انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربینهای شکاری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان خسته نباشید نظرتون در مورد این دوربین چیه اصل است یکی از آشناها به عنوان هدیه بهم داد نوشته ژاپن وگفت مربوط به قدیمه اصلاژاپن شرکت دور.فقط یه مشکل داره که گاهی اوقات اجسام رو دوتا نشون می ده که قبلا که پست گذاشته بودم دوستان گفته بودن باید بره پیش تعمیرگاه واز اونجایی که من شهرستان هستم وتعمیرگاه هم وجود نداره راهی نداره خودم بازش کنم ودرستش کنم؟Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان کسی تجربه استفاده از دوربین ونگارد 8*30 را دارد؟و در کل ونگارد چطور دوربینی هست؟Khansariha (8)
سلام
دوربین ونگارد من دارم و در مدت یک سالی که تقریبا استفاده میکنم بد نبوده و تونسته کارمو راه بندازه و در حد قیمتش خوب بوده ولی اصل امریکا نیست و در چین تولید میشه. البته بعضی دوستان فقط اصیل جنس قبول دارن و بعضی دیگه سنت پسندن. من یک روسی 24*6 ساخت شوروی داشتم البته متعلق به خودم نبود و 30*8 روسی هم داشتم و 30*8 ژاپن هم دارم که همه عالی بودن. باید بیشتر از اینها مواضبش باشی و وسواس بیشتری خرج کنی ولی خیالت راحت خوبه و کارتو راه میندازه. هم شفافه هم نسبت به مشخصاتش کم کاری نمیکنه و 30*8 هسته. چند گرفتی؟ mkkkk
(2014-07-31 12:40 AM)karbakhsh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوربین ونگارد من دارم و در مدت یک سالی که تقریبا استفاده میکنم بد نبوده و تونسته کارمو راه بندازه و در حد قیمتش خوب بوده ولی اصل امریکا نیست و در چین تولید میشه. البته بعضی دوستان فقط اصیل جنس قبول دارن و بعضی دیگه سنت پسندن. من یک روسی 24*6 ساخت شوروی داشتم البته متعلق به خودم نبود و 30*8 روسی هم داشتم و 30*8 ژاپن هم دارم که همه عالی بودن. باید بیشتر از اینها مواضبش باشی و وسواس بیشتری خرج کنی ولی خیالت راحت خوبه و کارتو راه میندازه. هم شفافه هم نسبت به مشخصاتش کم کاری نمیکنه و 30*8 هسته. چند گرفتی؟ mkkkk

سلام ممنون دوست عزیز نخریدم بهم هدیه دادن قیمت الانش چند است؟در ضمن راهKhansariha (8)ی برای حل مشکلش ندارید؟
سلام خدمت دوستان
می خواستم یه دوربین واسه شکار کوهستان بگیرم از این 2تا کدومو پیشنهاد میدین.
STEINER WILDLIFE PRO 8X30
Steiner Safari Ultrasharp 8X30
اگه دوستان از این دو مدل استفاده کردن وضوح کودوم بهتره کودومو پیشنهاد میدن لطفا راهنمایی کنید.
لطفا اگه قیمت هم دارید بگید.
یااگه تو این رنج مارک بهتری هست لطفا بگین
یا علی
دوستان این دوربین چقدر میارزه

دوربین لایکا آلمان (لایتز)

8X32 دسته دو هست

(2014-07-21 03:52 AM)mehdihadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان خسته نباشید نظرتون در مورد این دوربین چیه اصل است یکی از آشناها به عنوان هدیه بهم داد نوشته ژاپن وگفت مربوط به قدیمه اصلاژاپن شرکت دور.فقط یه مشکل داره که گاهی اوقات اجسام رو دوتا نشون می ده که قبلا که پست گذاشته بودم دوستان گفته بودن باید بره پیش تعمیرگاه واز اونجایی که من شهرستان هستم وتعمیرگاه هم وجود نداره راهی نداره خودم بازش کنم ودرستش کنم؟Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
با سلام :
دوست عزیز به احتمال خیلی زیاد منشور های دوربین شما نیاز به تنظیم داره و دلیلش هم ضربه خوردن هست صد در صد .
اگر از بالا و پایین دوربینتون عکس واضح بگذارید شاید بتونم بگم چکار کنید
[تصویر: 14082135661.jpeg][تصویر: 14082135662.jpeg][تصویر: 14082135663.jpeg][تصویر: 14082135664.jpeg]
سلام
قیمت این دوربینا تو ایران چنده؟؟؟
قیمتی که از ترکیه گرفتم
STEINER WILDLIFE PRO 8X30 تومن 1550000 با 30 سال گارانتی

Steiner Safari Ultrasharp 8X30 تومن 1050000 با 10 سال گارانتی
باسلام خدمت دوستان
من چندوقت پیش یکی ازدوستان رفت خارج کشوربهش سپردم که یه زاوروسکی 15*56برام بیاره
اینجاقیمت گرفتم حدود10میلیون بود اونجا تقریبا1100دلار دراومد.
لینک مرجع