انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربینهای شکاری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
Steiner sagor ll 8*30

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(2014-08-17 01:02 PM)kuzey نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
قیمت این دوربینا تو ایران چنده؟؟؟
قیمتی که از ترکیه گرفتم
STEINER WILDLIFE PRO 8X30 تومن 1550000 با 30 سال گارانتی

Steiner Safari Ultrasharp 8X30 تومن 1050000 با 10 سال گارانتی

سلام دوست عزیز
میشه آدرس فروشگاهی که توی ترکیه قیمت گرفتید رو بگید
اگر وب سایت و یا ایمیل ازش دارید هم ممنون میشم بهم بدید.
سلام
یه رفیقی دارم توترکیه این قیمتارو اون واسم میگیره .
چشم میپرسم اگه ادرسی داشت بهتون میگم.
یاعلی
سلام دوستان. قصد خرید یه دوربین دوچشمی رو دارم. بودجم در حدود یک و هفتصد هستش. و انتخابام تا اینجا به دو مدل steiner saghor8*30 و steiner warrior 10*40 محدود شده.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگر مدلهای بهتری بنظرتون میرسه لطفا راهنمایی کنید. با سپاس
سلام
تصاویر قابل رویت نیست ، یا حداقل برای من اینطوره !
(2014-08-25 01:56 PM)behnamb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان. قصد خرید یه دوربین دوچشمی رو دارم. بودجم در حدود یک و هفتصد هستش. و انتخابام تا اینجا به دو مدل steiner saghor8*30 و steiner warrior 10*40 محدود شده.

در حال حاضر بیشتر دوربینهای شکاری و روی اسلحه موپتا تو بازار موجوده با ابن مقدار هزینه یه دوربین دوچشمی موپتا میتونید تهیه کتید که به نظر من از اشتایر بهتره
(2014-08-25 02:30 PM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-08-25 01:56 PM)behnamb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در حال حاضر بیشتر دوربینهای شکاری و روی اسلحه موپتا تو بازار موجوده با ابن مقدار هزینه یه دوربین دوچشمی موپتا میتونید تهیه کتید که به نظر من از اشتایر بهتره

میوپتا نمایندگی داره؟ کدوم مدل میوپتا منظورتون هست؟
سلام به دوستان. من یک دوربین شکاری دارم که 10-12 سال پیش از ازبکستان گرفتم. اگر کسی از مدلش و قیمت احتمالی اش خبری داره بگه.

دوستان میتونید بگید از بین دو مدل steiner warrior 10*40 و steiner saghor 8*30 با توجه به اینکه قیمت warrior یکو هفتصد و قیمت saghor یکو ششصد هست. کدوم بهتره؟ استفادم هم برای طبیعت نگری هست.
سلام. علاوه بر سوال بالا ی سوال دیگه هم دارم. امروز از ی فروشگاه داخل فردوسی saghor رو قیمت کردم گفت هشتصد تومن. در صورتیکه نمایندگی ساداتسان8*30 saghor رو میده یکو ششصد. جریانش چیه؟
عرض سلام
داداش نمایندگی دقیقشو نمیدونم کجاست اما اصفهان و تهران میدونم کدوم مغازه ها دارن
مدلهای مختلف با قیمتهای متفاوت داره در مورد مدل قبل از اینکه شما مدل را معلوم کنید باید زوم و دهانه مورد استفادتون معلوم باشه تا نسبت به اون و مبلغی که در نظر گرفتین بهترین گزینه انتخاب بشه

در مورد اشتایر اون ۸۰۰ تومن ها صد در صد چینی هستند حتی توی سایت امازون که جزو ارزونترین فروشگاه ها هست هم نمیشه اشتایر را با ابن مبلغ خرید تازه تو امریکا. قیمت ترکیه هم که دوستان قرار دادن دیگه معلومه
خیلی از فروشنده ها حتی تو همین اصفهان هم من دیدم مصمم میگن اینا اصل هستند ولی حداقل من هیچ جور باور نمیکنم چون یه مثل معروف میگه اگه چیزی اونقدر خوبه که باور کردنش سخته.....خوب باورش نکن
البته عرض کنم که کیفیت خوبی دارن و به قول معروف های کپی هستند ولی اشتایر المان و اون لنز و کیفیت ابدا
حتی خود من خبر موثق دارم که همین موپتا با این کیفیت که خود من خیلی قبولش دارم الان تو چین تولید میشه البته کارخونه رفته اونجا نه اینکه تقلبی شده باشه و همون کیفیت سابق رو هم داره
لینک مرجع