انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربینهای شکاری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2016-12-13 11:47 PM)karbakhsh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیشب دوربین روسی 8*30 روسی در حد اک دیدم که طرف صحبت از یک و هفتصد میکردKhansariha (290)Khansariha (290) قیمتش همینه؟!!

سلام .... یک سال پیش یک دوربین 30-8 کارکرد رو تو یک فروشگاه لوازم ورزشی دیدم به قیمت 250 هزار به نطرم گرون اومد حتی برنداشتم دوربین بکشم ... با بند چرمی زرد رنگ ولی کارکرده بود .... فکر کنم تا 180 یا 200 هم راه میومد مشتری گذاشته بود شهر دوری هست و کم جمعیت ...با قیمت یکو هفتصد میتونید زایس مدل ترا بگیرید که Khansariha (8) ....
.
1400 بده لیو پلد bx2 10x42 بخر اینا چه جوری این قیمت ها رو میذارن
پس همون حرف منه. طرف افاضات فرموده !!خخخ اخه بعضی فکر میکنن حالا اگه یه روسی قدیمی بگیری کار تلسکپ میکنهKhansariha (214)Khansariha (214)
سلام . من بعد از خرید دوربین دو چشمی زایس به خا طر نگهداری و ترس از ضربه خوردن به فکر خرید رو دوشی دوربین افتادم بعد از تحقیق متو جه شدم همین دو متر تسمه برزنتی کمترین قیمت 110 هزار تا 350 هزار قیمت داره خخخخ و با کمی تحقیق و استفاده از گیره های کوله دا نش اموزی کهنه و ی مقدار چرخ کا ری سا ختمش . ولی می تونید شکیلتر بسازید و از چرم هم استفاده کنید . برای من حدود 11 هزار تومان هزینه برداشت و کارایی خوبی داره . ببخشید با دوربین وی جی تصویر گرفتم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام،عالیه خیلی هم خوب شده وبه نظر اصولی ومحکمه.موفق باشید
سلام بر دوستان عزیز بنده یک عدد دوربین 50*20 توریست 3 روسی دارم که می خوام بفروشم نمی دونم چرا اجازه بازکردن مبحث تازه در بخش خرید فروش به من داده نشد دوربین نو است طبق عکس قیمت هم 270 تومن ریوی های این دوربین را می توانید در اینترنت مشاهده کنید
مدیریت محترم اگر این پست بی ربط است لطف ان را حذف کنید و بنده را در جهت ایجاد تاپیک در بخش خرید و فروش راهنمایی فرمایید این هم عکس خدمت دوستان گلم متاسفانه استند عکاسی ندارم وگرنه از کیفیت عدسی ها هم تصویر می گذاشتم اما اگر کسی خواست سعی می کنم 3 پایه عکاسی گیر بیارم دوربین را روش نصب کنم و با موبایل از خروجی دوربین تصویر تهیه کنم این دوربین روی خودش رزوه بسته شدن به سه پایه را داره و برای کارهای نجوم اماتوری هم کیفیت خوبی داره
اطلاعات و شماره تلفن در پیام خصوصی با تشکر از شما دوستان عزیز

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درودKhansariha (8)
مقایسه تصویر دو دوربین از برندهای معروف زایس و زواروسکی....
این برای کسانی که قصد خرید این مدلها رو دارن خالی از لطف نیست

خیلی مختصر بگم که از دید و نظر من برنده نهایی بین این دو زواروسکی هست تنها به یک دلیل که پایینتر میگم خدمتتون

زایس با اینکه بزرگنمایش ده برابر بود و دهنه ۳۲ در دید اول هم وسعت دیدش بیشتر به نظر میرسه که از این نظر خوب بود
چشمیهای زایس نسبت به زواروسکی بزرگتر و راحت تر بودن و خیلی خوب دور چشم میشینه
در نگاه اول استحکام زایس نسبت به زوار کاملا احساس میشه و به چشم میاد و حقیقتاً هم همینطوره (زواروسکی این مدلش خیلی حساسه و مراقبت خیلی بیشتری میخواد)
رزلوشن و شفافیت تصویر هر دو برابر و در حد هم بود
تصویر در هر دو مدل مرکز تا گوشه ها شارپ و خوبه

روشنایی زواروسکی با توجه به بزرگنماییش نسبت به زایس تا حد قابل توجه ای بیشتر بود
زواروسکی خوش دست و جم و جورتر بود
زوار عمق میدان بیشتری داشت به دلیل بزرگنمایی کمتر
کیفیت لوازم جانبی دوربینها هم هر دو در حد هم و خوب بود

نتیجه نهایی:
شاید واضح توی عکس مشخص نباشه این مشخصاتی که گفتم اما دلیل اصلی برتری زواروسکی از نظر من خنثی بودن اونه...،زایس ته رنگ سبز داره که من اصلا پسند نکردم و به نظرم توی پیدا کردن اهداف این رنگ مشکل داشته باشه و کنتراست رو کم میکنه اما زواروسکی بدون ته رنگ و خیلی تصویر طبیعی ارائه میده که به نظر من خیلی بهتره
Khansariha (218)

سلام دوستان یه مارک می خوام معرفی کنم که خودم یه سالی دارم وازش راضیم اسم این مارک هامان هستش کیفیتش ساختش خوبه ولی نمیدونم ساخت کدوم کشور سنگین و خوش دست هستش وضوح تصویری که میده عالیه من که تست کردم هرچی که باچشم خودم ودوربین نگاه میکردم همونجور نشون میداد یاعلی

فرستاده شده از HUAWEI G525-U00ِ من با Tapatalk
(2017-04-02 07:30 PM)hoseinm0324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان یه مارک می خوام معرفی کنم که خودم یه سالی دارم وازش راضیم اسم این مارک هامان هستش کیفیتش ساختش خوبه ولی نمیدونم ساخت کدوم کشور سنگین و خوش دست هستش وضوح تصویری که میده عالیه من که تست کردم هرچی که باچشم خودم ودوربین نگاه میکردم همونجور نشون میداد یاعلی

فرستاده شده از HUAWEI G525-U00ِ من با Tapatalk

سلام دوست عزیز حدود قیمت را میشه بفرمایید.متشکر
لینک مرجع