انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربینهای شکاری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان تا بحال کسی از این مدل دوربین استفاده کرده من این دوربین رو تو خیا بان فردوسی 600 دیدم ولی تو شهرستان 480 دقیق همون مدل می خام بدونم شفافیتش در چه حدی
(2015-01-11 02:21 PM)sada نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-01-11 12:58 AM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز من یه پیشنهاد واستون دارم حالا که هنوز دوربین نخریدید اگه واستون امکان داره یدونه دوربین زاواروفسکی را با یدونه دوربینهای خوب بازار مثل موپتا با عدسی meostar در کنار هم مقایسه کنید ببینید به چشم خودتون زاوار برتری خاصی به چشم خودتون داره که ارزش هزینه کردن ۸-۹ تومن را داشته باشه و بعد اقدام به خرید کنید چون به قول خودتون صحبت ۸-۹ تومن پول هست پس اول یکدل بشید و سپس خرید کنید

باسلام خدمت دوستان

وسپاس ازدوست عزیز بخاطرپاسخگویی به بنده

دوست عزیزمیشه یه کم بیشترتوضیج بدین.این دوربینی که میفرمایین ساخت کجاست؟قیمتش درچه حدودی هست؟قابلیتهای

ضدآب.گازنیتروژن.کوتینگ و..داره؟ممنون میشم بیشترراهنمایی بفرمایین.
سلام مجدد
داداش من پست شما را تازه دیدم
داداش این دوربین جزو دوربینهای معروف و با کیفیت و برند بازار هست که در جمهوری چک تولید میشه و البته فکر کنم جدیدا در چین تولید میشه ولی به هر حال کیفیت همونه.
در مورد سوال اخر هم برادر دوربینهای 500 تومنی بازار هم این مشخصات که شما فرمودین را دارن و کامل هم دارن و این دوربین که اسمشو بردم با قیمتی حدود 3میلیون خیلی خیلی دوربین خوب و با کیفیتی هست
میشه بدونم دلیل انتخاب زاواروفسکی چی بوده؟
تا
سلام خدمت دوستان.کسیقیمت این دوربین رو اطلاع داره؟ چون قصد خریدش رو دارم
Zeiss Conquest HD 10x42
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان. در مورد دوربین فوق میشه بگید چطور دوربینی هست برای استفاده شکار و طبیعت گردی
دوربین بسیار خوب و با کیفیتی هست
ببخشید قیمتش رو چند گفتن
ساخت کدوم کشوره(آلمانه)؟بزگنمایی دوربین؟؟Khansariha (8)
قیمتش رو 3600 گفتن...در مورد قیمتش اطلاعاتی دارید. به احتمال زیاد آلمان باشه
سلام. من مئوپتا گرفتم مدل مئوستارb1 8*42 واقعا دیدش عالیه قبلش اشتاینر الصقر داشتم ولی این یچیز دیگست
سلام برادرم آقا بهنام دوربین ziess conquest hd 8*42 دوربین بسیار عالی هست، من خودم 8*32 دارم، ولی قیمتش به دلار حدود 950 هست. تو ایران پیدا هم نمی کنی مگه از الصیاد بگیری. من از الصیاد مسافری آوردم. ساخت آلمانه و دیدش هم عالیه. خودم 8*32 رو ترجیح دادم ، هم قیمتش هم سبکیش
(2015-01-23 05:12 PM)iman2636 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام. من مئوپتا گرفتم مدل مئوستارb1 8*42 واقعا دیدش عالیه قبلش اشتاینر الصقر داشتم ولی این یچیز دیگست

باسلام خدمت دوستان

دوست عزیز چندگرفتی؟میتونی چندتاعکس ازش بذاری؟

ممنون
لینک مرجع