انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربینهای شکاری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
یکی از بهترین دوربین های شکاری جهان نیکواسترلینگ است
(2016-07-18 09:57 PM)elhaki نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یکی از بهترین دوربین های شکاری جهان نیکواسترلینگ است

درسته بنظر من هم دوربینای عالی هستن.توی فروشگاه ندیدم ولی اینترنت پرس جوکردم رضایت بخشن،
من برای شکار دوربین Bushnell 10x42mm Legend Ultra-HD Binoculars گرفتم که چند سال دوربین اول آمریکا در زمینه شکار شده بود .Khansariha (214)
سلام. عکس از دوربینهایی که دوستان ازشون راضی هستن نهایت محبته. Khansariha (8)Khansariha (8)قیمتم بفرمایین!!
با سلام به دوستان عزیز بنده میخواستم جهت طبیعت گردی یه دوربین خوب بخرم لطفا راهنمایی کنید چه مارکی بخرم با تشکر
گلوری یا روس قدیمی 8در 30 گیرت امد تمیز وضوح خوبی دارند.
سلام دوستان من یع دوربین 8*30 الصغر اشتاینر در حد 800 خریده بودم همینجا تصویر رو گذشاتم
[تصویر: IMG_20160709_081414_1_.jpg]
کیفیتش عالیه ولی توصیه میکنم اصلن طرف این دوربین نرید
اگر دنبال کلاسید بخرید اگر دنبال دوربین کشی به مسافتهای دورترید حتما دوربینهایی که رومشون 12به بالاس بخرین یا دوربینهای تک چشمی سلسترون کوچیکهاش
سلام ،دوست عزیز دوربین شکاری دو چشمی که زوم نداره فقط شفافیت چشم داره همه بزرگنمایی ها در دوربین عددش ثابت هست و قابل زوم کردن نیست و بالاترین بزرگنمایی ثابت که برای دوربین شکاری موجوده فکر کنم عدد 10باشه که تازه اگر بیشترش هم موجود باشه لزومی نداره و تا همین عدد 10کفایت میکنه،، برای دیدن با دوربین ،چشم تمرین و ورزیدگی میخواد ،،با همین دوربین شما با زوم هشت تا یک یا 1.5 کیلومتر براحتی میشه اشیا و جانوران را پیدا و تشخیص داد .

حسین حقیقی
سلام من هم منظورم بزرگنمایی ثابت این دوربینها هست ..درسته زوم ندارن اما تجربه شخصیم که توی کوه دوربین کشیدم و فرضا چوپانی که گله هارو میبرد دشت و دمن!, اون پونان رو اصلن تشخیص نداد عین که چوب کبریت در حال رفت و امد بودن حداقل فاصله هم 2 تا 3 کیلومتر به نظرم اصلن نمی ارزه .. ولی ماه رو خیلی خوب نشون میدن این دوربینها وقتی روی ماه میگیری.. اما اصلا با این قیمت طرف این دوربینها که 8 الی 10 بزرگنمایی و زوم دارن نرید شاید بزرگنمایی 10 قایل قبولتر باشه..که من تست نکردم...به نظرم دوربینهای چینی مدلهای کنکو و ونگارد و سلیسترون بهترن ازین..
دوستان عزیز صا ایران چه طوره مثلا یه مدل داره 7*21*42 من اماتورم یه اسلحه بادی گرفتم برای دیدن سیبل و طبیعت گردی میخوام کلا ارزون ترین چیزی که پیشنهاد میشه چیه

Sent from my H60-L04 using Tapatalk
لینک مرجع