انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربینهای شکاری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
[تصویر: 810dbcbdaccc4d9d5239bc9e29149217.jpg][تصویر: 1dafa8945dacf9caef89d49660106475.jpg][تصویر: ceedb5a63a40608a8ddfcc588c10638e.jpg][تصویر: 9bdaea54dba584366308088c310e4039.jpg]

حسین حقیقی

با توجه به قیمت مناسبش و کیفیتش میتونه انتخاب خوبی باشه و برای شکار عالی هستش.

حسین حقیقی
با سلام
جناب حقیقی من این مدلش رو دارم ازش راضیم تصویرش شفاف و واضع هست

[تصویر: Image1845537401.jpg]
[تصویر: Image-1798140358.jpg]
گارین عزیز به جرات میتونم بگم المپیوس وضوح تصویرش از بعضی دوربینهای مارک بهتره،دوربین شما با توجه به اینکه قطر لنز چهل میلی متری داره حتما نور بالاتری جذب میکنه و شفافیت بهتری از مدل دوربین من داره اما من چون برای حمل در کوه و شکار میخوام ترجیح دادم این مدل که سبک تر و سایز و اندازه کوچکتری داره رو انتخاب کنم.

حسین حقیقی
سلام به دوستان اعداد نوشته شده روی دوربین به چه معنی هستشدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یا این مدل اگه میشه راهنمایی کنیددیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عدد هشت یعنی بزرگنمایی به همین اندازه یعنی شما جسم رو هشت برابر اندازه واقعی میبینید ،عدد 21یعنی قطر لنز دوربین که نور رو جذب میکنه و هر چه این قطر بیشتر باشه توانایی جذب نور بیشتر در نتیجه کیفیت دید و شفافیت بیشتره،

حسین حقیقی
اون 126ام و1000ام اون معنیش چیه
دقیقا نمیدونم اما به احتمال قریب به یقین یعنی جسمی رو در هزار متری به گونه ای نشون میده که انگار در 126متری شما واقع شده،البته هنگامی که با چشم معمولی نگاه میکنید.

حسین حقیقی
مدتها بود به این فکر بودم که در طبیعت گردی و شکار بتونم از صحنه ها فیلمبرداری کنم اما چون فاصله ها زیاد بود امکانش میسر نبود به همین خاطر بدنبال دوربین فیلمبرداری بودم که بتونه مسافتهای بالا رو هم فیلم بگیره وحمل و نقلش هم اسان باشه و شیوه فیلمبرداری راحتی داشته باشه که پس از جستجو و مشورت با دوستان به این گزینه برخوردم یه دوربین دو چشمی شکاری مارک سونی با قابلیت فیلمبرداری سه بعدی HD در فواصل بالا دارای قابلیت زوم و عکاسی دو بعدی ،باطری این دوربین در هربار شارژ سه ساعت فیلمبرداری میکنه ،شانزده گیگ حافظه میخوره ،وزنش یک کیلو و سیصد گرم هست که یکم زیاده اما چیزی از ارزشهاش کم نمیکنه ،قیمت این دوربین 2000دلاره که خیلی بالاست.[تصویر: 84d36e240c59b73688c28734753b7acb.jpg][تصویر: 0582832809bb34ab18b1fd63f8023739.jpg]

حسین حقیقی
با سلام :
اگر درست یادم مونده باشه این عدد بیانگر میدان دید شما در 1000 متری است . یعنی با این دوربین میشود در 1000 متری بدون جابجایی دوربین ، مسافتی را که بین دو تیرک که با فاصله 126 متری از هم به زمین کوبیده شده اند را دید . قطعا این مسافت در فاصله های کمتر از 1000 متری کاهش خواهد داشت یعنی اگر به سوژه ای در فاصله 100 متری نگاه کنیم میدان دیدمان (از چپ به راست ) شاید 10-12 متر بشود .
موفق باشید
(2016-04-15 11:43 AM)YOS نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اون 126ام و1000ام اون معنیش چیه

ميدان ديد (FOV= Field Of View):
ميدان يا حوزه ديد فضايي است كه با دوربين از فاصله معيني (1000 متري يا 1000 ياردي) ديده مي‌شود و اغلب با متر يا فوت بيان مي‌گردد. اين طول در حقيقت قطر حوزه دايروي شكل تحت عنوان ميدان ديد است. لازم به ذكر است هرچه ميدان بزرگنمايي يك دوربين بيشتر باشد، حوزه ديد آن كوچكتر مي‌شود. گاهي اوقات در مشخصات فني يك دوربين، از زاويه ديد دوربين نيز نام برده مي‌شود كه اين زاويه مانند شكل فوق، زاويه بين دو وجهي است كه ميدان ديد دوربين را تامين مي‌كند. در مورد برد دوربين بايد گفت يك مشخصه حسي است كه توسط كاربر كه مي‌خواهد جزئيات تصوير را در دوردست ببيند تداعي مي‌شود.
با سلام خدمت دوستان

من قصد تهیه یه دوربین دوچشمی با بودجه حداکثر 500 تومن دارم که بزرگنماییش 8یا 10 و قطر عدسی شئی حداقل 40 باشه

نظرتون در مورد این مدل ها چیه؟؟

BRESSER SPEKTAR 8×60
۲۷۵,۰۰۰
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

BRESSER CONDOR 8×۴۲
۴۹۵,۰۰۰
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

BRESSER CONDOR 10×۴۲
۴۹۵,۰۰۰

ضمنا یه مدل کامت 8x40 هم تو تبریز قیمت کردم 450 تومن !!!!
در حالیکه اینجا 260 تومن زده
لینک مرجع