انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربینهای شکاری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
به این مشکل دوبینی گفته می شه که اجسام دو تایی نشون می ده که بر اثر حرکت منشور به وجود میاد یکی از منشورها مقداری تکون خورده . تنظیمش کار شما نیست بهتره به یک استا کار نشون بدید . بعضی از دوربینها پیچ تنظیم منشور دارند
ظاهرا با خبر شديم كه آقاي فريدني مدير و مالك نمايندگي دوربين هاي زوارسكي در ايران دار فاني را وداع گفته اند فلذا به اين وسيله اين ضايعه جانگداز را به خانواده محترمشان تسليت گفته و جهت آمرزش روح ايشان از درگاه ايزد منان طلب مغفرت داريم

لازم به ذكر است به دليل عدم وجود تاپيك تسليت عمومي ، اين يغام در اين تاپيك درج گرديد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این دوربین رو امروز بعد از ظهر خریدم که تمامی عکساش در هر چه خریدید گذاشتم خیلی سبک شفاف بارتیکیل سمت راست منشور فوکوسش روی هر دو چشمی قرار دارد مثل زایس قدیمی من 7ماه پیش 8*42نیکولا روف منشور مستقیم رو خریدم اونم خوب بود اما برام سنگینه حدود 700گرم ولی این یکی نصف هم نیست ولی زومش پاینه
اسم دوربین موزر 6*24 با روکش coated 4وضد اب ضد شوک با قاب الومینیوم (Waterproof, shockproof, fog proof )و(Material: rubber, plastic, aluminum alloy, glass 10)همراه با کیف چرمی رتیکل حکی رویه منشور سمت راست که هنوز روش کار رو یاد نگرفتم که چکونه اندازه گیری می شه البته قیمت سمس 465 هزار بود
سلام
من حدودا سه سال پیش یک ونگارد. 30×8گرفتم که گفته شد تحت لیسانس در چین تولید شده(بعضی اجناس چین تحت ابتدایی هم
نیستن خخ) ولی نسبت به قیمت 270 تومان بد نیست و بعد بایگانی شدن 8×30 روسی با سابقه زیاد توسط داداش تونسته کار
منو انجام بده و من راضی هستم تا نظر دوستان چی باشه. اگرم موردی بنظر شما میرسه یاعلی. mkkkk
سلام دوستان نظرتون در مورد دوربین بایگیش چیه ؟؟؟
عکس دوربین بایگیش
[تصویر: 14036388261.jpg]

این هم عکس بسته بندی

[تصویر: 14036388262.jpg]

قیمت هم حدودا 190 تومنه

و از دوستان خواهش میکنم اگر تجربه ای در مورد دوربین های صا ایران دارند بفرمایند تا استفاده کنیم

لینک دوربین های صا ایران رو میزارم امیدوارم کسی برداشت تبلیغ نکنه Khansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون از راهنمایی های دلسوزانتون Khansariha (8)
راستی یادم رفت اینو هم بپرسم
بین این دو کدوم بهتره و اینکه مورد دیگه ای تو این رنج قیمت هم سراغ دارید ممنون شما میشم
من حدود 2هفته پیش از همین بایگیش از بانه گرفتم.کیفیتش خوبه.یکی از دوستان هم گله داره از همینا حدود 7/8سال پیش گرفته آخ نگفته.یه عکس تو تاپیک عکسهای طبیعت گردی
از تصویرش گذاشتم.
یه نکته:این سایتا که این مدل رو تبلیغ میکنن کنارش عکس قلابیش رو هم گذاشتن.حالا منظورشون چیه خدا میدونه.اون یکی مدلش 40 تومنه.موقع خرید دقت کنید که قناری رو بفرستن نه گنجشک رو.خخخخخخخ
وقتی دوربین رو تنظیم می کنم برای رسد کردن رتیکیل حالت ضربدر به خودش می گیره وزیاد برام خوشایند نیست ایا می شه این رتیکیل رو حذف کرد یا اینکه تنظیم کرد که در حالت مثبت باشه در حالت ضرب هیچ کاربردی نداره ممنون
با سلام
دوستان می خواستم منو راهنمایی کنید
یکی از بستگانم داره از امریکا میاد میخوستم ببینم تو دوربینهای دو چشمی اشتاینر کدام سبکتر و با کیفیت اپتیکی بالا و برای شکار بهتره
اگه بتونید لینکشو تو آمازون بزارید ممنون میشم
با سلام
اشتاینر رو نمیدونم ولی برای بنده بوشنل سری الیت اوردن 430 دلار و بسیار کیفیت بالا داره برابر با زاوار هست
لینک مرجع