انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربینهای شکاری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2016-05-01 04:38 PM)samani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نقل قول : در صورت امکان در مورد این سوال بنده هم یه راهنمایی بفرمایند اساتید گرامیKhansariha (256)

سلام دوست گرامی من این چند مدل رو دیدم من خودم تا یمدت دیگه یه دوربین میخرم که همین BRESSER گزینه خوبی به نظر میاد و در مورد انتخاب مدل
اگه بیشتر استفاده شما تو ماشین هست و کمتر پیاده روی دارید و خصوصا برا شکار بیشتر مواقع اول صبح و دم غروب لازم میشه دوربین بکشید بهتره که 10*42 رو بخرید جالب بود که وزنش کمتر از 8*42 هست
اما اگه پیاده روی دارید و باید دوربین همراهتون باشه وزن کمتر خیلی کمک کننده اس و کمتر اذیتتون میکنه در این حالت من 8*32 رو پیشنهاد میدم که وزنش زیر نیم کیلو هست
انشالله خرید خیلی خوبی داشته باشید و حتما بعد از خرید لطف کنید محصول رو کاملا تست و بررسی کنید که بنده و دوستان دیگه بتونیم بیشتر با این برند اشنا بشیم
موفق باشید

نه من برای شکار نمیخوام و فقط برای طبیعت گردی و کوهنوردی غیرحرفه ای میخوام تهیه کنم.
مدل هم همون 8x42...10x42یکیشو بعد تست حضوری میخام بخرم
البته من ساکن تبریزم و فکر نکنم اینجا پیدا بشه
در صورت خرید حتما عکسهاشو میفرستم
(2016-05-01 08:37 PM)mohammadg846 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-05-01 04:38 PM)samani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نقل قول : در صورت امکان در مورد این سوال بنده هم یه راهنمایی بفرمایند اساتید گرامیKhansariha (256)

سلام دوست گرامی من این چند مدل رو دیدم من خودم تا یمدت دیگه یه دوربین میخرم که همین BRESSER گزینه خوبی به نظر میاد و در مورد انتخاب مدل
اگه بیشتر استفاده شما تو ماشین هست و کمتر پیاده روی دارید و خصوصا برا شکار بیشتر مواقع اول صبح و دم غروب لازم میشه دوربین بکشید بهتره که 10*42 رو بخرید جالب بود که وزنش کمتر از 8*42 هست
اما اگه پیاده روی دارید و باید دوربین همراهتون باشه وزن کمتر خیلی کمک کننده اس و کمتر اذیتتون میکنه در این حالت من 8*32 رو پیشنهاد میدم که وزنش زیر نیم کیلو هست
انشالله خرید خیلی خوبی داشته باشید و حتما بعد از خرید لطف کنید محصول رو کاملا تست و بررسی کنید که بنده و دوستان دیگه بتونیم بیشتر با این برند اشنا بشیم
موفق باشید

نه من برای شکار نمیخوام و فقط برای طبیعت گردی و کوهنوردی غیرحرفه ای میخوام تهیه کنم.
اگه برای طبیعت گردی و کوهنوردی قصد خرید دوربین دارید خواهش میکنم دوباره تو تصمیمتون تجدید نظر کنید به نظر من تفاوت وزن زیاد هست و 8*32 خیلی مناسبتر هست و تمام انتظار شما رو براورده میکنه
امیدورام بهترین گزینه رو انتخاب کنید و بتونید به نحو کامل از خریدتون استفاده کنید
یکی از اقوام یه دوربین زایس المان دارند که دوربین خیلی با ارزش و خوبی هست اما هر موقع میریم کوه من دوربین روسی رو میبرم و ایشون بخاطر سنگینی دوربین ترجیح میدن دوربین همراهشون نباشه
(2016-05-01 07:11 AM)mryazdi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در هر صورت هر دو این صحبت ها درسته شما وقتی اولین رنج دوربین رو استفاده میکنید به علت بزرگ نمایی لنز ها شما احتیاج به فاصله معینی برای فوکوس و وضوح لازم دارید از یک مسافتی شما تصویر رو واضح نمی بینید که این همون شماره اول به قول دوستمون میباشد و چون بزرگنماي در رنج آخر وضوح میخواد شما نوی 1000 می تونید کاملا تصویر کاملی داشته باشید و بعد از اون تصویر تا بینهایت اما با درصدی کمتر از بزرگ نمایی

Sent from my HTC Desire 816 dual sim using Tapatalk

ضمنا تصویر برای تشکیل شدن طبق قانون عدسی ها احتیاج به همون فاصله کانونی معین داره. در غیر این صورت تصویر واضح تشکیل نمیشه

