انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربینهای شکاری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
من امروز هرچقد گشتم تو رنج 500تومن دوربینی که چشممو بگیره پیدانکردم اما یدونه موزر المان دیدم که 290میگفت و 250راضیش کردم باهزارتا اصرار.هم قیمتش پایین بود هم جمع و جور و هم کیفیت و شفافیتش خوب بود درکل نسبت به قیمتش خوبه و قرص و محکم بنظرمیاد.بقیه پولمم دادم به اسلحه فروش چون دهم همین ماه فشنگای سهمیه رومیدن بهش گفتم دوتا سهمیه واسم نگهداره چون سهمیه فشنگ ینفردیگروهم میگیرم.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مبارکه Khansariha (8)
ان شاالله به خوشی ازش استفاده کنیKhansariha (8)
مبارک باشه .من این دوربین رو دارم وزن بسیار کمی داره وداخل جیب به راحتی جا می گیره . فوکوس هر چشم جداگانه می باشد ولی مشکلی که برام به وجود اورد بزرگ نمایی کم این دوربین است . شاید به خاطر سلیغمه چون از فوکوس تک و زوم بالا استفاده کردم . دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-12-24 12:46 AM)romin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مبارک باشه .من این دوربین رو دارم وزن بسیار کمی داره وداخل جیب به راحتی جا می گیره . فوکوس هر چشم جداگانه می باشد ولی مشکلی که برام به وجود اورد بزرگ نمایی کم این دوربین است . شاید به خاطر سلیغمه چون از فوکوس تک و زوم بالا استفاده کردم . دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جنسش بنظرخوب میاد.محکم و جونداره انگار،من برا کبک فقط خریدمش
دوستان الان سه تا دوربین از سه نوع مارک مختلف با بزرگنمایی های متفاوت دستمه اگر کسی سوالی داره بگه دوربین ها را تست کنم تا چند روز دیگه می خوام بدمشون بره چون یکیش مال داداشمه
رنجر 8*30
باگیش 12*45
توریست -3 20*50
خوب دوستان قول داده بودم عکس بگذارم رمنده کیفیت عکس ها یکم پاینه اخه دوربین ان 73 است مال عهد بوقه خدایی 1 تومن دادیم دوربین شکاری انواع اقسام گرفتیم هزار نیستیم 100 تومن پول گوشی بدیم دیگه به بزرگی خودتون ببخشید
عکس ها متعلق به دوربین باگیش 45*12 و رنجر 30*8 و دوربین تکلسکوپی توریست -3 می باشد
راستی یک کیف گرفتم برا رنجر مثل صندوق می مونه محکمه و تقریبا ضد ضربه اگر کسی خواست برای دوربینش کیف بگیر باید توی این مایه که عکسش را گذاشتم کیف بگیره این کیف ها شاسی دار هستند و جلوی ضربه را می گیرند

توریست -3 دوربین روسیه و کیفیت خوبی داره چینی نیست سال ساخت اش توی دفترچه اش زده 1999

بچه ها شرمنده من حواسم نبود عکس ها را تامبنیل گذاشتیم این دفع بزرگتر گذاشتمشون بازم هم شرمنده

(2014-08-26 01:26 AM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عرض سلام
داداش نمایندگی دقیقشو نمیدونم کجاست اما اصفهان و تهران میدونم کدوم مغازه ها دارن
مدلهای مختلف با قیمتهای متفاوت داره در مورد مدل قبل از اینکه شما مدل را معلوم کنید باید زوم و دهانه مورد استفادتون معلوم باشه تا نسبت به اون و مبلغی که در نظر گرفتین بهترین گزینه انتخاب بشه

در مورد اشتایر اون ۸۰۰ تومن ها صد در صد چینی هستند حتی توی سایت امازون که جزو ارزونترین فروشگاه ها هست هم نمیشه اشتایر را با ابن مبلغ خرید تازه تو امریکا. قیمت ترکیه هم که دوستان قرار دادن دیگه معلومه
خیلی از فروشنده ها حتی تو همین اصفهان هم من دیدم مصمم میگن اینا اصل هستند ولی حداقل من هیچ جور باور نمیکنم چون یه مثل معروف میگه اگه چیزی اونقدر خوبه که باور کردنش سخته.....خوب باورش نکن
البته عرض کنم که کیفیت خوبی دارن و به قول معروف های کپی هستند ولی اشتایر المان و اون لنز و کیفیت ابدا
حتی خود من خبر موثق دارم که همین موپتا با این کیفیت که خود من خیلی قبولش دارم الان تو چین تولید میشه البته کارخونه رفته اونجا نه اینکه تقلبی شده باشه و همون کیفیت سابق رو هم داره

دوست عزیز می دونم پست قدیمیه ولی محض اطلاع دوستان عرض کنم که من یک مدل رنجر 8 *30 از فروشگاه خاکریزی گرفتم به قیمت 780 سپس به شرکت اشنایدر ایمیل دادم و درباره این مدل و شماره سریالش سوال پرسیدم در جواب بنده فرمودند این مدل از سری های خاص است که برای مشتریان در المان زده شده و صد در صد مال خود شرکت اشنایدر است و در ضمن فرمودند می توانم شمار سریال این دوربین را در سایتشان ثبت کنم تا دوربین بنام من ثبت بشه و بعد بتوان از خدمات پس از فروش استفاده کنم که البته فکر نمی کنم کار به خدمات پس از فروش بکشه البته بنده شمار سریال دوربین را در سایتشان ثبت کردم دوستان در سایت قوچ هم فرمودند این محصول گارانتی داره اما هزینه ارسال تا المان بعهده خودتونه که من فکر می کنم همون سیصد ویا چهارصد هزینه رفت و برگشت و خدماتش می شه و برای همینه که نمایندگی قیمت محصولاتش بالاتر از ایناست مگر اینکه علت خواص دیگری داشته باشه اگر کسی خواست می توانم متن ایمیل را برایش ارسال کنم به هر حال وظیفه ما در قبال هموطنان اطلاع رسانی است با تشکر
دوست عزیز مدلی که شما می فرمایید برند اشتاینر هست یا اشنایدر؟Khansariha (226)
(2015-12-31 05:36 PM)Marksman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز مدلی که شما می فرمایید برند اشتاینر هست یا اشنایدر؟Khansariha (226)

منظورمه اینه Steiner حالا نمی دونم بچه چی تلفظش می کنند به انگلیسی تلفظش استاینر است
دوستان نظرتون درباره این دوربین ها چیه این لینک را ببینید
قیمت اش بد نیست
لینک مرجع