انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربینهای شکاری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
من خیلی دنبال جنس لاکچری نمیگردم.....میخوام یه چیز کاربردی بخرم با کیفیت معقول.
اخه باید یه جوری باشه ادم دلش بیاد باهاش بره کوه و بزارتش رو زمین و شرایط بد و ....!
دوربین بالای 10 ملیون رو به نظر من باید تو مجلس عروسی چیزی استفاده کرد!Khansariha (266)
احتمالا یه چینی با کیفیت بخرم ببینم چجوریه.....خیلیا که راضی بودن ظاهرا.
سلام با این حساب همین دوربین بایگیش رو بگیر نسبت به قیمتش خوب کار میکنه.
تو بحث خرید دوربین شکاری اصلا نمیشه کیفیت رو با قیمت سنجید خیلی بازار در هم و بر همیه.هر کی هر جور دلش میخواد قیمت میزاره.
رفتم بازار طرف اومده دوربینی رو که دارن تو اینساگرام 1 تومن میفروشن 3500 قیمت گذاشته و اومده با دوربین نیکون 6 ملیونی مقایسش میکنه و عجیبتر اونجاست که حقیقتم میگه تفاوتی ندارن به اون صورت!!!
این قیمت گذاری ها دلیلش هر چیزی میتونه باشه جز هزینه ساخت.شما وقتی به یه کالایی مثل رم کامپیوتر مقایسه میکنی از نظر تکنولوزی و مهندسی راحت میشه فهمید تو این بخش قیمتا همگی حبابه و فیک.
دلیل این قیمت گذاری ها به نظرم به خاطر خراب نشدن بازار هست.وگرنه هزینه تولیدشون خیلی کمتر از این حرفاست.
دوربین بخوای بخری چن رده بندی قیمتی داره
یکی که شبیه اسباب بازیه و تا قیمت حدود یه تومن هم میفروشن
سطح دوم تاپ ترینها هستن که شامل زایس-سواروسکی-ورتکس-لایکا- و این برندها میشه که از 15 بیست تومن شروع میشه
دسته بعدی که مید رنج هستن اتفاقا توشون دوربینهای خیلی خوبی پیدا میشه و پیشنهاد من همین دسته هست و اگه دست دوم تمیزش حضوری بتونی بخری بهترین کار رو کردی
دوربین هایی مثل هنسولت یا اشتینر یا ژاپنیها و روس یا چینیهای باکیفیت مثل دیسکاوری
در مورد بایگیش هم عرض کنم بیشتر از تعداد موهای سر فیک داره و گاهی اونقد دقیق کپی میکنن که به سختی میشه تشخیصش داد
در مورد خرید دوربین اینم بگم که یه وقت تصور نکنید دوربین 30 میلیونی خیلی بهتر از 10 میلیونیه نمونه ساده ترش دوربینهای روی تفنگ که طبق تجربه تی ایگل و هاک رو به مراتب بهتر از مئوپتا دیدم
یه بحثی هم هست که بر میگرده به مالیات کشورها و ممکنه یه برند آلمانی گرونتر از امریکایی یا چینی در بیاد اما اصلا معنیش کیفیت بالاترش نیست
سواروسکی با اونهمه دبدبه و کبکبه ش به دو سال نکشید روکش چرم مصنوعی رو بدنه ش خمیر شد الان ناخن میکشی تا فلز زیرش در میاد
عوضش ژاپنی 40 سال پیش هنوز عین روز اولش مونده
در مورد خرید دوربین یه نکته بسیار مهم وجود داره و اونم توان تفکیک دوربینه یعنی در فواصل دور رنگها با هم قاطی نشن مثلا رنگ سبز یا آبی توی خاکستری محو نشه
دوربینهای گرون قیمت که از لنزهای پیشرفته و با کیفیت استفاده میکنن توان گذردهی نورشون بالاست
حاشیه دامنه دید رو توی دوربین با دقت نگاه کنید دوربینی که حاشیه هاش آبی و مات میشه کیفیتش کمتر از اونیه که واضح و شفافه
نکته بعدی کوتینگ روی لنزهاست کوتینگ طلایی بهترین از نظر گذردهی نور و بعدش سبز ولی از نظر دوام و ماندگاری بنفش بهتره و اگه دوربین کارکرده میخرید
دقت کنید کوتینگ روی سطحش خط و خش یا قارچی یا پولکی نشده باشه
و همچنین دوربین چه نو چه کارکرده میخرید دقت کنید دوبینی نداشته باشه بقول معروف باباقوری نباشه یکی یمینو ببینه یکی یسار رو چون باعث فشار به چشم و سردرد میشه
با سلام. این دوربین ها هم بد نیستن. دو مدلشو دیدم. یکی شماره سریال و عبارت ساخت چین داره و یکی دیگه نداره. عملا فرق خاص دیگه ندارن. این امکان هست که اصل و فرع باشن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام این دوربینی هست من سالها پیش خریدم دقیقا قیمت خاطرم نیست ولی فکر کنم حدود 300 تا 350 ت خریدم.
الان هر موقع بیابون یا کوه میرم این همراهم هست تو شرایط خاکی و شن و ...الان هم پر از شن بود
دیدش از دوربین روسی بهتره و سبک بودن و کوچکی بهترین مزایایی هست که داره وقتی کت بپوشی راحت گردن که انداختی میتونی دوربین رو تو جیب بغل داخل کت بزاری که تکون هم نخوره.این سالها که من استفاده کردم بخاطر دوربین گرون قیمتی نبود نگهداری خوبی ازش نکردم حتی دوربین روسی رو بیشتر مراقبت کردم تا این و با این حال همچنان عالی و خوب کار میده.
مدل دقیقش Nikon 10x25 DCF SportStar EX
کیف و بند خوبی هم داره
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
[/img]
الان سرچ کردم هیچ فروشگاهی موجود نداشت.
من زمانی خریدم از فروشگاه دوربین عکاسی و فیلم برداری خرید کردم چند مدل داشت که همه رو همونجا تست کردم و این بهترین تصویر رو میداد که خریدم.
گفتم این موارد رو بگم شاید بکارتون بیاد و بتونین خرید خوبی داشته باشین.حتما دقت کنید دوربین بزرگ و سنگین نباشه
سلام جناب in1 اگه براتون مقدور بود یه عکس کامل از این دوربین الیمپوس تون بزارید ؛ احتمالا همونی نیست که اون بالاش به عربی نوشته الصقر یا همچین چیزی ؟
اون الصقر الیمپوس نیست برادر مال برند اشتاینر هستش.یادش به خیر تو نمایشگاه تیراندازی و شکار سال ۹۰ یکی از دوستان خرید ۲۰۰ تومن.Khansariha (226)
(2022-02-19 10:08 PM)Marksman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اون الصقر الیمپوس نیست برادر مال برند اشتاینر هستش.یادش به خیر تو نمایشگاه تیراندازی و شکار سال ۹۰ یکی از دوستان خرید ۲۰۰ تومن.Khansariha (226)

هاتسان650
ارآرمز اس 200 قیمت 700
ارفورس کاندور 900
Khansariha (226)
دوربین مئوپتا 700
حال و روز اصحاب کهف رو کاملا تجربه و حس کردیم
مهدی جان شرمنده اشتباه شد.
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
اقا جاوید اصحاب کهف یه بار خوابیدن و بلند شدن و تموم اما ما هر روز صبح این وضعیت رو داریم. خخخ.
لینک مرجع