انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربینهای شکاری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان. من قصد خرید یک دوربین دوچشمی دارم اما درموردمارک و جنس و لنز و مقاومتشون دربرابر ضربه و اب اطلاعاتی ندارم.اگه امکان داری راهنمایی کنید چه مدل و چه مارکی بخرم؟شفاف باشه و قوی. ازلحاظ قیمتم تا 500تومن میتونم هزینه کنم
دوست عزیز اگر صرف برای چند سال باشه وزن مهم نباشه وتفکیکش خوب باشه یا در کل کار راه انداز باشه مدلهای زیادی تو باز هستند که کاملا چینی هستند . ولی اگر ی دوربین خوب وعمری می خای و ازش خاطره خوبی داشته باشی با تفکیک بالا داشته باشه واز دوربین کشی لذت ببری باید مقدار نقدینگی رو 3 یا 4 برلبر بالا ببری
(2015-12-22 01:53 AM)romin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز اگر صرف برای چند سال باشه وزن مهم نباشه وتفکیکش خوب باشه یا در کل کار راه انداز باشه مدلهای زیادی تو باز هستند که کاملا چینی هستند . ولی اگر ی دوربین خوب وعمری می خای و ازش خاطره خوبی داشته باشی با تفکیک بالا داشته باشه واز دوربین کشی لذت ببری باید مقدار نقدینگی رو 3 یا 4 برلبر بالا ببری

درحال حاضر500ت بیشتر نمیتونم هزینه کنم اخه باروت و چیزای دیگم لازم دارم و سهمیه فشنگمم چندروزدیگه م.حالا بنظر شما و بقیه دوستان بااین مقدار پول چه دوربینی بخرم که شفافیت و زومش بالا باشه؟یا به عبارتی دیگه بهترین گزینه ازهمه لحاظ تاسقف500تومن چه دوربینیه؟
سلام دوستان ایا دوربین اشتاینر نمایندگی تعمیرات ویا تعویض قطعات داره منظورم گارانتی نیست کلا عرض میکنم؟

حسین حقیقی
دوستان لطفا منم راهنمایی کنید.ضمنا اگه کسی درمورد دوربین روسی 12×45اطلاعات داره بهم بگه چجوری بفهمم اصله یانه و قیمتش حدودا چقده و اصلا دوربین خوبی هست یانه؟
سلام دوستان باز من رسیدم خدمتتون امروز رفتم فروشگاه های شکار
وچندتا دوربین را از نزدیک دید زدم خودم چند روز پیش از سایت قوچ رنجر 8*30 خریدم 780
دوربین هایی که تست کردم باقیش 45*12،باقیش 24*6 پایه کوتاه شوروی،توریست-3 روسی تک چشم 50*20، تاسکو 35*7 زیپ
دوربین تاسکو دید بسیار شفافی داشت بطوریکه شاید بگویم یک پله از دوربین خودم پایین تر بود خیلی کیفیت اش خوب بود قیمت جهانی اش 35 دلاره تو این رنج قیمت واقعا عالی بود بروید سایت تاسکو دوربین اش موجوده البته می دونم فرق بین رنجر خودم و اون تاسکو توی ماندگاری کیفیت و دوام در سالهای طولانی است اما به هر حال از باقیش های چینی خیلی بهتر بود دید واقعا شفاف بود
اما مابقی دوربین ها: باقیش45* 12 را وقتی دید می زدی محیط را کمی زرد می دیدی که به نظر من خیلی خوب بود باعث میشه جزیئات را بهتر ببینی اگر کسی هم دورنمایی هم کیفیت براش مهمه این گزینه بسیار خوبی است نسبت به باقیش های 30*8 خیلی بهتر بود این باقیش ها خیلی بی روح بودند
دوربین 6*24 مزیت اش به سبک بودن و کوچیک بودن بود روش نوشته بود ساخت شوروی و البته کیفیت لنز و بدنه خیلی خوبی داشت قیمت 380 بود و اخرین مورد توریست -3 روسی تک چشم که خودم این را خریدم واسه دورنمای ایش چون 8*30 دارم کیفیت بدنه و لنزش خوبه دید هم شفافه خیلی هم بردش خوب بود من 260 گرفتم اش البته قیمت جهانی اش 1050 روبل روسیه بود جالبه این دوربین مال سال 1999 میلادی بود وقتی دفترچه اش را باز کردم این تاریخ را بصورت مهر کنترل کیفیت روش بصورت استامپ زده بودند قیمت اش به پول ایران 56تا 60 هزار تومن میشه که توی ایران به نرخ خون پدرشون می فروشند
اون تاسکوهه هم به پول ایران میشه 140 تا 160 هزار در صورتی که طرف دوربین را می داد 590 تومن اما 12*45 200 تومن قیمت داشت
به هر حال در چند روز اینده ازشون عکس می گیرم می زارم متاسفانه الان دوربین ندارم راستی واسه 8*30 یک کیف گرفتم فیت خودشه ضد ضربه است جنس اش از برزنت و پلی یولتن است مثل صندوقچه فلزی می مونه خیلی عالیه قیمت 25 مخصوص دوربین های عکاسی و فیلمبرداریه که خوب من برای این کار گرفتمش
سوالی بود در خدمتم
(2015-12-22 07:13 AM)hossein1haghighi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان ایا دوربین اشتاینر نمایندگی تعمیرات ویا تعویض قطعات داره منظورم گارانتی نیست کلا عرض میکنم؟

