انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربینهای شکاری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2014-08-25 06:43 PM)data19 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستان. من یک دوربین شکاری دارم که 10-12 سال پیش از ازبکستان گرفتم. اگر کسی از مدلش و قیمت احتمالی اش خبری داره بگه.

سلام
دوست عزیز دوربین شما باتوجه به بزرگنمایی و میدان دیدش دوربین کاملا استانداردی جهت طبیعت گردی میباشد و ساخت اون مربوط به زمان اتحاد شوروی قبل از فروپاشی هستش که در اون مواقع لنزهای ساخت شوروی از بهترین لنزهای موجود در دنیا بودند و در کل تجهیزات ساخت بلوک شرق گر چه ظرافت و سبکی ساخت لوازم اروپایی و تا حدودی امریکایی رو ندارند ولی بنظر من در بسیاری از موارد از اونا کم نمی آورند.
ممنون. از بین دو مدل steiner warrior 10*40 و steiner saghor 8*30 با توجه به اینکه قیمت warrior یکو هفتصد و قیمت saghor یکو ششصد هست. اونقدری که از الصغر صحبت میشه از واریور صحبت نشده با اینکه 42*10 هستش... کدوم بهتره؟ استفادم هم برای شکار و طبیعت نگری هست.
مدل sagor رو من سه سالی هست که دارمش و از نمایندگیش (ساداتسان بینا) گرفتم و واقعا ازش راضی هستم
توی این سه سال هیچ گونه افتی نداشته و مثل روز اولش شفافه و اینو وقتی فهمیدم که با یه دوربین نو از همین مدل مقایسه کردم که جفتش دقیقا مثل هم بود کیفیت دیدش

دوستم زاوارسکی داره که با اونم مقایسه کردم، زاوار خیلی کوچیکتر و جمو جور تره سیستم فکوسش خیلی راحت و سریعتره وقتی باهاش نگاه میکنی خیلی سریع میتونی روی سوژه متمرکز شی که این خیلی خوبه
ولی از نظر کیفیت، چه بدنه و چه دید هر کدوم برتریهایی دارن
مثلا از نظر شفافیت تصویر خیلی نزدیک به هم بودن از نظر روشنایی زاوار روشنتر بود ولی از نظر کنتراست استاینر بهتر بود که این ویژگیشو من دوست دارم که باعث میشه تفکیک بهتری داشته باشه
زوم ۱۰ مدل اسکای هاوک رو هم داشتم که به دلایلی الان دیگه ندارمش که اونم عالی بود

هر دوی این مدل هایی که گفتین خوب هستن اما باز عجله نکن و اگر میتونی مدل هایی که دوستان هم معرفی کردن رو ببین و باهاشون دید بنداز و ببین کدوم برات مناسبتره اینجوری خیالت راحتتره
موفق باشیKhansariha (8)
(2014-08-25 06:43 PM)data19 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستان. من یک دوربین شکاری دارم که 10-12 سال پیش از ازبکستان گرفتم. اگر کسی از مدلش و قیمت احتمالی اش خبری داره بگه.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با عرض سلام خدمت تمامی دوستان .من این مدل دوربین رو دارم وساخت سالش بیشتر از 15سال پیش هست یا بیشتر دهنه بزرگی داره وزوم 7برابر زیادی سنگین هست عدسی خیلی شفاف نیست ولی تفکیکش خوبه بدنه الومینیوم خوبی داره و به راحتی منشوراش دچار دوبینی نمی شه به خطر فنرهایه خوب روی منشور.... اکثرا تصویر زرد رنگی دارند ولی در کل به درد راه پیمایی وشکار نمی خوره
سلام دوستان Khansariha (48)
با بودجه تقریبا 1تومن واسه شکار چه دوربینی توصیه میکنید که از همه لحاظ خوب و قابل قبول باشه؟ البته تهیه کردنش هم داخل ایران امکانپذیر باشه.
استحکام و شفافیتش برام خیلی مهمه که دوربین عمری باشه.
امروز یه سری به فردوسی زدم دوربین الصغر رو از 800 تا یک تومن قیمت میدادن. هر مغازه ی قیمت مخصوص خودش داشت. درصورتیکه نمایندگیش ساداتسان قیمت میده یکو ششصد. کسی میدونه جریان چیه؟
برادر شما پستها رو میخونی ؟یا فقط پست میزاری.
سلام. من یک دوربین Miranda 16*50 دارم کسی نظری راجع بهش داره؟ قیمتش/

Sent from my ST15i using Tapatalk
دوست عزیز با بردن یک نام که نمی شه نطر دقیقی بگیرید حداقل چند عکس از خود دوربین واز لنزهاش باید بگذارید اطلاعات مدل وسال ساخت وکشور سازنده رو درج کنید تا دوستان لطف کنند به شما کمک کنند
(2014-08-28 06:47 PM)behnamb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امروز یه سری به فردوسی زدم دوربین الصغر رو از 800 تا یک تومن قیمت میدادن. هر مغازه ی قیمت مخصوص خودش داشت. درصورتیکه نمایندگیش ساداتسان قیمت میده یکو ششصد. کسی میدونه جریان چیه؟

چند ماه پیش همین الصغرII مدل 30*8 رو خریدم 830 که با توجه به اینکه نمایندگیش داخل ایران 1600 قیمت گزاشته بود شک کردم تقلبی یا چینی باشه اما شماره سریالش رو برای کمپانی اشتاینر ایمیل کردم و پاسخی که دادند این بود که تولید 2013کارخانه اشتاینر المان هست و اصل هم بود. نتیجه اینکه یا من خوش شانس بودم یا نمایندگیش در ایران زیادی گرون میفروشه Khansariha (214)
لینک مرجع