انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربینهای شکاری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2015-02-03 05:41 PM)kavehebrahimi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
توی رنج قیمت زیر 600 تومن دوربین ماوزر رو پیشنهاد میکنم.عکسش رو بعدا میزارم.

ممنون از توجه دوستان
اگر یک خورده بودجم رو بیشتر کنم و اشتاینر الصقر 8*30 بگیرم بهتر نیست؟
الصقر من داشتم نسبت به قیمتش و دوربینهای بازار عالیه
[تصویر: d2cd1c5cf85ec5e6f061d86e8394dfdf.jpg]اینم از دوربین جدیدم بعداز الصقر
(2015-02-04 10:13 AM)imankazerooni نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الصقر من داشتم نسبت به قیمتش و دوربینهای بازار عالیه
ممنون.از توجهتون
شما الصقر استفاده می کردید با فکوس اتوماتیکش مشکل نداشتید ؟ و درست و سریع فکوس می کرد؟
(2015-02-03 11:26 PM)kavehebrahimi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

10 در 30
موزر
500هزار
به نظر من خيلي خوبه
ولی به نظرم 300 دیگه می زارم روش و یک الصقر بگیرم و کلا خیال خودمو راحت کنم بهتر نیست؟
الصقر یه خوبی که داشت با زوم اتوماتیک این بود که شما یکبار رو چشمت تنظیم میکردی بعد برای دوربین کشی سریع نیاز یه تنظیم نداشتی این یک مزیته و من پنج سال داشتم و ازش استفاده میکردم واقعا عالی چون نیاز هر شکارچی رو برطرف میکنه لازم به ذکره که دوربین سازمان محیط زیست هم همین الصقر هست و تمام محیط بانان البته شهر و منطقه ما همه الصقر دارن
دلیلی که من مئوپتا رو انتخاب کردم چون میخواستم با عینک استفاده کنم وگرنه هیچ وقت عوضش نمیکردم چون نسبت به قیمتش عالی بود . الصقر هم فکر کنم تو رنج قیمت 750 باشه الآن چون چند مدت پیش از فروشگاه شکار سوال گرفتم البته دقیق نمیدونم. ولی اگه تصمیم گرفتی بگیری شک به دلت راه نده امتحانشو خوب پس داده
شما کدوم مدل میوپتا رو دارید من از تورج 10 در32 میواستار قیمت گرفتم 3600 یه مدل cl هم از زاواروسکی هست حدود 4 تومان به نظرت کدوم بهتره?زاواروسکی 8 در 30 داره و 10 در 30
من 8*42 مئوستار B1 گرفتم 3 تومن
درود کانون بوشنل صاایران کدوم بهتره ؟Khansariha (214)
سلام به همگی

دوستان کسی اطلاعاتی راجع به این دوربین داره؟
[تصویر: 14232336951.jpg]
Upclose 10-30 x 50 Zoom
لینک مرجع