حسین حقیقی

دوست خوبم 12*45 باقیش اصل که نیست مال چینه اما من امروز تست اش کردم خیلی دید خوبی داشت فرق زیادی با اشنایدر خودم نداشت اشنایدر یا زایس گرون بودنشون بیشتر برای ماندگاری بالای لنزه همچنین یکم از لحاظ کیفیتی بالاتر از 12*45 باقیش هستند اینطور می توانم بگویم که این دوربین شما را راضی خواهد کرد در ضمن قیمت حول و حوش 200 بیشتر نیست هم بزرگ نمایی خوبی داره هم کمی لنز هاش زرده که باعث میشه جزییات بهتر دیده شوند البته زردی اش انقدر نیست که اذیت بشوی کلا باید از نزدیک ببینیش و با بقیه مقایسه اش کنی تا متوجه منظورم بشوی اما اگر یک دوربین با کیفیت در حد 150 تا 200 می خوای تاسکو 7*35 بگیر توی این رنج بهترین و شفاف ترین لنز را داره بهتر از اون باقیش ها هست واقعا پا به پای اون اشنایدر من می امد به هر حال اگر می تونی از نزدیک تست اشون کنی که عالیه اما اگر نتونستی این دو گزینه نسبت به مابقی دوربین های بازار بهتر هستند البته یک مدل هم هست کامپوس داخلی داره و مدرجه 7*50 است اگر اشتباه نکنم اسماش میلیتاری بود البته دسته دو بود و بدنه اش خط و خش داشت اما دوبین نبود خلاصه خیلی خوبه یک دوربین هم مدرج باشه هم کامپوس داشته باشه
یک مدل هم بود 6*24 کیفیت اش عالی بود 380 مزیت اش به کوچیک بودن و سبک بودن بود به هر حال من در خدمتم.
(2015-12-22 08:51 AM)meysamhunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان لطفا منم راهنمایی کنید.ضمنا اگه کسی درمورد دوربین روسی 12×45اطلاعات داره بهم بگه چجوری بفهمم اصله یانه و قیمتش حدودا چقده و اصلا دوربین خوبی هست یانه؟

