انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربینهای شکاری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام خدمت دوستان
می خوام بدونم این دوربین خوبیه؟؟؟/
[تصویر: 14046639331.jpg][تصویر: 14046639332.jpg][تصویر: 14046639333.jpg][تصویر: 14046639334.jpg]
تو رنج متوسط هست . میدان دیدش بالاست وقیمتی در حدود 350 داره دوست عزیزم اقای باغچقی 8*32 این مدل رو داره وزنش هم 700 گرم هست وخیلی هم ازش راضیه
با عرض سلام خدمت اساتید .در فکر تهیه یک دوربین دو چشمی با زوم بالا 15 تا 20 برابر برای تماشای طبیعت وشاید رصد ستارگان هستم وزنش مهم نیست چون برای داخل ماشین می خام . تو اکثر شکارها من تدارکات چی گروه هستم همراه با تا کی واکی.. از بین مدلهای قیمت پایین یا متوسط من مارک سلسترون ودید آسمان رو انتخاب کردم سلسترون پیچ تنظیم منشور برای دو بینی شدن رو داره ولی وسایل یدک نداره وبر عکس دید اسمان منشورهاش ثابت ولوازم وخدمات پس از فروش دارند ...دوستانی که از این دو مدل استفاده کردند وتجربیاتی دارند لطف کرده واطلا عاتی برای بنده وبقیه دوستان قرار بدند دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اتفاقا رومین جان من مدتی پیش چنین سوالی رو مطرح کردم... اما گویا دوستان تجربه ای در این باره ندارن و من هم از خرید منصرف شدم... Khansariha (226)
باسلام
دوست عزیز مبحث اپتیک یک بحث تخصصی می باشد و گرنه باید تجربی بهش پرداخت و لازمه تجربه هم اینه که ادم وسیله رو داشته باشه که فکر نمیکنم در فروم شکار و این حرفا کسی از دوستان نیاز به این نوع دوربینها داشته باشند شما به نظر بنده در سایتهایی که مربوط رصد ستاره ها و آسمان باشه یک گشتی بزنید شاید راهنمای بهتری بگیرید
با سلام
من یک دوربین دو چشمیبدستم رسیده فکرمیکنم ساخت شوروی سابق باشه که عکس هاشو براتون
تا شب میذارم و یک مشکل روی ریل بازشو داره مخواستم بدونم ارزشش رو داره بدم برای تعمیر ؟ Khansariha (221)
حدودا قیمت گرفتم روی 450 صحبت میکردن درسته ؟Khansariha (48)
چند بخرمش خوبه ؟Khansariha (256)
سلام دوستان
دیروز یه دوربین به دستم رسید که مشکل داره. تو عکسهای زیر علامت گذاشتم. یکی بخش لولاییش شکسته.یه لب پر روی یکی از لنزهای داخلشه. یکی از پلاستیکهای چشمیش هم شکسته که البته کج چسبوندنش. ولی تاثیری روی کار نداره. میشه دوباره چسبوندش.
چند تا سوال داشتم
1. چه جور دوربینی هست؟
2. قیمتش حدودا تو چه مایه هایی هست؟
3. هزینه تعمیرش حدودا چقدر هست؟
4. آیا ارزش تعمیر داره یا نه و آیا اصلا تعمیر میشه یا نه؟
[تصویر: 14053661261.jpg]
[تصویر: 14053661262.jpg]
[تصویر: 14053661273.jpg]
[تصویر: 14053661274.jpg]
به نطر بنده دیگه فایده ای نداره روی این وقت بزارید چون از دوباره اتصا لش می شکنه . اون قسمت دایره زرد پریدگی منشور هست که احتمالا قبلا دوبینی بوده من چنین دوربینی با همین شکستگی داشتم آخرش هم دادم به یک نوجوان علاقمندبه شکار که اولین دوربینش بود
مرسی دوست عزیز
من که اصلا به فکر جوش دادنش نبودم. میخواستم بگردم دنبال یه قطعه یدکی از یک دوربین دیگه. فقط خواستم بدونم اگر دوربین ارزش داره برم دنبالش.

اون لب پر هم روی عدسی داخلی زیر منشور هستش.

پس به نظر دوستان ارزش نداره برم دنبالش؟
سلام
از بین دوربینهای زیر کدوم برای طبیعت گردی خوبه؟ کدوم امتحانش رو خوب پس داده ؟ هم قیمتم هستند تقربا
ممنون
[تصویر: doorbin.PNG]
لینک مرجع