انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربینهای شکاری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان به عقیده بنده تو رنج قیمت ۴۰۰ دوربین ۲۴*۶ روسی اصل و ۳۰*۸ روسی اصل گزینه خوبیه من سالها هست از این دوربین ها برای شکار استفاده میکنم واقعا عالیه
داداش با احترام فراوان نظر شخصی من برعکس شماست
البته نا گفته نمونه کیفیت این دوربینها که شما فرمودین خوب و قابل قبوله
ولی سالم و تمیزش را با این قیمت اصلا نمیدن (حالا یکی از دوستان از یه اشنا این قیمت یا کمتر خریده را عرض نمیکنم اونچه عرف هست قیمت بازار هست که هر شخصی به راحتی بتونه بره و خریداری کنه که اونم اصلا زیر 500 تا 600 نیست)
نظر من اینه که دوربینهای جدیدی که میشه با این قیمتها خرید خیلی پیشرفته تر و با تکنولوزی به روز ساخته شدن که هم سبکتر شده و هم پوشش متعدد لنزهاشون باعث میشه اشعه uv مضر خورشید کمتر وارد چشم بشه و هم عبور دهی نور بهتر بشه و همینطور پراکندگی طیفهای نور کمتر میشه و تصویر بهتر و شفافتری ارائه بدن و همینطور منشورهاشون roof هست و porro نیست که باعث میشه دوربین کوچکتر و جمع و جور تر و سبکتر بشه و همچنین داشتن گار نیتروزن داخلشون باعث میشه در اثر تغییرات درجه حرارت لنز بخار نکنه و.....خیلی چیزهای دیگه هست که اونا توی دوربینهای بالای 1 تومن وجود داره و تقریبا هیچ کدوم از اینها که عرض کردم توی دوربینهای قدیمی روسی وجود نداره
(2014-12-04 08:39 PM)NEMESIS نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سری EL و SLC که slc را بیشتر و مناسبتر برای شکار میدونم ولی نسبت به سری EL وزن بیشتری دارن
هر دو با قطر عدسی 32-42-50-56 داره و زوم هم 8 یا 10

این مدل EL 8*32 هست

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باسلام خدمت دوستان عزیز

پس بااحترام به نظر شمادوست عزیز slc10*42خوبه بگیرم.
باسلام خدمت دوستان

دوستان عزیزبه نظرشمابرای اسلحه برنوکوتاه چه دوربینی مناسبه حداکثرفاصله ای که بنده به هدف شلیک

کنم 300متر هستش.
داداش برنو کوتاه دیگه بالای 300 متر که نمیزنن ولی شما اول و اخر باید بودجتونو معلوم کنید و بعد تو تاپیک دوربین در سلاح بادی و گلوله زنی مطرح کنید که تاپیک دوربین شکاری و دوربین تفنگ قاطی نشه
ممنون
درود دوستان... Khansariha (8)
تا سقف یک میلیون تومان میتونم دوربین دوچشمی ۴۰*۱۰ تهیه کنم؟ چه برند و مدلی؟ الان یه موزر ۳۰*۸ دارم البته، اما به زوم بالاتر نیاز دارم...
(مدتیه از قیمت دوربین ها بی خبرم...)
ممنون... Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام
دکتر جون اگه بتونی ونگارد 10*42 مدل sprit پیدا کنی که قیمتش حدود 800 تومن هست خیلی خیلی خوب و شفاف و با کیفیت هست من یدونشو دارم واقعا عالیه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-12-10 12:45 AM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود دوستان... Khansariha (8)
تا سقف یک میلیون تومان میتونم دوربین دوچشمی ۴۰*۱۰ تهیه کنم؟ چه برند و مدلی؟ الان یه موزر ۳۰*۸ دارم البته، اما به زوم بالاتر نیاز دارم...
(مدتیه از قیمت دوربین ها بی خبرم...)
ممنون... Khansariha (8)Khansariha (8)

قیمت اشتاینر واریور رو دقیقا نمیدونم. اما اگه جای شما باشم اونو میگیرم
(2014-12-10 02:10 AM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دکتر جون اگه بتونی ونگارد 10*42 مدل sprit پیدا کنی که قیمتش حدود 800 تومن هست خیلی خیلی خوب و شفاف و با کیفیت هست من یدونشو دارم واقعا عالیه

سلام کیوان جان. جایی سراغ داری این دوربین رو با این قیمت؟! Khansariha (8)

(2014-12-13 06:42 PM)behnamb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قیمت اشتاینر واریور رو دقیقا نمیدونم. اما اگه جای شما باشم اونو میگیرم

فکر کنم قیمت این دوربین خیلی بالاتر از این حرف ها باشه... Khansariha (172)
سلام-عزاداریهای شما قبول حق،ان شاءالله
یکی از آشناهامون رفته روسیه و چند ماه دیگه بر میگرده،میخواستم بدونم که از دوربینهای روسی چه مدلی رو توصیه میکنند دوستان،حقیقت اینه که من یک بررسی راجع به دوربین های بایگیش انجام دادم ،چند مدل بودند،
مدل:Baigish BPO 10x42 russian Militäry binocular نظر من را جلب کرد که قیمتش توی سایت ebay حدودا 250-300 یورو هست،آیا ارزش خریدن داره؟؟؟؟
یا اصلا بهتره از فکر دوربین دوچشمی بیام بیرون و چیزای دیگه ای بهش سفارش بدمKhansariha (8)
Khansariha (256)
لینک مرجع