انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربینهای شکاری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2015-04-22 01:59 PM)MAX نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.Khansariha (8)
دوربین های الصغری که موجود در بازار موجود هست قلابی و چینی هم دارند یا همگی اصل هستند؟Khansariha (226)
با سلام
بله متاسفانه تقلبی هم داره ولی اون نمونه تقلبیش که من دیدم خیلی ضایع بود نوشته های روش نقره ای رنگ بود که زمیت تا اسمون با نمونه اصلیش تفاوت داره تصویرش تار تر و دورش سایه سیاه بود کارتنش هم فرق داشت وشبیه کارتن دوربین های بایگیش (اگر اشتباه نگفته باشم) ولی در کل به نظر من یا از نمایندگی بگیرید و یا از یک فروشگاه اینترنتی معتبر.
سلام دوستان کسی در مورد این دوربین اطلاعاتی داره قیمتش چنده به درد شکار می خوره یا نه؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این دوربین بنظر میرسه جزو دروربینهای تقلبی چینی درجه 3 باشه.اگر چشمهاتون رو دوست دارید از این دست دوربینها
استفاده نکنید.این دوربینها بیشتر بدرد اسباب بازی میخوره!
با سلام خدمت اساتید
نظر تون در مورد این دوربین چیه؟

این و تو سایت قوچ زده 2200 البته مدل RANGER حلا فرقش با این چیه نمی دونم مشخصات یکیه فکر کنم
ولی قیمت جهانی تو سایت ها زده 400$ که اگه دلار 3350 حساب کنیم میشه 1340 ایا خرید اینترنتی به صرفه تره؟
یا برا ارسال هزینه های مانند گمرک و پست چقد میشه
کلا کسی تجربه خرید از این سایتا را داره ممنون میشم کمک کتهKhansariha (8)
ا
(2015-05-11 11:47 AM)BAYCAL نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت اساتید
نظر تون در مورد این دوربین چیه؟

این و تو سایت قوچ زده 2200 البته مدل RANGER حلا فرقش با این چیه نمی دونم مشخصات یکیه فکر کنم
ولی قیمت جهانی تو سایت ها زده 400$ که اگه دلار 3350 حساب کنیم میشه 1340 ایا خرید اینترنتی به صرفه تره؟
یا برا ارسال هزینه های مانند گمرک و پست چقد میشه
کلا کسی تجربه خرید از این سایتا را داره ممنون میشم کمک کتهKhansariha (8)
ا

باسلام خدمت دوستان

دوست عزیز درمورددوربین که پرسیدی بنده باهاش کارنکردم واطلاعی ازکیفیتش ندارم.ولی درموردسایت قوچ که سوال فرمودین

بنده هم خرید ازشون داشتم وهم حضورا چندبارمغازه اشون رفتم انصافا چندمورد دوربین واجناس دیگه روبابقیه فروشگاههای

دیگه مقایسه کردم قیمتهاشون 10 تا12درصدبه نسبت جاهای دیگه ارزونتربود.

با سلام
دوستان کسی این دوربینو میشناشه
از کیفیت و قیمتش خبر داره؟من 400 قیمت گرفتم
داداش 400 میخوای پول بدی برو مغازه ی محرابی یه المپوس بخر وگرنه ی باگیش بگیر به قیمت 130تا 150
چون همه ی دوربینا تا رنج 700 چینی هستن

باگیش و من 130 گرفتم از فردوسی
درود خدمت اساتید محترم
میخواستم یه دوربین بخرم که باهاش به سیبل بعد از شلیک تو فاصله 50متر تا 80 متر نگاه کنم
اسلحم دوربین داره بوشنل 40*3/9 هست
ولی تو 50متر به بالا نمیشه محل اصابت ساچمه رو تشخیص داد
درضمن قیمتش با حقوق کارمندی همخونی داشته یاشه
ممنون از راهنمایی تونKhansariha (256)
(2015-06-13 08:10 PM)shat نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود خدمت اساتید محترم
میخواستم یه دوربین بخرم که باهاش به سیبل بعد از شلیک تو فاصله 50متر تا 80 متر نگاه کنم
اسلحم دوربین داره بوشنل 40*3/9 هست
ولی تو 50متر به بالا نمیشه محل اصابت ساچمه رو تشخیص داد
درضمن قیمتش با حقوق کارمندی همخونی داشته یاشه
ممنون از راهنمایی تونKhansariha (256)

سلام Khansariha (8)
تو رنج قیمت متعادل به نظرم این دوربین گزینه مناسبی باشه
بعید می دونم زوم 8 برای هدف ایشون مناسب باشه. به نظرم تک چشمی با زوم بالاتر بگیرند بهتره.
لینک مرجع