انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربینهای شکاری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2014-09-03 10:21 PM)kavehebrahimi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان نظرتون راجع به دوربین دوچشمی Leupold 10x42 mojave چیه؟ آیا کسی تجربه استفاده از دوربین های دوچشمی لئوپلد را داشته خصوصا سری mojave ؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ، يكي از دوستان من يك دوربين با همين مشخصات ولي با طرح استتار ، ٢-٣ ماه پيش خريد ، قيمتش ٢ ميليون و ١٠٠ هزار تومن بود ، دوربين خيلي خوبي هست ولي متاسفانه به مدلش دقت نكردم كه همين هست يا نه ...
سلام دوستان قصد خرید ی دوربین دوچشمی با بودجه 1700 رو دارم. چه گزینه هایی رو پیشنهاد میدید. هدفم هم طبیعت هست
سلام. نظرتون راجع به این دوربین چیه دوستان؟
سلام من بودم با این بوجه نیکون 10*50 میخریدن دو ساله دارم از هر لحاظ قابل قیاس با بهترینهای خارجیه با نصف قیمت اونا اکثر سازندگان وسایل شکار بیشتر پول برند رو میگیرن مثل زاوارسکی و زایسو ....... چند برابر پول دادن واسه اونا بی انصافیه
البته بستگی به مدلش دارد
نیکون مدل های مختلفی می سازد از ضعیف تا متوسط تا قوی و بالاترین رده آن EDG می باشد و بعد از آن HG
بعضی ساخت ژاپن هستند که MADE in JAPAN دارند و بعضی فقط نوشته اند JAPAN که فکر نکنم ژاپنی باشند بعضی هم اصلا هیچی ندارند که ضعیف هستند
[تصویر: %d8%af%d9%88%d8%b1%d8%a8%db%8c%d9%86-%d8...-6030.html] نظردوستان راجع به این دوربین چیه
سلام دوستان راستی دوربین بایگیش 8*30 ارزش خریدن دارهKhansariha (8)
(2014-09-19 03:07 PM)ab-ba نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست گرامی و همشهری عزیز
دوربین مورد نظر شما مثل همه اجناس دیگه از تنوع و فراوانی زیاد برخورداره اما چون سابقه خوب در زمان گذشته داشته بیشتر مورد توجه کپی سازان بوده و هست
تنها موردی که از سوال شما میشه فهمید اینه که اندازه خوبی برای یک دوربین شکاری که 8 در 30 هست را انتخاب کردین
مابقی داستان که جنس و کیفیت هست و در کنارش قیمت در اختیار شما هست صرف یک اسم از دوربینی که ده ها نمونه درجه چند در بازار داره نمیتونه منبع خوبی برای راهنمایی باشه
دوربین از جمله تجهیزاتی هست که حتما باید از نزدیک دید و به چشم کشید.
ضمنا این تاپیک دوربین شکاری خیلی مطالب فنی و جالبی داره که نمیدونم مطالعه کردین یا خیر در هر صورت حتی دوباره خوندن هم خالی از لطف نیست.
حق نگهدارKhansariha (8)

یکی از ده ها نمونه بایقوش یا نیزه شکسته که مدتی داشتم
[تصویر: IMGP0907.JPG]
سلام عزیزان خواستم ببینم دوربین الصغر 2 تقلبی هم داره اگر آره از کجا میشه فهمید و قیمتشون چنده ؟؟؟
یا علی
(2014-09-19 03:07 PM)ab-ba نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با سلام به شما
من بدنه فلزی این دوربین رو چند روز پیش به قیمت 130 گرفتم و اگه با این حدود قیمت بخرید ارزش خرید داره . لنزهاش کمی خطای رنگی دارند اما تصویر خوب وشفافی داره. پیشنهادم اینه که اگه توانایی خرید دوربینهای با اسم رسم رو با قیمتهای نجومی ندارید همین دوربین رو بخرید کارتون رو راه میندازه چون نسبت به قیمتش ارزش داره . و دو مدل 30*8 در بازار وجود داره یکیش بدنه پلاستیکی است به قیمت حدود 70 که بدرد نمیخوره و یکی هم بدنه فلزی حدود 130-150 . وهنگام خرید حتما دوربین رو با حوصله تست کنید و یه منظره دور رو باهاش ببینید بعضی هاشون مشکل دوتا کردن تصویر رو دارن .
لینک مرجع