انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربینهای شکاری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
8.30 دوربین بسیار مناسبی هست از هر لحاظ،اگه اصل باشه که ...6.24 درسته که جمع جور تره ولی به خاطر اندازه عدس ها وضوح کمتری در نور کمتر خواهد داشت ...

straitshooter

شما عزیز بدون درنگ الصقر رو بردار چون روسی ها همه تقلبی هستن و اصلش نیست

فرستاده شده از SM-G530Hِ من با Tapatalk
(2015-06-26 12:11 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود دوستان... Khansariha (8)
به نظرتون این دوربین با این قیمت ارزش خرید رو داره؟ ...

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(قیمت رو گذاشتن ۱۴۸۰ گجتی های عزیز!)

Khansariha (8)Khansariha (8)

جناب مهمدی . مقدار بودجه رو بالا ببرید ویک مدل از مدل زایس رو تهیه کنید . اگر این مدل رو خریداری کردید مطمعن باشید در اینده به دنبال دوربین دیگری خواهید رفت .
دکتر جان سایز ۱۰*۵۰ خیلی بزرگ و سنگین هست اصلا خوش دست نیست و واسه شکار و طبیعت گردی اذیت میکنه
سایز ۱۰*۴۲ واقعا مناسب هست از هر لحاظ.

اقا رامین دوربین زایس با شخصات و استاندارد این ونگارد بالای ۵ میلیون هست و صد البته که بهتر هست ولی هزینه با ۲۰ یا ۳۰ درصد اضافه جور نمیشه
(2015-06-27 01:48 AM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دکتر جان سایز ۱۰*۵۰ خیلی بزرگ و سنگین هست اصلا خوش دست نیست و واسه شکار و طبیعت گردی اذیت میکنه
سایز ۱۰*۴۲ واقعا مناسب هست از هر لحاظ.

اقا رامین دوربین زایس با شخصات و استاندارد این ونگارد بالای ۵ میلیون هست و صد البته که بهتر هست ولی هزینه با ۲۰ یا ۳۰ درصد اضافه جور نمیشه

کیوان جان وزنش رو زده ۶۰۰ گرم که اصلا بالا نیست... Khansariha (8)
این دوربین از بهترین های ونگارد هست و تمایل داشتم که بدونم آیا به این قیمت واقعا می ارزه که بخرم یا نه...
ممنون... Khansariha (8)
قیمت جهانی این دوربین (ونگارد اسپریت ای دی ۵۰*۱۰) ۴۴۰ دلار بود... که با این قیمت دارن خیلی خوب میدن... Khansariha (219)
با سلام خدمت اساتید و دوستان گرامی
یکی از اقوام که تازه بازنشست شده تصمیم داره یه دوربین دوچشمی بخره و اهل طبیعت و شکار نیست!!!!فقط میخواد از بالکن به اطراف نگاه کنه چون دور و بر خونشون کوهه بودجه هم تا 600 بیشتر نداره و از من خواسته یه دوربین خوب براش پیدا کنم.آها این را هم بگم که یه 30*8 دارم دست گرفت گفت زوم بیشتر میخواد.ممنون میشم یه راهنمایی بکنیدKhansariha (8)
حنان عزیز نمیدونم خبر دارید یا خیر
ونگارد Endeavor ED 8x42 & 10x42 رو بروز کرده، ظاهراً کیفیت خیلی خوبی از خودش نشون داده.
فعلاً پرچمدار محصولات اپتیکی ونگارد همین مدل هست.
قیمتش هم 500 دلار ناقابل ،تقریباً دو برابر نسل قبلیش.
مدل قبلیش هم کیفیت خیلی خوبی داشت چند باری فرصت پیش اومد تا با الصقر 2 مقایسش کنم
و مهمترین برتری هاش به نظر من :
1- شفافتر بودن تصویر به علت توان گرد آوری نور بیشتر (بعلت وجود عدسی های 42mm در مقابل 30mm الصقر2)
2- وجود عدسی های ED و کوتینگ های با کیفیت که بیشتر در دیدن مناظر طبیعی و پرنده نگری موثر است
ولی در مجموع همه اینا وقتی پایه یه جنس mead in Germany میاد وسط بقیه آپشنها خود بخود محو میشن.
(برای من که اینطوریه)
انصافاً الصقر2 یکی از بهترین ها و محکمترین دوربین ها تو رنج قیمت زیر 300 دلار هست.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ریویو و عکس از این دوربین :

سلام دوستان . یه دوربینی هست مال دوستم شرکتstenerمدلsafariو 10*26هستش قیمت میگه 750به نظر شما دوربین خوبیه .؟
با این قیمت دوربین بهتر گیرم میاد .
با تشکر
سلام دوستان و اساتید محترم
این دوربین قدیمی ژاپنی اصل از پدر بزرگم بهم رسیده کسی اطلاع از قیمت و کیفیتش نداره؟
با تشکر
[تصویر: 9vkt_20150705_045430.jpg]
لینک مرجع