Sent from my HTC Desire 816 dual sim using Tapatalk

عدد 1000m به معنای فاصله 1000 متری هست و عدد 126m هم میدان دیدی هست که شما در فاصله 1000 متری میتونید با این دوربین ببینید
یعنی در فاصله هزار متری شما ۱۲۶ متر عرضی در اختیار دارید که این عدد بسته به بزرگنمایی و یا قطر عدسی جلویی و یا حتی نوع عدسیها و تکنولوژیهای جدید تغییر میکنه
(2016-05-01 08:43 PM)samani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-05-01 08:37 PM)mohammadg846 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موفق باشید

اگه برای طبیعت گردی و کوهنوردی قصد خرید دوربین دارید خواهش میکنم دوباره تو تصمیمتون تجدید نظر کنید به نظر من تفاوت وزن زیاد هست و 8*32 خیلی مناسبتر هست و تمام انتظار شما رو براورده میکنه
امیدورام بهترین گزینه رو انتخاب کنید و بتونید به نحو کامل از خریدتون استفاده کنید
یکی از اقوام یه دوربین زایس المان دارند که دوربین خیلی با ارزش و خوبی هست اما هر موقع میریم کوه من دوربین روسی رو میبرم و ایشون بخاطر سنگینی دوربین ترجیح میدن دوربین همراهشون نباشه

دوربین خوب فقط یبار دستم گرفتم که اونم یه 10x40زایس مال دوستم بود با قدمت حدود30سال نزدیک یک کیلو بود البته مشکلی برامون پیش نیومد.من باید یه مسئله ای رو اعتراف کنم که سو تفاهم پیش نیاد Khansariha (256)
طبیعت گردی و کوهنوردی من کلا 3.4ساعت بیشتر طول نمیکشه.و اگه جاهای دور هم بریم بیشتر با ماشبنم.
(2016-05-01 08:43 PM)samani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موفق باشید

دوربین خوب فقط یبار دستم گرفتم که اونم یه 10x40زایس مال دوستم بود با قدمت حدود30سال نزدیک یک کیلو بود البته مشکلی برامون پیش نیومد.من باید یه مسئله ای رو اعتراف کنم که سو تفاهم پیش نیاد Khansariha (256)
طبیعت گردی و کوهنوردی من کلا 3.4ساعت بیشتر طول نمیکشه.و اگه جاهای دور هم بریم بیشتر با ماشبنم.
نمیدونم چطور میشه نصف پستم سانسور میشه بقیه ش اینجا مینویسم
برای همین فکر نکنم وزن 600گرم زیاد خسته م کنه
البته یه افکاری درمورد 10x50هم به ذهنم رسید ولی دیدم ارزششو نداره و بجز وزن اندازه دوربین هم زیادی بزرگ میشه
براهمین 8x42یا10x42 میخام
فقط باید بتونم حضوری تستش کنم.چون میگن شفافیتی که تو 8x42خواهد بود ارزشش بیشتر از بزرگنمایی دوبرابر خواهدبود
امروز رفتم چندتا مغازه سر زدم
اغلب همون چینی های ارزان قیمت رو داشتن
یکی هم الصقر داشت که 800 میداد!! و میگفت تحت لیسانس و ساخت چین هم داره حدود500 تومن ضمنا هفته بعد قرار بود8x40 Olympus بیاره با قیمت حدود560 تومن
عکس اونهایی که تونستم تست کنم رو میفرستم لطفا نظرتون رو در موردشون بفرمایید
hunter 10x42 که طرف میگفت اصل آلمانه و 850 تومن

[تصویر: p44l4rc5sjawldpz5hk8.jpg]

meopta8x25 که 1.200 تومن

[تصویر: oiqzjobf9v22lsl9zyo3.jpg]

ونگارد 8x42 هم 800 تومن که کیفیت و جنس بدنه ش چنگی به دل نمیزد

[تصویر: l9pd6ce6krmhhqiqhsut.jpg]

یه فروشگاه هم فقط کاتالوگ ونگارد رو نشون داد و که 800 تومن و میگفت اصل آلمانه!!!!!

[تصویر: o5lmx9n8onqoybmndrwe.jpg]

نظرتون در مورد اینها چیه ؟
قیمتها چطوره؟
خود جنس ارزش خرید داره؟
اقا شما ماشالله خودتون واردین و من نمیخواستم نظر بدم ،اما چون خودتون اسم المپیوس رو مطرح کردین بد ندیدم منم نظرمو بدم شما به جای تمامی این مارکهایی که نام بردین یه المپبوس اصل بگیرین بهترین کارو کردین چون دو طرح داره المپیوس.المپیوس ازمایش خودشو پس داده و هر کی خریده بسیار راضی هست من خودم یک 7x35یکماه پیش خریدم.

