انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربینهای شکاری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2017-04-05 06:07 AM)AXA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-04-02 07:30 PM)hoseinm0324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان یه مارک می خوام معرفی کنم که خودم یه سالی دارم وازش راضیم اسم این مارک هامان هستش کیفیتش ساختش خوبه ولی نمیدونم ساخت کدوم کشور سنگین و خوش دست هستش وضوح تصویری که میده عالیه من که تست کردم هرچی که باچشم خودم ودوربین نگاه میکردم همونجور نشون میداد یاعلی

فرستاده شده از HUAWEI G525-U00ِ من با Tapatalk

سلام دوست عزیز حدود قیمت را میشه بفرمایید.متشکر
صدو هشتاد خریدم یه سال پیش ولی خیلی مارک گمنام و ناشناسی هست تو گوگل سرچ کردم هیچ سایتی درموردش پیدا نکردم

(2017-04-05 06:07 AM)AXA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-04-02 07:30 PM)hoseinm0324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان یه مارک می خوام معرفی کنم که خودم یه سالی دارم وازش راضیم اسم این مارک هامان هستش کیفیتش ساختش خوبه ولی نمیدونم ساخت کدوم کشور سنگین و خوش دست هستش وضوح تصویری که میده عالیه من که تست کردم هرچی که باچشم خودم ودوربین نگاه میکردم همونجور نشون میداد یاعلی

سلام دوست عزیز حدود قیمت را میشه بفرمایید.متشکر
دردصفحه ۱۶۲هم تصاویری از تستش قرار دادم میتونید یه نگاهی بندازید

با سلام. دوست محترم برای فروش اجناس باید حتما با مدیران سایت هماهنگ باشید تا براتون تاپیک جداگانه باز کنن. شما چه دوربین و چه هر وسیله دیگه ای برای فروش را حتما باید هماهنگ باشید.
سلام.
مبارکه انشاالله به سلامتی
اقا مرتضی قیمت چقدره چجوری باید دوربین خوبی باشه
(2018-05-11 11:25 PM)RAK نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.
مبارکه انشاالله به سلامتی
اقا مرتضی قیمت چقدره چجوری باید دوربین خوبی باشه

سلام جناب راک،خیلی ممنونKhansariha (8)
به طور کلی دوربین خوبی هست رزولیشن و کنتراست تصویر خوبی داره کیفیت ساخت بدنه خیلی خوبه
قبل از این به مدت یک سال یه دوربین 10x42 کالس Kahles اتریشی داشتم که دادم به یکی ازدوستان ،در مقایسه این دو باهم در نگاه اول لایکا از نظر کنتراست،روشنایی،رزولیشن، فقط کمی بهتر هست و بیشتر تفاوت رو در وسعت دید،رنگ تصویر و راحتی دید یا چشم هست(فکر میکنم دلیلش شارپتر بودن مرکز تا گوشه تصویر نسبت به دوربین قبلی باشه)
و اینکه میزان فلر در لایکا خیلی کمتر هست که این خیلی خوبه

میشه گفت بیشتر از دوبرابر دوربین قبلیم(کالس) هزینه کردم اما تصویر این به اندازه دو برابر در شرایط معمولی برتری نداره(نباید هم داشته باشه)در کل یه سر و گردن از نظر اپتیکی برتری داره(در شرایط نوری بد مقایسه نکردم)

البته هنوز زوده برای قضاوت،باید یه مدت استفاده کنم ازش و ببینم در عمل و در شرایط مختلف چطور عمل میکنه اونوقت میشه نظر قطعی رو داد
سلام دوستان بنده قصد خرید یک دوربین شکاری با حداکثر قیمت یک میلیون نومن دارم اگر میشه راهنمایی کنید چه مارکی توی این رنج قیمتا مناسب منه
(2018-10-04 10:36 AM)mozahem نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان بنده قصد خرید یک دوربین شکاری با حداکثر قیمت یک میلیون نومن دارم اگر میشه راهنمایی کنید چه مارکی توی این رنج قیمتا مناسب منه

بودجه ام شد ۲ میلیون تومن اگر کسی میتونه ممنون میشم راهنمایی کنید واقعا سردرگم هستم برای خرید
سلام دوست عزیز
شما میتونید بین مارکهای موجود و بنام چند نمونه رو تست کنید و یک کدام رو بخرید
زاواروسکی زایس میوپتا اینها کیفیت بالایی دارند
بعد از اینها میاد مدلهای الصغر یا همون اشتاینر اگه اشتباه نکنم و نیکون مارکهای دیگه هم هست که من الان حضور ذهن ندارم
من خودم چند سال پیش بخاطر بودجه ام به دوربینهای بالا نمیرسید چندیدن مدل رو تست کردم و بلاخره یه مدل نیکون رو خریدم تا به الان خیلی خیلی رضایت دارم و دوربین روسی رو گذاشتم استراحت میکنه نیکون هم سبکتر و هم جمع و جورتر هست
دقت کنید حتما وزن و ابعادش مناسب شرایط استفاده باشه
موردی که خیلی مهم هست حتما چندین دوربین رو همزمان تست کنید تا متوجه شفافیت تصویر و وضوح دید بشید
فروشگاهی که تعداد بیشتری دوربین از برندها متفاوت داره میتونه بهترین خرید رو براتون داشته باشه
از فروشگاه های عکاسی هم دیدن کنید گاهی دوربین های چشمی خوبی دارند
سلام دوستان . تفاوت الصقر یا همون اشتاینر اصل با چینی چی هست.
قیمت تقریبا یک میلیون تفاوت داره ولی چطور بفهمیم اصلی هست یافیک. اینطوری که فروشنده ها ادعا میکنند.
سلام دوستان درمورد این دوربینها کسی اطلاعاتی داره؟
مال کجاس؟
چطورن؟
قیمت منطقیشون چنده؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.....
اساتید گرام.........

من مدتهاست میخوام یه دوربین جم و جور زوم دار بخرم....

از اونجا که نمیتونم از خونه برم بیرون مجبورم با جستجوی نتی و دیدن ویدئو های تست تحقیق کنم که بازم به جایی نرسیدم......

مدل های مختلفی هم دیدم....

Panda Monocular
دوربین تک چشمی مدل 12 AR
صاایران دوچشمی 40-21 7 Sky visual
Nikula 8x42
Tasco 8x21
....

سقف بودجه من 600-700 هزاره

دوربینم هرچی کوچیک تر و سبک تر بهتر

با توجه به اینها شما یه مدلی رو پیشنهاد میکنید؟
هم تصویر شفاف داشته باشه هم در صورت امکان زوم واقعی ....
لینک مرجع