انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربینهای شکاری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2016-09-08 11:01 AM)romin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله به نظر من کیفیتش مثل قبل نیست.اصلا این مدل تو سایت اشتاینر هم نیست. الان نمایندگیش 650 میده .
به نظر من مدل زیر را بگیرید . با 10 سال ضمانت نمایندگی و قیمت 990.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من تا بحال از امازون خرید نکردم . ایا ایران نمایندگی الصغر داره و ادرسش کجاست

[/quote]

درودKhansariha (8)
این سایت رو یه نگاه بیندازید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درودKhansariha (8)
این سایت رو یه نگاه بیندازید

[/quotممنون از تمامی دوستان با این شرکت سادسان بینا تماس گرفتم قیمت الصغر رو 650 گفتند با 5 سال گارانتی
سلام نمی دونم چرا این دوربین در گروه شکاری نیست ؟؟؟ و این که گروه محیطی به چ معنی است دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و قیمت 10 در 30 رو 990 هزار تومان و 8 در 30 رو 880 هزار تومان و باز در جدول بین این مدل و الصغر میدان دید الصغر بیشتر از این مدل است من بین مدل ساده و سافاری این دو موندم که کدوم رو انتخاب کنم . سافاری فوکوس مرکزی داره ولی الصغر چشمی جدا گانه
[تصویر: 5725f74405ce5069261217.png]
دوستان نظرتون راجع به این دوربین چی هست ؟Safari UltraSharp 8x30 CF
قیمت 880 هزار تومان با 10 سال گارانتی از نمایندگی سادستان بینا
این بهتره یا الصغر 2 ؟
ممنون از راهنمایی Khansariha (8)
سلام دوستان یه راهنمایی بکنید بابودجه 200تومن چه دوربینی بخرم بهتره واسه شکار ممنون میشم

فرستاده شده از HUAWEI G525-U00ِ من با Tapatalk
دوستان نظرتون درباره دوربین های هامان چیه من امروز تست کردم عالی بودن

(2016-09-19 08:47 AM)vakil نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این بهتره یا الصغر 2 ؟

سلام دوست عزیز
دوربین الصغر نمونه تقلبیش در بازار زیاد و راستش را بخواهید من اصلا شک دارم در حال حاضر شرکت اشتاینر دوربین الصغر تولید کنه چون توی سایت شرکت نیست و احتمالا الصغرهای فعلی کار برادران چینیه.
بنظرم خرید سافاری عاقلانه تر
(2016-09-26 11:22 AM)aghajoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-09-19 08:47 AM)vakil نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این بهتره یا الصغر 2 ؟

سلام دوست عزیز
دوربین الصغر نمونه تقلبیش در بازار زیاد و راستش را بخواهید من اصلا شک دارم در حال حاضر شرکت اشتاینر دوربین الصغر تولید کنه چون توی سایت شرکت نیست و احتمالا الصغرهای فعلی کار برادران چینیه.
بنظرم خرید سافاری عاقلانه تر

Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
(2016-09-24 11:06 PM)hoseinm0324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان نظرتون درباره دوربین های هامان چیه من امروز تست کردم عالی بودن

کسی نیس جواب بده

[تصویر: bf1475bee77ff0e1721de1bfddc20918.jpg][تصویر: 32df8be09caaa58618a23385dff76c62.jpg]سلام دوستان بالاخره ماهم دوربین دارشدیم اینم عکسهایی از کوه خزر قم که بادوربین گوشی و دوربین شکاریم گرفتم از فاصله هفت هشت کیلومتری مقایسه کنید تصاویر رو

لینک مرجع