حسین حقیقی

بنده با تمامی اسلحه فروشهای شهرمون دوستی بسیار تنگاتنگ و گرمی دارم ،اونها که خودشون هم فروشنده هستن در مقابل مثلا ونگارد،موزر،الصقر،نیکون و غیره همین المپیوس رو به من پیشنهاد دادن .

حسین حقیقی
(2016-05-02 10:12 PM)hossein1haghighi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا شما ماشالله خودتون واردین و من نمیخواستم نظر بدم ،اما چون خودتون اسم المپیوس رو مطرح کردین بد ندیدم منم نظرمو بدم شما به جای تمامی این مارکهایی که نام بردین یه المپبوس اصل بگیرین بهترین کارو کردین چون دو طرح داره المپیوس.المپیوس ازمایش خودشو پس داده و هر کی خریده بسیار راضی هست من خودم یک 7x35یکماه پیش خریدم.

حسین حقیقی

بنده با تمامی اسلحه فروشهای شهرمون دوستی بسیار تنگاتنگ و گرمی دارم ،اونها که خودشون هم فروشنده هستن در مقابل مثلا ونگارد،موزر،الصقر،نیکون و غیره همین المپیوس رو به من پیشنهاد دادن .

حسین حقیقی

شرمنده میفرمایید
من اگه وارد بودم که اینهمه پرس و جو نمیکردم
راستش مشکل همینجاست یعنی تشخیص اصل و قلابی .
این میگفت الیمپوس 8x40 هفته بعد میاره حدود 560 تومن.قیمت اصلیش چنده؟
شما هر وقت خواستین بخرین اگر یک تصویر از دوربین تهیه کنید و بزارید میشه راهنمایی کرد و اصل بودن یا نبودنش رو مشخص کرد.من قیمت 8.40رو نمیدونم اما 7.35رو قیمت دادن به من 380000تومن بنده 340000نهایتا پرداخت کردم و دوربین رو برداشتم.در چند صفحه قبل تر در همین تاپیک تصویر گذاشتم اتفاقا تصویر 10x40المپیوس رو هم یکی از دوستان گذاشت میتونید مشاهده کنید.

حسین حقیقی
یکی از دوستان به تازگی این دوربین رو خریده
دوربین ردفیلد 8x40 به قیمت ۹۰۰ هزار تومن
تجربه یک روز دوربینکشی با این دوربین در کنار الصقر را داشتم که نتیجه مقایسه بین این دو شفافیت و روشنایی بهتر الصقر نسبت به این مدل از ردفیلد بود(علیرغم اندازه بزرگتر عدسی جلویی نسبت به الصقر)
دوربین ساخت چین هست و از کیفیت ظاهری مناسبی هم برخوردار بود

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فقط صبح زود و یا بعد از غروب که نور محیط کم میشه تست نکردم که ببینم چطوریهKhansariha (8)
(2016-04-30 05:47 PM)romin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با عرض سلام به تمامی دوستان .بنده برای خرید دوربین تک چشمی پرنده نگری و گروپ گیری دور خیز کردم . بعضی از دوستان دوربین 20 در 60 - نشنال جو گرافی و مدل براسر 15 در 45 رو پیشنهاد کردند . نشنان جوو گرافی نزدیک 90 یرو و براسر 140 یورو که در سایت با قیمت 380 و 730 فروش می ره . از دوستانی که تجربه و مطالعات دارند مشاوره می خام ممنون .............. ودوست جدیدمون محمد اقا من اگر بین این مدل ها انتخاب کنم یا 10 -42 و یا 8 در 60 رو بر می داشتم داخل ماشین همون دهنه 60 و پیاده روی 10 در 42

تونستید این مدلها رو حضوری تست کنید؟
(2016-05-03 11:16 AM)hossein1haghighi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما هر وقت خواستین بخرین اگر یک تصویر از دوربین تهیه کنید و بزارید میشه راهنمایی کرد و اصل بودن یا نبودنش رو مشخص کرد.
بسیار متشکر

(2016-05-03 11:16 AM)hossein1haghighi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من قیمت 8.40رو نمیدونم اما 7.35رو قیمت دادن به من 380000تومن بنده 340000نهایتا پرداخت کردم و دوربین رو برداشتم.در چند صفحه قبل تر در همین تاپیک تصویر گذاشتم اتفاقا تصویر 10x40المپیوس رو هم یکی از دوستان گذاشت میتونید مشاهده کنید.

حسین حقیقی

شرمنده
نتونستم عکس این المپیوس 10*40 رو پیدا کنم
لینک مرجع