انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربینهای شکاری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام
دوست عزیز اون مدل هایی شما انتخاب کردید بین ونگارد ها اکثرا بالای 500 هستند فقط مدل orros فکر کنم زیر 400 باشه (نزدیک 300 قمیتش هست) و با توجه به قیمتش مناسب هست خودم از نزدیک دیدمش به نظر من از باگیش بهتر بود البته نمی دونم بایگیش اصل بود یا نه ولی در کل مورد مناسبی است.
(2014-10-16 10:58 PM)mik نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
دوست عزیز اون مدل هایی شما انتخاب کردید بین ونگارد ها اکثرا بالای 500 هستند فقط مدل orros فکر کنم زیر 400 باشه (نزدیک 300 قمیتش هست) و با توجه به قیمتش مناسب هست خودم از نزدیک دیدمش به نظر من از باگیش بهتر بود البته نمی دونم بایگیش اصل بود یا نه ولی در کل مورد مناسبی است.

سلام دوست عزیز شما جای من باشید به شخصه کدوم مدلش بهتره من می خوام زوم بالا و شفافیت خوبی داشته باشه؟Khansariha (8)
دوستان شرمنده کسی از دوست قیمت انواع مختلف مدل های ونگارد رو داره؟
سلام بر دوستانKhansariha (8)
یک سوال!
قیمت دوربین روسی قاب کوتاه قدیمی و اصل در حال حاظر چقدره؟
با سپاس فراوانKhansariha (8)
Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)
دوست عزیز بستگی در درجه اول به بودجه شما داره و بعد هم بین مدل های ونگارد فقط همون مدل orros را دیدم نسبت به قیمتش مورد مناسبی هست و آقا کیوان هم یک مدل خریده بودند یادم نمیاد کدام مدل ایشون هم راضی بودند و می توانید مشاوره هم ازشون بگیرید در کل به نظر من بهتر است اساتید نطر خود را بفرمایند ما که هنوز شاگرد اساتید هم نیستیم.
(2014-10-16 11:10 PM)Zba نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر دوستانKhansariha (8)
یک سوال!
قیمت دوربین روسی قاب کوتاه قدیمی و اصل در حال حاظر چقدره؟
با سپاس فراوانKhansariha (8)
سلام دوستان شرمنده این لینک رو می زارم دوستان نظر بدن این دوربین خوبه لطفا نظرات رو هم که پایین صفحه نوشته بخونید یکی از کاربران نوشته با یکی از مدل های ونگارد برابری می کنه؟ممنون می شم اگه کمک کنید حقیقتش یه دوربین ژاپنی قدیمی دارم اجسام رو دو تا نشون می ده گفتم درستش کنم بعد پشیمون شدم گفتم نو بگیرم بهتره؟البته یه مدل ونگارد هم مدنظرم هست که دوست خوبم راهنمایی کردند گفتند دوربین خوبیmik است اگه نظر بدید ممنون می شم؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عرض سلام
دوست عزیز اینکه زوم خوب و شفافیت از نظر شما چی هست باید دوربینو دست بگیرید و نگاه کنید ببینید انتظارات شما رو براورده میکنه یا نه چون بحث اپتیک پیچیده هست و دوربین دو چشمی مثلا در مدل ۱۰*۴۲ قیمتش از ۱۰۰ تومن شروع میشه تا ۱۰ میلیون تومن حالا تو این رنج ۱۰۰۰ مدل دوربین وجود داره که شما بسته به انتظار و کاربردی که داری باید ببینی زوم و شفافیت دلخواه شما رو داره یا نه.
کلا دوربینهایی چینی متفرقه همشون در یه سطح هستند و خیلی تفاوتی ندارند و خوب هیچکدوم بوشنل و ونگارد نمیشن حتی ونگارد از بوشنل هم گرونتره.
در کل شما دوربینی که ندیدی تجربه ای نداری خرید اینترنتی نکن تشریف ببرید در مغازه یه چند مدل با قیمتهای مختلف رو تست کنید و هر کدوم به دلتون بود خرید کنید البته این صحبت در مورد مارکهایی که عرض کردم و یا از اونا بهتر نیست چون اونا حتما نظر شما رو جلب خواهد کرد
عزیزان کسی نمیدونه قیمت دوربین روس قاب کوتاه چنده؟
(2014-10-17 04:38 PM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عرض سلام
دوست عزیز اینکه زوم خوب و شفافیت از نظر شما چی هست باید دوربینو دست بگیرید و نگاه کنید ببینید انتظارات شما رو براورده میکنه یا نه چون بحث اپتیک پیچیده هست و دوربین دو چشمی مثلا در مدل ۱۰*۴۲ قیمتش از ۱۰۰ تومن شروع میشه تا ۱۰ میلیون تومن حالا تو این رنج ۱۰۰۰ مدل دوربین وجود داره که شما بسته به انتظار و کاربردی که داری باید ببینی زوم و شفافیت دلخواه شما رو داره یا نه.
کلا دوربینهایی چینی متفرقه همشون در یه سطح هستند و خیلی تفاوتی ندارند و خوب هیچکدوم بوشنل و ونگارد نمیشن حتی ونگارد از بوشنل هم گرونتره.
در کل شما دوربینی که ندیدی تجربه ای نداری خرید اینترنتی نکن تشریف ببرید در مغازه یه چند مدل با قیمتهای مختلف رو تست کنید و هر کدوم به دلتون بود خرید کنید البته این صحبت در مورد مارکهایی که عرض کردم و یا از اونا بهتر نیست چون اونا حتما نظر شما رو جلب خواهد کرد
سلام دوست عزیز شرمنده من شهرستان هستم ومغازه دوربین فروشی اینجا نیست شاید 2ماه دیگه بتونم برم شیرازشما درست می گید باید جنس رو از نزدیک دید پس رو همون ونگارد سرمایه گذاری می کنم البته بودجه من 500 تومن هست که یه مدل ونگاردبهم معرفی کردند به نظر شما اینو بخرم خوبه مدلشorros بود مجبورم اینترنتی خرید کنم راهی نیست اگه مدل دیگه با این قیمن مد نظرتون هست بهم بگید ممنونتون می شم؟Khansariha (8)Khansariha (8)
با سلام
دوست من حتما باید دوربینی را که می خواهی بخری تست کنی چون ممکنه یک دوربین از نظر من خوب به نظر بیاد ولی از نظر شما افتضاح پس اگر قصد خرید دارید حتما قبلش بگردید دنبال کسی که این دوربین را دارد و یک تست کنید و بعد خرید کنید که خدایی نکرده پشیمان نشوید.
لینک مرجع