دوست خوبم 12*45 باقیش اصل که نیست مال چینه اما من امروز تست اش کردم خیلی دید خوبی داشت فرق زیادی با اشنایدر خودم نداشت اشنایدر یا زایس گرون بودنشون بیشتر برای ماندگاری بالای لنزه همچنین یکم از لحاظ کیفیتی بالاتر از 12*45 باقیش هستند اینطور می توانم بگویم که این دوربین شما را راضی خواهد کرد در ضمن قیمت حول و حوش 200 بیشتر نیست هم بزرگ نمایی خوبی داره هم کمی لنز هاش زرده که باعث میشه جزییات بهتر دیده شوند البته زردی اش انقدر نیست که اذیت بشوی کلا باید از نزدیک ببینیش و با بقیه مقایسه اش کنی تا متوجه منظورم بشوی اما اگر یک دوربین با کیفیت در حد 150 تا 200 می خوای تاسکو 7*35 بگیر توی این رنج بهترین و شفاف ترین لنز را داره بهتر از اون باقیش ها هست واقعا پا به پای اون اشنایدر من می امد به هر حال اگر می تونی از نزدیک تست اشون کنی که عالیه اما اگر نتونستی این دو گزینه نسبت به مابقی دوربین های بازار بهتر هستند البته یک مدل هم هست کامپوس داخلی داره و مدرجه 7*50 است اگر اشتباه نکنم اسماش میلیتاری بود البته دسته دو بود و بدنه اش خط و خش داشت اما دوبین نبود خلاصه خیلی خوبه یک دوربین هم مدرج باشه هم کامپوس داشته باشه
یک مدل هم بود 6*24 کیفیت اش عالی بود 380 مزیت اش به کوچیک بودن و سبک بودن بود به هر حال من در خدمتم.
(2015-12-22 08:51 AM)meysamhunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز سعی کن خودت از نزدیک دوربین را ببینی اما اگر نظرت روی 12*45 باقیش است و نتوانستی از نزدیک ببینی و بخری و خواستی اینترنتی خرید کنی دیگه بیشتر از 300 پول نده من امروز این دوربین را دیدم طرف گفت 200 بنظرم 200 خیلی خوبه من در اینترنت گشتم کمتر از 450 گیرم نیامد اگر یک وقت همین مدل را خواستی پیغام خصوصی بده تا بگم ساکن کجا هستم یا ادرس بهت می دم یا اگر دوست داشتی می تونم برات بگیرم فقط سریع خبرم کن چون ممکنه طرف بفروشدش یک دونه هم بیشتر نداشت اطلاعات بیشتر در پیغام خصوصی چون اینجا تبلیغ میشه توی همین فرم چندتا از دوستان هم هستند که برای دوستان جنس می خرند من هم تمام اطلاعات و راهنمایی های لازم را از همین دوستان این فرم یاد گرفتم به هر حال خاصیت این فرم ها همکاری و دوستی و ارتباط با هم دیگه است هر کمکی بود من در خدمتم
(2015-12-22 06:40 PM)alirezabeigi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز سعی کن خودت از نزدیک دوربین را ببینی اما اگر نظرت روی 12*45 باقیش است و نتوانستی از نزدیک ببینی و بخری و خواستی اینترنتی خرید کنی دیگه بیشتر از 300 پول نده من امروز این دوربین را دیدم طرف گفت 200 بنظرم 200 خیلی خوبه من در اینترنت گشتم کمتر از 450 گیرم نیامد اگر یک وقت همین مدل را خواستی پیغام خصوصی بده تا بگم ساکن کجا هستم یا ادرس بهت می دم یا اگر دوست داشتی می تونم برات بگیرم فقط سریع خبرم کن چون ممکنه طرف بفروشدش یک دونه هم بیشتر نداشت اطلاعات بیشتر در پیغام خصوصی چون اینجا تبلیغ میشه توی همین فرم چندتا از دوستان هم هستند که برای دوستان جنس می خرند من هم تمام اطلاعات و راهنمایی های لازم را از همین دوستان این فرم یاد گرفتم به هر حال خاصیت این فرم ها همکاری و دوستی و ارتباط با هم دیگه است هر کمکی بود من در خدمتم

ممنونم ازینکه وقت گذاشتی و راهنمایی کردی.اره بقول شما باید از نزدیک ببینم تاپسندکنم .ولی بنظرم 12×45یکم بزرگه و میتونم بااین پول گزینه بهتری انتخاب کنم.بازم مچکرم
(2015-12-23 01:18 AM)meysamhunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-12-22 06:40 PM)alirezabeigi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنونم ازینکه وقت گذاشتی و راهنمایی کردی.اره بقول شما باید از نزدیک ببینم تاپسندکنم .ولی بنظرم 12×45یکم بزرگه و میتونم بااین پول گزینه بهتری انتخاب کنم.بازم مچکرم
بله اگر از نزدیک ببینی خیلی بهتره من فکر می کنم 6*24 یا نهایتن 8*30 گزینه خوبی است به هر حال ما در خدمت هستیم
بهترین دوربین برای کوهستان و شکار دوربینی با بزرگنمایی 10 هستکه وسعت دیدش از 6/5 کمتر نباشه و مسلمله که هرچی کوچکترم باشه بهتره

ولی در کل دوربینهایی با بزرگنمایی حداقل 8 و حد اکثر 10 که وسعت دیدشون 6/5 درجه یا 115 متر دید در 1000 متر است دوربینهای خوبی هستن
بزرگنمایی پایین تر باعث میشه تشخیص شما در فاصله های کمی دورتر درست نباشه و دوربینهای با بزرگنمایی بیشتر هم حجم و وزنشون خیلی زیاده و هم وسعت دید کمی دارن که باعث لرزش دست زیاد و تشخیص نادرست میشه
کسانی که دوربین رو برای کوهستان و شکار میخان وسعت دید مقوله بسیار مهمیه و حتما در نظر داشته باشن
بهترین دوربین برای کوهستان و شکار دوربینی با بزرگنمایی 10 هستکه وسعت دیدش از 6/5 کمتر نباشه و مسلمله که هرچی کوچکترم باشه بهتره

ولی در کل دوربینهایی با بزرگنمایی حداقل 8 و حد اکثر 10 که وسعت دیدشون 6/5 درجه یا 115 متر دید در 1000 متر است دوربینهای خوبی هستن
بزرگنمایی پایین تر باعث میشه تشخیص شما در فاصله های کمی دورتر درست نباشه و دوربینهای با بزرگنمایی بیشتر هم حجم و وزنشون خیلی زیاده و هم وسعت دید کمی دارن
لینک مرجع