انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربینهای شکاری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
ضمنا منشور مدل 8*60 از نوع BK-7 هستش
با عرض سلام به تمامی دوستان .بنده برای خرید دوربین تک چشمی پرنده نگری و گروپ گیری دور خیز کردم . بعضی از دوستان دوربین 20 در 60 - نشنال جو گرافی و مدل براسر 15 در 45 رو پیشنهاد کردند . نشنان جوو گرافی نزدیک 90 یرو و براسر 140 یورو که در سایت با قیمت 380 و 730 فروش می ره . از دوستانی که تجربه و مطالعات دارند مشاوره می خام ممنون .............. ودوست جدیدمون محمد اقا من اگر بین این مدل ها انتخاب کنم یا 10 -42 و یا 8 در 60 رو بر می داشتم داخل ماشین همون دهنه 60 و پیاده روی 10 در 42
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-04-15 11:43 AM)YOS نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اون 126ام و1000ام اون معنیش چیه
این مشخصه فاصله کانونی دوربین میباشد از فاصله 126 دوربین فوکوس میده از نظر عکاسی و لنز هر چه این فاصله کمتر باشه تصویر و کیفیت لنز بهتره .و توی دوربین شکاری و طبیعت نگری فوکوس بالاتری رو داره
هر چقدر بزرگنمایی و محدود دید زیاد تر باشه از تعداد بیشتری عدسی تشکیل شده در نتیجه کیفیت تغیير میکنه. کم میشه

Sent from my HTC Desire 816 dual sim using Tapatalk
با سلام :
جناب یزدی و اقا محمد 846 به هردو عزیز برای ورود به سایت خوشامد میگم .Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
با احترام به نظر شما بنده فکر میکنم تعریف اقا محمد یا بنده درست تر باشه . اگر میشه راجع به این مسئله بیشتر توضیح بدید من متوجه منظور شما نشدم و اینکه از فاصله مثلا 126 متر فوکوس دادن یعنی چه . در دوربین های دو چشمی ما اغلب اوقات در کمتر یا بیشتر از عدد حک شده امکان فوکوس داریم .
با تشکر
(2016-04-30 08:20 PM)mryazdi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-04-15 11:43 AM)YOS نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این مشخصه فاصله کانونی دوربین میباشد از فاصله 126 دوربین فوکوس میده از نظر عکاسی و لنز هر چه این فاصله کمتر باشه تصویر و کیفیت لنز بهتره .و توی دوربین شکاری و طبیعت نگری فوکوس بالاتری رو داره
هر چقدر بزرگنمایی و محدود دید زیاد تر باشه از تعداد بیشتری عدسی تشکیل شده در نتیجه کیفیت تغیير میکنه. کم میشه

نه عزیز
این همون میدان دید هست که بالاتر گفتم.
در هر صورت هر دو این صحبت ها درسته شما وقتی اولین رنج دوربین رو استفاده میکنید به علت بزرگ نمایی لنز ها شما احتیاج به فاصله معینی برای فوکوس و وضوح لازم دارید از یک مسافتی شما تصویر رو واضح نمی بینید که این همون شماره اول به قول دوستمون میباشد و چون بزرگنماي در رنج آخر وضوح میخواد شما نوی 1000 می تونید کاملا تصویر کاملی داشته باشید و بعد از اون تصویر تا بینهایت اما با درصدی کمتر از بزرگ نمایی

ضمنا تصویر برای تشکیل شدن طبق قانون عدسی ها احتیاج به همون فاصله کانونی معین داره. در غیر این صورت تصویر واضح تشکیل نمیشه

سلام
من هم فکر میکنم اون میدان دید درسته. فوکوس در دوربین قابل تغییره و از یه مقدار حداقلی تا بینهایت تغییر میکنه تا تصویر واضح بشه و ارتباطی با اون اعداد نداره.
(2016-04-30 12:07 PM)mohammadg846 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ميدان ديد (FOV= Field Of View):
ميدان يا حوزه ديد فضايي است كه با دوربين از فاصله معيني (1000 متري يا 1000 ياردي) ديده مي‌شود و اغلب با متر يا فوت بيان مي‌گردد. اين طول در حقيقت قطر حوزه دايروي شكل تحت عنوان ميدان ديد است. لازم به ذكر است هرچه ميدان بزرگنمايي يك دوربين بيشتر باشد، حوزه ديد آن كوچكتر مي‌شود. گاهي اوقات در مشخصات فني يك دوربين، از زاويه ديد دوربين نيز نام برده مي‌شود كه اين زاويه مانند شكل فوق، زاويه بين دو وجهي است كه ميدان ديد دوربين را تامين مي‌كند. در مورد برد دوربين بايد گفت يك مشخصه حسي است كه توسط كاربر كه مي‌خواهد جزئيات تصوير را در دوردست ببيند تداعي مي‌شود.
با سلام خدمت دوستان

من قصد تهیه یه دوربین دوچشمی با بودجه حداکثر 500 تومن دارم که بزرگنماییش 8یا 10 و قطر عدسی شئی حداقل 40 باشه

نظرتون در مورد این مدل ها چیه؟؟

BRESSER SPEKTAR 8×60
۲۷۵,۰۰۰
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

BRESSER CONDOR 8×۴۲
۴۹۵,۰۰۰

BRESSER CONDOR 10×۴۲
۴۹۵,۰۰۰

ضمنا یه مدل کامت 8x40 هم تو تبریز قیمت کردم 450 تومن !!!!
در حالیکه اینجا 260 تومن زده

در صورت امکان در مورد این سوال بنده هم یه راهنمایی بفرمایند اساتید گرامیKhansariha (256)
(2016-04-30 11:07 PM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام :
جناب یزدی و اقا محمد 846 به هردو عزیز برای ورود به سایت خوشامد میگم .Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

با تشکر

بسیار متشکرم
البته 5سالی میشه عضوم ولی الان بخاطر تصمیم برای خرید دوربین فعالیت بیشتر شده.ایشالا بعد خرید دوربین هم تصاویر مربوطه رو قرار میدم همه استفاده کنن
نقل قول : در صورت امکان در مورد این سوال بنده هم یه راهنمایی بفرمایند اساتید گرامیKhansariha (256)

سلام دوست گرامی من این چند مدل رو دیدم من خودم تا یمدت دیگه یه دوربین میخرم که همین BRESSER گزینه خوبی به نظر میاد و در مورد انتخاب مدل
اگه بیشتر استفاده شما تو ماشین هست و کمتر پیاده روی دارید و خصوصا برا شکار بیشتر مواقع اول صبح و دم غروب لازم میشه دوربین بکشید بهتره که 10*42 رو بخرید جالب بود که وزنش کمتر از 8*42 هست
اما اگه پیاده روی دارید و باید دوربین همراهتون باشه وزن کمتر خیلی کمک کننده اس و کمتر اذیتتون میکنه در این حالت من 8*32 رو پیشنهاد میدم که وزنش زیر نیم کیلو هست
انشالله خرید خیلی خوبی داشته باشید و حتما بعد از خرید لطف کنید محصول رو کاملا تست و بررسی کنید که بنده و دوستان دیگه بتونیم بیشتر با این برند اشنا بشیم
موفق باشید
لینک مرجع