندید که فنر به آرامش نسبی برسه. بعد اون هم میتونید با توجه به کاربریتون (که البته مشخص نکردید) و با توجه به قیمت خود سلاح و... موارد زیر رو به ترتیب (البته به نظر من) انتخاب کنید :
۱- لیپرز ۴۰*۹-۳
۲- سنترپوینت ۳۲*۹-۳
۳- گامو ۳۲*۴
Khansariha (8)
الان th apachi
چوبی 300
پلاستیک 250
اما این دوربینا برا اون تفنگ یکم گرونن
centr point تو رشت 500000
البته من اینجور اعتقاد دارم که اگر موتور زانتیا بدنه هم باید زانتیا باشه
نه اتفاقا برای دوربین باید دوربین خوب تهیه بشه،چون اگه دوربین ضعیف باشه باید موقع خرید فاتحش را هم فرستاد.
الان دوربینی که زوم دار باشه و مناسب(زود خراب نشه)حدودا زیر 200 تومن هست،حالا با 100،70 بیشتر میشه یک دوربین تهیه کرد که یکم کیفیتش بهتر باشه تا اگه بعدا اسلحه شون را ارتقا دادن دوباره نیاز نباشه که برن دوربین تهیه بکنند،چون افت قیمت لوازم اپتیکی بالاست.Khansariha (226)
اگه سنتر 4-16 هم مد نظرتون باشه باز خیلی گرانه،حدودا 100،150 گران تر از قیمت های بازار هست.Khansariha (226)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
ممنون ازدوستان بابت راهنمایی. من ساکن رشت هستم دوستان شمالی میتونن فروشگاهی معرفی کنن که بهتر و منصفتر باشه برا خرید لوازم شکار و دوربین؟
دوستان کسی در مورد دوربین BSA Stealth Tactical 6-24*44 از نظر کیفیت اطلاعاتی یا تجربه ای داره؟ Khansariha (8)
کیفیتش بد نیست یه مقدار از سنتر ها بهتره ولی وزنش زیاده
(2014-10-03 11:43 AM)negar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون ازدوستان بابت راهنمایی. من ساکن رشت هستم دوستان شمالی میتونن فروشگاهی معرفی کنن که بهتر و منصفتر باشه برا خرید لوازم شکار و دوربین؟

یه توصیه خیییییلی دوستانه بتونی از همین سایت دوربین بگیری بردی
من خودم ساکن رشتم
از قضا .... هستم
دوربین تو رشت 200 تا 300 در مواردی تا 500 گرونتر از این سایتIRAN AIR RIFLE هست
اخبار سایت رو دمبال کنی
یا درخواست بدی
نتیجه میگیری
لینک مرجع